مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی ، آزمون 91-92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biotech25

New member
من واسه سلولی لودیش وخوندم وبا خالصی رو
اما باز لودیش وپیشنهاد میکنم با تستهای آی کیوبی

biotech25

New member
حقیقتش من یه لودیش قدیمی داشتم..همون کتاب آبیه..
اونو تو زمان دانشجویی خلاصه کرده بودم..بعدش با مریم خالصی وکتابای لودیش جدید جزوه مو تکمیل میکردم!!!!

ولی باور کنید اینقدر ازخوندن لودیش لذت میبردم..که حتی بعد از یکبار خوندن اصلا مطالبو فراموش نمیکردم...لودیش واقعا عالیه!!!!
اما بازم توصیه میکنم،واسه اینکه زمان کم نیارید،سعی کنید با سرفصلهای آی کیو بی بخونید...نمی خواد همه ی لودیش وبخونید!!!!
امیدوارم به جوابتون رسیده باشید.
اگه باز سوالی باشه بهم پیام بدین!!!
با آرزوی سربلندی

eco.bio

New member
در ضمن بگم:
من تا بهمن واسه علوم خوندم..بعداز یک هفته استراحت واسه بهداشت خوندم..تو هردوتا هم نتیجه گرفتم!!!

اگه راهنمایی واسه علوم خواستید باز هم در خدمتم!!!

بابت راهنماییاتون ممنونیم. اگه میشه بگین کدوم رفرنسارو مطالعه کردین؟
با تشکر

saharandishe

New member
خب الان اگه بخواییم یک ترجمه مناسب ازلودیش تهیه کنیم،بهترین ترجمه متعلق به چه کسی هستش؟

saharandishe

New member
پس تاحالاایناتصویب شدن:
شیمی مورتیمر.............سوال:دقیقاکدوم بخشهاوکدوم جلدروباتاکیدبیشتری بخونیم؟
زبان:لزگی+منابع اعلام شده
میکروب:بهادر+تست آی کیوبی
سلولی مولکولی:کتاب مجیدمهدوی+سلولی برای کنکور+لودیش براساس سرفصلهای آی کیوبی........................سوال:کدوم ترجمه لودیش بهتره؟

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
پس تاحالاایناتصویب شدن:
شیمی مورتیمر.............سوال:دقیقاکدوم بخشهاوکدوم جلدروباتاکیدبیشتری بخونیم؟
زبان:لزگی+منابع اعلام شده
میکروب:بهادر
سلولی مولکولی:کتاب مجیدمهدوی+سلولی برای کنکور+لودیش براساس سرفصلهای آی کیوبی........................سوال:کدوم ترجمه لودیش بهتره؟

ثمینه

New member
سلام

بچه ها از زیست عمومی هم تو امتحان آزاد و علوم سوال میاد. برام بهداشت مهم نیست چون نمیتونم امتحان بدم. اونوقت چه منبعی برای عمومی باید خوند؟

ثمینه

New member
اخه باباجان همین بهادر 7-8 نوع کتاب میکروب تو بازار داره . کدوم کتاب؟ کدوم انتشارات؟ کدوم ترجمه؟

eco.bio

New member
از بچه ها هرکی واقعا پایه هس برای ارشد 92 اعلام کنه، تا شرو کنیم به خوندن!!!
:bunnyearsmiley:

ثمینه

New member
سلام
نه بچه ها من ابدا اذیت نمیشم. فقط میخوام کارم را دقیق انجام بدهم. بهادر هم تالیف داره هم ترجمه. و هم با انتشارات خسروی کار کرده و کتاب میکروب داره ، هم از انتشارات فرهنگ. میتونید این لینک را نگاه کنید:
آدینه بوک: جستجو - "کتاب میکروب بهادر"
چند کتاب میکروب شناسی که هم مورد استفاده بچه های دولتی بود هم آزاد. و تقریبا هر دو -سه سال یه بار یه کتاب میکروب داره.
کتاب بهادر تالیف خود ایشون!!!!!!!!!
فقط هم یه دونه ست!!!!!!

آخرین ویرایش:

ثمینه

New member
در ضمن رفرنس ها بهتر از به روز باشد چون خصوصا تو پیرا پزشکی رفرنس های هر سال تغییر جزیی داره . بازهم یه ترجمه دیگر که درسنامه جامع میکروب است برای سال 90 چاپ شده
درسنامه جامع میکروب شناسی پزشکی: به انضمام آزمونهای جامع علوم پایه کاردانی به کارشناسی، کارشناسی به کارشناسی ارشد و دکترا موسی بهری، عباس بهادر

ان لینکی که شما دادید برای سال 89 است که البته فکر کنم اون مفید تره.به جر اون جزوه های دست نویسش هم تو بازاره.

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
بچه هاچراکسی راجع به بهترین ترجمه لودیش دصحبتی به میون نمیاره!!!!!!!!!!؟
خواهش می کنم تواین زمینه هم کمکمون کنید.

eco.bio

New member
واقعا کسی حس و حال درس خوندن رو نداره؟؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

saharandishe

New member
سلام دوستان،آیاتوبیوتکنولوژی پزشکی ازبیوشیمی هم سوال طرح میشه؟
اگه آره:ازکدوم مباحث وفصول ومنبع؟

eco.bio

New member
شاید تو سلولی و مولکولی مثلا از امینو اسیدها و.... بدن ولی بنظر من همون سلولی و مولکولی رو بخونی کافیه!

eco.bio

New member
سلام دوستان،آیاتوبیوتکنولوژی پزشکی ازبیوشیمی هم سوال طرح میشه؟
اگه آره:ازکدوم مباحث وفصول ومنبع؟
ولی سحر جون تجربه ای که امسال من کسب کردم این بود که تو کنکور بیوتک زیاد نباید فکرتو درگیر اون یکیا بکنی. فقط زبان تعیین کننده هس!:auizz3ffy9vla57584x

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا