مطالعه گروهی ارشد بیـوتـکنـولـوژی پـزشکی سال 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eli.j

New member
سلام بچه درس خونا ی انجمن:smiliess (3):
یه سوال
کسی اینجا ازمونای کنکور علوم زیست سلولی مولکولی شرکت کرده؟
یه نمونه از برنامه ریزی درسیشو میخواستم برا ازمونا. هر ایم بود اشکال نداره
ممنون میشم یه عالمه اگه کمکم کنید

rahaaaaa

New member
بچه ها یه سوال دارم خیلی مهم:
من میخوام ارشدمو بیوتک پزشکی و از طریق وزارت بهداشت بدم.میتونم یه رشته بی ربط هم بهمن وزارت علوم امتحان بدم یا نه؟امکانش هست؟مانع امتحان وزارت بهداشتم نشه؟

- - - Updated - - -

يعني دانشگاه ايران سال بعد ورودي بيوتك نداره؟!

بیوتک پزشکی وزارت بهداشته این ظرفیت ها؟

TrueLove90

New member
بچه ها یه سوال دارم خیلی مهم:
من میخوام ارشدمو بیوتک پزشکی و از طریق وزارت بهداشت بدم.میتونم یه رشته بی ربط هم بهمن وزارت علوم امتحان بدم یا نه؟امکانش هست؟مانع امتحان وزارت بهداشتم نشه؟

بیوتک پزشکی وزارت بهداشته این ظرفیت ها؟

بله که میتونین !
همه بچه ها هم علوم شرکت میکنن هم بهداشت ، رشته های علوم و بهداشت هم باهم فرق میکنه دیگه
هیچ تداخل و مشکلی هم ندارن ؛ دو وزارت خونه جدا هستند

این ظرفیت هایی که نوشتن هم برای بیوتک پزشکی بهداشت هست ، که پارسال توو دفترچه نوشته بودن ،
البته بعدش دانشگاه ایران و یزد هم اضافه کردند

شفق بانو

New member
بله که میتونین !
همه بچه ها هم علوم شرکت میکنن هم بهداشت ، رشته های علوم و بهداشت هم باهم فرق میکنه دیگه
هیچ تداخل و مشکلی هم ندارن ؛ دو وزارت خونه جدا هستند

این ظرفیت هایی که نوشتن هم برای بیوتک پزشکی بهداشت هست ، که پارسال توو دفترچه نوشته بودن ،
البته بعدش دانشگاه ایران و یزد هم اضافه کردند
سلام
من از استادم پرسیدم گفتش اینا ظرفیت امساله(93)::smilies-azardl (181
شما هم بپرسید مطمئن شید ،کار از محکم کاری...

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
سلام
من از استادم پرسیدم گفتش اینا ظرفیت امساله(93)::smilies-azardl (181
شما هم بپرسید مطمئن شید ،کار از محکم کاری...

ظرفیتا که هنوز نیومده!من خیلی بعید میدونم که درست باشه چون تنها منبع موثق دفترچه ی وزارت بهداشته که اونم متاسفانه هر دیقه یه اصلاحیه براش میاد!!!!

سلام یک سوال من خرداد فارغ تحصیل شدم زمان فارغ تحصیلی را درثبت نام خرداد باید بزنم یا شهریور؟

- - - Updated - - -

بیوتک دارویی

- - - Updated - - -

بیوتک دارویی

عزیز من سه نکته رو راجب بیوتک دارویی باید مطرح کنم اینجا

اول اینکه بیوتک دارویی در مجموعه ی داروسازی هست و علوم بیوتک دارویی نداره

دوم اینکه بیوتک دارویی اصلا ارشد نداره تو ایران.شاید قبلا داشته بوده ولی الان نداره!حتی با اینکه هنوز اسمش و ضریب دروسش در دفترچه ی ارشد داروسازی میاد بازم هیچ ظرفیتی نداره

سوم اینکه بیوتک دارویی صرفا دکترا داره وبازم دکتراش بیشتر به درد اونایی میخوره که دکترای حرفه ای داروسازی دارن چون پایشون خیلی قوی تر هست و برتری محسوسی رو نسبت به سایرین خواهند داشت و در اینده هم بیشتر از کسایی که پیشینه ی دکترای داروسازی داشته باشن استفاده خواهند کرد

amin667

New member
دیروز 4 ساعت مهندسی ژنتیک برنامه امروزم هم زبان و سلولی هست بریم ببینیم امروز چی میشه . .

amin667

New member
بچه ها واسه بیوشیمی که بخشی از سوالای بیولوژی هست باید چه سرفصل هایی رو بخونیم و از چه منبعی استفاده کنیم ؟

Lilinaz22

New member
آهای دوستانی که قرار بود از اساتیدتون سوالی را برای ما بپرسید،
چی شد پس؟
بابا ما تو استرسیم به خدا
حداقل شما یه کاری بکنید که ما استرسمون کم بشه
بالاخره شیمی بخونیم یا بیوشیمی؟
ژنتیک اضافه شده یا ایمنی یا هیچ کدوم؟
خیر نبینن اونایی که این قدر استرس به ما وارد میکنن.
به خدا اگه فقط ی شایعه بوده باشه،من یکی که اونایی که این خبر دروغ را دادند و استرس را به جان ما انداختند هیچ وقت نمی بخشم.

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member
پست مدیریتی : لطفا خبرای جدید رو تو تاپیکای جداگانه بگید که فقط بچه هایی که اهل هیجانن بیان و ببیننشون ... بقیه که دنبال استرس نیستن و نمیخوان نرن اون تاپیکا ... بخصوص خبرایی که قطعی نیستن

ممنون

biotech_92

New member
دوستان سلام
اومدم یه خبر خوب بهتون بدم امروز مدیر گروه بیوشیمی ما اعلام کردن که انتقال خون سال دیگه بیوتک میگیره تازه با توجه به اینکه بچه های شهرستانی ما خیلی اعتراض کردن به دلیل نداشتن خوابگاه در تلاش هستن که سال دیگه خوابگاه هم بدن به ورودی های جدید البته اگر تصویب بشه

biotechnologist

New member
بچه ها واسه بیوشیمی که بخشی از سوالای بیولوژی هست باید چه سرفصل هایی رو بخونیم و از چه منبعی استفاده کنیم ؟

واسه بیوشیمی میتونید بیوشیمی ملک نیا بخونید یا همون فصل 2 و 3 لودیش رو خوب بخونید کافیه، منظورم بنیانهای شیمیایی و ساختمان و عملکرد پروتئین هست. واسه شیمی آلی هم پیشنهاد من کتاب شیمی آلی دکتر نادری سهی انتشارات کتابخانه فرهنگ هست که هم خلاصه درس داره هم تست و پاسخهای تشریحی هم داره.

biotechnologist

New member
آفرین بچه ها!با انرژی ادامه بدید و خوب درس بخونید.بیوتک به بچه های باسواد و درس خون نیاز داره.فقط زبان و سلولی مولکولی رو با نگاه ویژه تری بخونید که بعد از قبولی به زحمت نیفتید. استاد ما واسه بیولوژی مولکولی علاوه بر تکست به تناسب موضوع،چندتا مقاله انگلیسی هم میده که هرکدوم 20_30 صفحص.حالا فکر کنید زبانتون ضعیف باشه،هم از زبان لطمه میخورید هم سایر دروس.موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا