مطالعه گروهی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای 93-94

horijoon

New member
آره سراسری ، دانشگاه شهید بهشتی داره و دانشکده محیط زیست اگه اشتباه نکرده باشم ولی دقیق مطمئن نیستم چون امسال یه دانشگاه دیگه هم گرفت !!

منابعش همین منابع بهداشت حرفه ایه؟؟
کدوم رشته ها میتونن تو این آزمون شرکت کنند؟؟

telmix

New member
منابعش همین کتابای خودمونه که واسه وزارت بهداشت میخونیم؟
کدوم رشته ها میتونن تو این آزمون شرکت کنن؟؟

همه رشته ها می تونن شرکت کنن !!!! ولی ظرفیت روزانه ش کم هستن در حد بیست نفر شاید !!! منابع بجز دروس بهداشت حرفه ایی که همشون هستن !!

اقتصاد مهندسی ، بهداشت محیط (آب ، هوا ، دفع مواد زائد) ، مدیریت بحران هم هست.

telmix

New member
دانشگاه زنجان هم داره

مهندس ، دانشگاه زنجان hse وزارت بهداشت رو میگیره که امسال اولین وروی هاش رو گرفت !!!! منابع وزارت بهداشت زمین تا آسمون فرق داره با منابع وزارت علوم !!!!!!!!!!!!

telmix

New member
من خودم زیاد به hse تمایل ندارم چون یه رشته کلی و میشه گفت عمومی هستش !!! این همه نظرات مختلف در موردش هست !! تا اونجایی که اطلاع دارم دانشگاه اهواز هم بزودی hse وزارت بهداشت میگیره و درخواست داده که بگیره !!

حقیقتش من بیشتر واسه محک خودم میخام شرکت کنم و یه جور کنکور آزمایشی باشه واسم تا قبل از کنکور بهداشت هم یه جو جلسه رو تجربه کرده باشم و هم از آمادگی خودم توی دروس بهداشت حرفه ایی و زبان مطلع بشم و البته ریاضی.

horijoon

New member
مهندس ، دانشگاه زنجان hse وزارت بهداشت رو میگیره که امسال اولین وروی هاش رو گرفت !!!! منابع وزارت بهداشت زمین تا آسمون فرق داره با منابع وزارت علوم !!!!!!!!!!!!

منابع وزارت بهداشت واسه hse چیه؟؟
منم واسه خودم نمیخوام یکی از دوستان از رشته مدیریت بازرگانی میخواد بیاد تو این رشته...

- - - Updated - - -

مهندس صدا خوندی ؟؟؟ تا کجا پیش رفتی ؟؟؟

مهندس جان تازه امروز شروع کردم دارم میخونم.

telmix

New member
منابع وزارت بهداشت واسه hse چیه؟؟
منم واسه خودم نمیخوام یکی از دوستان از رشته مدیریت بازرگانی میخواد بیاد تو این رشته...

اشتباه شد ...

اگه منابع وزارت علوم رو میخایین گفتم که دروس بهداشت حرفه ایی همشون ، زبان ، ریاضی

و اقتصاد مهندسی هستش اونا هم منبع جامعی سراغ ندارم خودم هر مطلبی بیات دستم میخونم در مورد بهداشت محیط.

bahram-68

New member
گاهی هیچکس را نداشته باشی بهتر است!
باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند........!

bahram-68

New member
بیاباهم بازی کنیم

توپاکت های خالی سیگارم رابشمار

من هم شماره غریبه های توگوشی ات را...

- - - Updated - - -

بیاباهم بازی کنیم

توپاکت های خالی سیگارم رابشمار