مطالعه گروهی ارشد بیـوتـکنـولـوژی پـزشکی سال 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Taraa

Well-known member
1392.08.20

5 ساعت زبان و میکروب

این ایام رو به همه تسلیت میگم ... التماس دعا

amin667

New member
biotechnologis ممنون از راهنماییت
امروز 6 ساعت زبان . حدود 300 تا لغت حفظ کردم البته روی چندتا برگه نوشتمش تا دائم مرور کنم

mw.ashel

New member
%D8%B1%D8%A7%D8%B2%20%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA.jpg

سلولی

New member
سلام چند سوال 1.در یک جا دیدم در زنان گامتوژنز در دوران جنینی در لیپتوتن متوقف میشه درسته؟ 2.اگردر100 سلول در ژرم لاین یک موجود 20 سلول دارای یک کراسینگ اوور بین دوژن موردمطالعه باشند فاصله دو ژن چه قدر است؟3.موکوپلی ساکاریدوز چیست؟

Taraa

Well-known member
1392.08.26

5 ساعت و نیم میکروب و سلولی

دارم بالاخره با سلولی آشتی میکنم

Taraa

Well-known member
1392.08.27

5 ساعت سلولی مولکولی و زبان

پس بقیه کوشن ؟

چرا هیشکی گزارش نمیده؟

یکی بیاد منو دعوا کنه ساعت مطالعمو ببرم رو 7 ساعت

rahaa69

New member
بچه من میتونم هم روزانه بیوتک شرکت کنم هم ازاد پرستاری؟ازمون ازاد جداست؟چه روزیه تقریبا؟

mahtab-bio

New member
سلام
ببخشيد بچه ها كسي ميدونه چه طوري ميتونم تعداد شركت كننده هاي هر رشته رو پيدا كنم؟

sevill1991

New member
سلام چند سوال 1.در یک جا دیدم در زنان گامتوژنز در دوران جنینی در لیپتوتن متوقف میشه درسته؟ 2.اگردر100 سلول در ژرم لاین یک موجود 20 سلول دارای یک کراسینگ اوور بین دوژن موردمطالعه باشند فاصله دو ژن چه قدر است؟3.موکوپلی ساکاریدوز چیست؟

سوال 1: بله درسته در گامتوژنز زنان در دوران جنینی شروع و تا لیپتونما پیش میره بعد تا زمان بلوغ متوقف میشه ولی در مردان اینطور نیست و روزانه سلول ها ساخته میشن
سوال2: دقیقا یادم نیست ولی فکرکنم باید درصد نوترکیبی ومحاسبه کنی درصد نوترکیبی برابر با فاصله ژنها:پس میشه 20 تقسیم بر 100 ضربدر 100 که میشه 20 سانتی مورگان
سوال3:موکو پلی ساکاریدوز و کجا دیدی؟؟!؟!؟!

biotechnologist

New member
بچه من میتونم هم روزانه بیوتک شرکت کنم هم ازاد پرستاری؟ازمون ازاد جداست؟چه روزیه تقریبا؟
بله می تونید.آزمونها جداست.آزمون آزاد امسال خردادماه برگزار شد. بعد از بهداشت. ولی فکر کنم معمولا زودتر برگزار میشه

elissa

New member

1.تقسيم ميوز در اووسيت انسان(وجند مهره دار ديكر) و اسبرماتوسيت اوليه ي يك سري از حشرات در ديبلوتن متوقف ميشه
يادتون باشه در انسان اوسيت تو 2 مرحله متوقف مي شه : تا زمان بلوغ در ديبلوتن و تا زمان لقاح در متافاز 2
در بستانداران به ديبلوتن ديكتوتن هم مي كن!
2. 20سانتي موركان
3.نام كلي يك سري بيماري هاي ليزوزوميه(اكه يك سري انزيم هاي ليزوزومي فعال در تجزيه ي بروتيوكليكان ها مشكل داشته باشن , تجزيه بروتيوكليكان ها انجام نمي شه و تو ليزوزم جمع مي شن. حالا بسته به اينكه جه بروتيوكليكاني تجمع بيدا كرده باشه اسم موكوبلي ساكاريدوز فرق ميكنه. مثلا: Hunter.Hurler. sly....)

آخرین ویرایش:

sevill1991

New member
واقعا تشکر از پاسخگویی من و الیسا جووووووووووووووووووووووونم
:rose::rose::rose:

rahaaaaa

New member
سلام بچه ها شما کتاب تست زیست سلولی مولکولی خوب سراغ ندارید؟

سلولی

New member
سلام دوستان یک نفر مرحله پایان رونویسی در rna پلیمراز 2 راتوضیح میدهد؟ من متوجه نشدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا