مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی ، آزمون 91-92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biotech25

New member
آره سوال میاد..از قسمتهای اسید آمینه..وچرخه های زیستی!!!
هرسال سوال میاد

آخرین ویرایش:

negarF

New member
دوستان من فکر میکنم اینجور ادامه بدیم به جایی نمی رسیم. اینکه هر چند روز یه بار یه کدوممون بیاد و اینجا یه سئوال بپرسه بعد دونفر جواب بدن و بره تا یه هفته دیگه، این طوری وقت میگذره و ما اندر خم یک کوچه ایم. به نظرم یه برنامه بریزیمو شروع به درس خوندن کنیم تا دیر نشده.

eco.bio

New member
دوستان من فکر میکنم اینجور ادامه بدیم به جایی نمی رسیم. اینکه هر چند روز یه بار یه کدوممون بیاد و اینجا یه سئوال بپرسه بعد دونفر جواب بدن و بره تا یه هفته دیگه، این طوری وقت میگذره و ما اندر خم یک کوچه ایم. به نظرم یه برنامه بریزیمو شروع به درس خوندن کنیم تا دیر نشده.

منکه پایه هستم:4d564ad6:
هرکی پایه هس دستشو ببره بالا:idea_majidonline:

negarF

New member
منم هستم. من شروع کردم به خوندن میکروب. البته نه خیلی جدی ولی مطالعه گروهی اگه خدا بخواد جواب می ده و کم کم راه می افتیم! خوب برنامه چه طور باشه؟ دوستان پیشنهاد بدین.:smilies-azardl (181

eco.bio

New member
منم هستم. من شروع کردم به خوندن میکروب. البته نه خیلی جدی ولی مطالعه گروهی اگه خدا بخواد جواب می ده و کم کم راه می افتیم! خوب برنامه چه طور باشه؟ دوستان پیشنهاد بدین.:smilies-azardl (181
نگار جون فک کنم ما دوتا پایه هستیم:bunnyearsmiley:
میخوای ما شروع کنیم بعدش بچه ها هم انشالله یکی یکی اضافه میشن:65d6a5d6s:
میکروب رو از کدوم کتاب میخوای بخونی جونم؟ :smilies-azardl (181

biotechnologist

New member
پس منو نحسابیدید؟؟!!:65d6a5d6s: این همه لایک زدم که کشک نیست:bunnyearsmiley: دوستای بد.:p7977cujr38iyymsu8: هنوز هیچی نشده منو نادیده گرفتید؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

kimiaaa

New member
سلام به همه ی دوست داران و علاقه مندان این رشته که میدونم زیاد هستند ولی زیر پوستی کار میکنن.

من خودم خیلی وقت بود که به این سایت نیامده بودم و در فکر این بودم که رقیب اساسی واسه خودم پیدا کنم که میبینم زودتر از من شما اقدام کردید.
این چیز هایی که من دیدم به نظرم کمی کند دارید پیش میرید واسه برنامه ریزی باید زود تصمیم گرفت و اقدام کرد

من امسال ارشد بیو امتحان دادم و قبول نشدم البته این رو بگم که اولش خوب شروع کردم ولی به دلیل یک سری مشکلات نتونستم بخونم و ادامه بدم و یک جور هایی سرد شدم حالا به امید خدا دوباره شروع کردم اگر هستید باید تا اخرش مثل یک انسان مصمم و با اراده و صادق باشید اگر هم که نیستید همین الان مشخص کنید که تکلیف همه روشن بشه.

من تا فردا ساعت11 منتظر جواب قطعی شما هستم و گرنه همین جا بایییییییییی/

منابع من با توجه به چیزهایی که از دوستان شنیدم و تجربه کردم

سلولی همون لودیش البته من دارم جزوه ای رو میخونم که مال یک رتبه خوب همین رشته هست و تست iqbسلولی

میکروب واکر و جزوه های دانشگاه خودمون

زبان 504 و کلمات تافل و زبان دکتر خلیلی که کلاسش رو رفته بودم

شیمی مورتیمر و جزوه دانشگاه خودمون.

البته این رو بگم که این همه منابع من بود تا الان/ که شاید کلاس یا جزوه میکروب یا شیمی هم همون دکتر خلیلی اضافش کنم.

و اولش هم از جزوه های راحت خودم شروع میکنم

به نظر من باید سر فصلی بریم جلو و حداقل 1 یا 2 هفته بخونیم تا ساعت و صفحه و مبحث خوندن هامون معلوم بشه که کند پیش میریم یا تند.

پس هر کاری میکنید سریع تصمیم بگیرید و اطلاع بدید.همیشه مصمم و با اراده باشید.

به امید موفقیت همه

eco.bio

New member
پس منو نحسابیدید؟؟!!:65d6a5d6s: این همه لایک زدم که کشک نیس: دوستای بد.:p7977cujr38iyymsu8: هنوز هیچی نشده منو نادیده گرفتید]
نه عزیزم ای وللللللللللللل پس شدیم 3 نفر:thanks: هورااااااااااااااااا
خب برا شروع عالیه. دوستان نظرتون چیه؟
پیشنهاد بدین برای مطالعه. میکروب رو چطو شروع کنیم؟؟

eco.bio

New member
سلام به همه ی دوست داران و علاقه مندان این رشته که میدونم زیاد هستند ولی زیر پوستی کار میکنن.

من خودم خیلی وقت بود که به این سایت نیامده بودم و در فکر این بودم که رقیب اساسی واسه خودم پیدا کنم که میبینم زودتر از من شما اقدام کردید.
این چیز هایی که من دیدم به نظرم کمی کند دارید پیش میرید واسه برنامه ریزی باید زود تصمیم گرفت و اقدام کرد

من امسال ارشد بیو امتحان دادم و قبول نشدم البته این رو بگم که اولش خوب شروع کردم ولی به دلیل یک سری مشکلات نتونستم بخونم و ادامه بدم و یک جور هایی سرد شدم حالا به امید خدا دوباره شروع کردم اگر هستید باید تا اخرش مثل یک انسان مصمم و با اراده و صادق باشید اگر هم که نیستید همین الان مشخص کنید که تکلیف همه روشن بشه.

من تا فردا ساعت11 منتظر جواب قطعی شما هستم و گرنه همین جا بایییییییییی/

منابع من با توجه به چیزهایی که از دوستان شنیدم و تجربه کردم

سلولی همون لودیش البته من دارم جزوه ای رو میخونم که مال یک رتبه خوب همین رشته هست و تست iqbسلولی

میکروب واکر و جزوه های دانشگاه خودمون

زبان 504 و کلمات تافل و زبان دکتر خلیلی که کلاسش رو رفته بودم

شیمی مورتیمر و جزوه دانشگاه خودمون.

البته این رو بگم که این همه منابع من بود تا الان/ که شاید کلاس یا جزوه میکروب یا شیمی هم همون دکتر خلیلی اضافش کنم.

و اولش هم از جزوه های راحت خودم شروع میکنم

به نظر من باید سر فصلی بریم جلو و حداقل 1 یا 2 هفته بخونیم تا ساعت و صفحه و مبحث خوندن هامون معلوم بشه که کند پیش میریم یا تند.

پس هر کاری میکنید سریع تصمیم بگیرید و اطلاع بدید.همیشه مصمم و با اراده باشید.

به امید موفقیت همه

کیمیای عزیز وضعیت منم تا حدودی مثه وضعیت شماست. منم امسال کنکور دادم برخلاف انتظارم قبول نشدم:bunnyearsmiley:
ولی بنظرم تجربه خوبی بود :65d6a5d6s:
فعلا که اینجا دونفر اعلام امادگی کردن. پس با این حساب میشیم 4 نفر که واقعا عالیه:thanks:
خب بنظر من همه نظراتشونو بگن تا یه شروع عالی رو داشته باشیم و با روحیه پیش بریم:(40):

negarF

New member
نگار جون فک کنم ما دوتا پایه هستیم:bunnyearsmiley:
میخوای ما شروع کنیم بعدش بچه ها هم انشالله یکی یکی اضافه میشن:65d6a5d6s:
میکروب رو از کدوم کتاب میخوای بخونی جونم؟ :smilies-azardl (181

راستش من برا میکروب کلاسای دکتر خلیلی رو شرکت کردمو جزوه های همونو میخونم. تو درس میکروب که دکتر اسماعیلی مدرسشه بچه هاش خوب جواب گرفتن. کتاب نمی خونم.
ولی برای شیمی مولتیمر، برای زبان 504. تافل. لزگی. یه سری لغات که قبلا در اوردم و... که زبانو هر چی بخونی کم خوندی.
برای سلولی ملکولی جزوه بیدخوری رو دارم. تا 3 ماه دیگه می خوام کلشو حسابی بخونم.بعد ببینم چند درصد از آی کیو بی رو می زنم. اگه جواب داد که هیچ ولی اگه جواب نداد تصمیم نگرفتم چی کار کنم. چون حجم لودیش خیلی زیاده و من شاغلم احتمالا نتونم بخونمو بش مسلط شم. تو سلولی و ملکولی گیر کردم!

biotechnologist

New member
من میخوام سلولی مولکولی رو یه دور تند بخونم تا آبان چون امسال از سلولی خیلی خوردم.میخوام پوستشو بکنم و قورتش بدم.اگه بتونم باکتری بهادر رو هم یک دور خیلی خیلی تند بزنم که یادم بیاد چی به چی بود.:smilies-azardl (181

biotechnologist

New member
:4d564ad6:من میخوام آزمون آزمایشی شرکت کنم که فکرکنم از آذر شروع میشه.تا اون موقع هر چی گیرم بیاد میخونم.میخورم همه کتابهارو.وای که چه حالی بکنم امسال.دیگه ناشی گری هامو قبلا انجام دادم.ان شاا... امسال هممون میترکونیم ارشدو:4d564ad6:

eco.bio

New member
عالیه بچه ها. درمورد ازمون ازمایشی من هنو مردد هستم. بنظرتون خوبه همگی باهم شرکت کنیم؟
:(50):

eco.bio

New member
راستش من برا میکروب کلاسای دکتر خلیلی رو شرکت کردمو جزوه های همونو میخونم. تو درس میکروب که دکتر اسماعیلی مدرسشه بچه هاش خوب جواب گرفتن. کتاب نمی خونم.
ولی برای شیمی مولتیمر، برای زبان 504. تافل. لزگی. یه سری لغات که قبلا در اوردم و... که زبانو هر چی بخونی کم خوندی.
برای سلولی ملکولی جزوه بیدخوری رو دارم. تا 3 ماه دیگه می خوام کلشو حسابی بخونم.بعد ببینم چند درصد از آی کیو بی رو می زنم. اگه جواب داد که هیچ ولی اگه جواب نداد تصمیم نگرفتم چی کار کنم. چون حجم لودیش خیلی زیاده و من شاغلم احتمالا نتونم بخونمو بش مسلط شم. تو سلولی و ملکولی گیر کردم!

خوبه نگار جون پس تو میکروب جلو هستی.برعکس منم تو میکروب ضعف دارم. زبان روهم منم همین منابع رو میخونم. ولی واسه سلولی همون لودیش رو میخوام بخونم

eco.bio

New member
بنظر من مبحث معین کنیم که مثلا تو میکروب این هفته کدوم مباحث رو بخونیم:smilies-azardl (181
اخر هفته گزارش بدیم. این نظر من هس. باز منتظر نظرات شما هستم:thanks:

negarF

New member
اکو جان من میکروبو با کلاس پیش میرم. اینجوری شاید نتونم با برنامه شما پیش بیام ولی اشکال نداره تو درس شیمی و زبان حتما گزارش میدم.

eco.bio

New member
اکو جان من میکروبو با کلاس پیش میرم. اینجوری شاید نتونم با برنامه شما پیش بیام ولی اشکال نداره تو درس شیمی و زبان حتما گزارش میدم.
اشکال نداره عزیزم خب میتونیم سوالاتمون رو با همدیگه رفع اشکال کنیم.

eco.bio

New member
من میخوام سلولی مولکولی رو یه دور تند بخونم تا آبان چون امسال از سلولی خیلی خوردم.میخوام پوستشو بکنم و قورتش بدم.اگه بتونم باکتری بهادر رو هم یک دور خیلی خیلی تند بزنم که یادم بیاد چی به چی بود.:smilies-azardl (181
نظر شما چیه دوست عزیز
بنظر من با اصول خوندن مهمه نه تند خوندن:smilies-azardl (181

negarF

New member
نظر خوبیه. منم هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم.
خوب حالا چه طور شروع کنیم. تا کی دور اولو تموم کنیم؟ چه روزایی چه درسی بخونیم؟
البته به نظرم تو برنامه زیاد ریز نشیم چون روش درس خوندن و تایم آزاد هر کس برا درس خوندن فرق می کنه. برنامه ی هفتگی بریزم بعد آخر هفته بیایم گزارش بدیم و رفع اشکال کنیم. اگه ریز بشیم مشارکت کمتر میشه.

eco.bio

New member
نظرتون چیه تا هفته بعد 3 شنبه یه برنامه بذاریم:thanks:
واسه میکروب و سلولی و زبان بگین کدوم مباحثو بخونیم. نظر بدین یا خودم بگم؟؟؟؟//:p7977cujr38iyymsu8:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا