مطالعه گروهی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای 93-94

bahram-68

New member
سلام ببخشید من تصمیم دارم هفته ای یه روز بیام نت.
آقای مهندس بهرام بهتون تبریک می گم انشا اله سال بعد هم ما بتونیم به جمع شما عزیزان بپیوندیم
من از شنبه شروع کردم یعنی تاریخ 30 شهریور

سلام دوست عزیز
ممنونم،ایشالا حتما میتونید
اینجا هم بیاید سر بزنید خوبه،هرچند بچه های حرفه ای زیاد اهل اینجا اومدن نیستن،ولی خودم همیشه هستم در خدمتتون

bahram-68

New member
خواهش مهندس
میشه درصداتونو بزنید اینجا؟؟

سلام مهندس عزیز
1.بهداشت حرفه ای: 40 %
2.شیمی: 28 %
3.ارگونومی: 50 %
4.فیزیک: 23 %
5.ریاضی:23 %
6.زبان: 20 %

قبولی در یزد(نمره قبولی 128)
مهندس جان هرموقع کارنامم اومد درصدای واقعیمو حتما میذارم واستون

آخرین ویرایش:

bahram-68

New member
بچه ها میخوام درصدای قبولی امسال دوستای انجمن خودمونا واستون بذارم تا حداقل کمکی به شما بشه

- - - Updated - - -

بهداشت حرفه ای 30
فیزیک 47
شیمی 40
ارگونومی 67
ریاضی 20
زبان 18

قبولی در شهید بهشتی(نمره141)

آخرین ویرایش:

bahram-68

New member
بهداشت حرفه ای:52
فیزیک:12
ریاضی:17
شیمی:5
ارگونومی:55
زبان:36

قبولی در؟؟؟؟؟؟(نمره 136)

bahram-68

New member
بهداشت38
فیزیک15
شیمی38
ریاضی33
ارگو53
زبان 10

قبولی در؟؟؟؟؟؟(نمره 131)

bahram-68

New member
بهداشت 23
فيزيك 37
شيمي 32
ارگونومي 70
رياضي 57
زبان 0

قبولی در اهواز

bahram-68

New member
اینجوری که درصدا نشون میده زبان تو قبولی مهمه که کجا بخوایم قبول بشیم.درسته مهندس؟

زبان هم اره خیلی،اکثر بچه ها صفر میزنن
ولی به نظر خودم بهداشت حرفه ای رو خوب بزنین دیگه مشکلی بابت قبولی نیس

telmix

New member
به نظرم رقابت بیشتر توی دروس عمومی هستش !!! دروس عمومی تعیین کننده قبولی توی دانشگاههای تراز اول هستن !!! بهداشت حرفه ای با توجه به ایکه هرساله سوالات عجیب و غریب میدن چه کسایی که خیلی خونده باشن و چه اونایی که نخونده باشن و بعضا همین نخونده ها هم درصد بهداشت حرفه ایی شون زیادتر میشه ولی تو دروس عمومی اینجوری هرکی خونده میتونه بزنه من بعد از کنکور hse که بهمن قراره شرکت کنم بیشتر تمرکز خودم رو می زارم روی دروس عمومی !!! توی کنکور وزارت بهداشت عمومی بزنی برد کردی شک نکن .

horijoon

New member
به نظرم رقابت بیشتر توی دروس عمومی هستش !!! دروس عمومی تعیین کننده قبولی توی دانشگاههای تراز اول هستن !!! بهداشت حرفه ای با توجه به ایکه هرساله سوالات عجیب و غریب میدن چه کسایی که خیلی خونده باشن و چه اونایی که نخونده باشن و بعضا همین نخونده ها هم درصد بهداشت حرفه ایی شون زیادتر میشه ولی تو دروس عمومی اینجوری هرکی خونده میتونه بزنه من بعد از کنکور hse که بهمن قراره شرکت کنم بیشتر تمرکز خودم رو می زارم روی دروس عمومی !!! توی کنکور وزارت بهداشت عمومی بزنی برد کردی شک نکن .

hse سراسری میخوای شرکت کنی؟کدوم دانشگاها دارن؟

telmix

New member
hse سراسری میخوای شرکت کنی؟کدوم دانشگاها دارن؟

آره سراسری ، دانشگاه شهید بهشتی داره و دانشکده محیط زیست اگه اشتباه نکرده باشم ولی دقیق مطمئن نیستم چون امسال یه دانشگاه دیگه هم گرفت !!

horijoon

New member
آره سراسری ، دانشگاه شهید بهشتی داره و دانشکده محیط زیست اگه اشتباه نکرده باشم ولی دقیق مطمئن نیستم چون امسال یه دانشگاه دیگه هم گرفت !!

منابعش همین کتابای خودمونه که واسه وزارت بهداشت میخونیم؟
کدوم رشته ها میتونن تو این آزمون شرکت کنن؟؟

بالا