مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saye

New member
سلام به همه دوستان عزیزم
من هم امسال تصمیم گرفتم واسه سم شناسی شرکت کنم. از اول آبان شروع کردم با زبان و بیوشیمی بعد میخوام برم سراغ شیمی و زیست
بیوشیمی یه جزوه دارم از دکتر خلیلی که البته کلاس ایشون رو هم میرم و خودشون میگن جزوه کافیه و حتمآ میتونم 70 - 80 درصد بیوشیمی بزنم و برای زبان هم دارم لزگی و رضازاده رو به همراه 504 میخونم
به نظر شما همینا کافیه؟
به نظر من کافیه... بیوشیمی تست فراموش نشه ..کتاب تست گنجینه بیوشیمی دکتر جعفرنژاد رو بهت پیشنهاد میکنم..... اگر ضروریات بیوشیمی رضا محمدی هم بخونی عالی میشه

nooraa

New member
من بیوشیمی جزوه دکتر احسانی رو میخونم خیلی راحت مطالبو توضیح داده/برای شیمی ام یه جزوه خیلی کامل وخوب دارم فقط نمیدونم برای شیمی چه تستی بگیرم چون احساس میکنم تو تستای شیمی ضعیف عمل میکنم ولی بیو نه!!میشه منو راهنمایی کنین برا شیمی چی تست بگیرم خوبه؟

saye

New member
من بیوشیمی جزوه دکتر احسانی رو میخونم خیلی راحت مطالبو توضیح داده/برای شیمی ام یه جزوه خیلی کامل وخوب دارم فقط نمیدونم برای شیمی چه تستی بگیرم چون احساس میکنم تو تستای شیمی ضعیف عمل میکنم ولی بیو نه!!میشه منو راهنمایی کنین برا شیمی چی تست بگیرم خوبه؟
واسه شیمی آلی کتاب تست دکتر نادری عالیه.. واسه شیمی عمومی تا جایی که من میدونم فقط کتاب تست آی کیو بی هست که تستای کنکورای قبل رو شامل میشه....جزوه بیوشیمی دکتر احسانی رو از کجا گرفتید؟؟؟؟؟

abed530

New member
سلام
بچه ها من براي بيوشيمي كتاب چكيده بيوشيمي دكتر پروين پاسالار رو دارم, كافيه به نظرتون؟

saye

New member
سلام
بچه ها من براي بيوشيمي كتاب چكيده بيوشيمي دكتر پروين پاسالار رو دارم, كافيه به نظرتون؟
من این کتابو ندیدم ... ولی همونطور که از اسمش بر مییاد چکیدس... امتحانی یک فصلشو بخونید و ببینید باهاش میتونید تست بزنید... به خصوص سوالای کنکور سالای قبل

abed530

New member
چند تا فصلش رو خوندم, متنش خوبه ولي نمي تونم خوب تست بزنم.راستش دنبال يك كتاب هستم كه بيشتر رو اون تمركز كنم. من دو واحد بيوشيمي پاس كردم قبلا اما چيز زيادي خاطرم نيست

abed530

New member
بي خيال اين كتاب بشم؟ مشكل من فقط بيوشيمي هستش. بقيه دروس ميتونم تست بزنم.اگه ميشه خانم سايه يا دوستان ديگه يه منبع خوب براي بيوشيمي معرفي كنيد كه بشه خوب تست زد با اطلاعاتش.

saye

New member
بي خيال اين كتاب بشم؟ مشكل من فقط بيوشيمي هستش. بقيه دروس ميتونم تست بزنم.اگه ميشه خانم سايه يا دوستان ديگه يه منبع خوب براي بيوشيمي معرفي كنيد كه بشه خوب تست زد با اطلاعاتش.
خب پس با چیزایی که خودتون گفتید بی خیال این کتاب بشید بهتره... لنینجر و هارپر منابع خوبی اند .. فقط حجمشون زیاده.... تعریف کتاب دکتر احسانی رو خیلی شنیدم .. جزوشم خوبه که خودمم دنبالشم .. ببینم گیرم میاد یا نه... که میتونی در کنارش کتاب ضروریات بیوشیمی دکتر رضا محمدی رو هم بخونید که نکته ای هست ولی نکاتش عالیه.... ولی هر چه زودتر تصمیم بگیرید و خیلی از این منبع به اون منبع نپرید.. آخه کلیات همشون یکیه...ودم فقط جزوه دکتر جعفرنژاد رو میخونم ...

saye

New member
من فعلا فقط جزوه دکتر جعفرنژاد رو میخونم..... بیشتر نکات رو از تست باید یاد گرفت

saye

New member
کتاب تست خوب واسه بیوشیم....... گنجینه تست دکتر جعفرنژاد انتشارات فرهنگ

abed530

New member
يه دنيا ممنون از راهنمايي شما. فقط امكانش هست جزوه جعفر نژاد از شما بگيرم؟

saye

New member
ای بابا چقدر بچه های سم تنبلن..... پس کجایید ... مردم از بس خودم پیام دادم و خودم جواب ... اگه اینجوری هم درس بخونید حتما قبول میشید...:smiliess (11):شایدم زیادی به درس چسبیدین و نت رو کلا گذاشتید کنار....:(50):بابا بی خیال کمی تفریح و درد دلم لازمه..... میخک جونم شما که کاربر فعالید و شروع کننده این تاپیک کجاییی؟؟؟؟؟؟؟

sanazmohandes

New member
ای بابا چقدر بچه های سم تنبلن..... پس کجایید ... مردم از بس خودم پیام دادم و خودم جواب ... اگه اینجوری هم درس بخونید حتما قبول میشید...:smiliess (11):شایدم زیادی به درس چسبیدین و نت رو کلا گذاشتید کنار....:(50):بابا بی خیال کمی تفریح و درد دلم لازمه..... میخک جونم شما که کاربر فعالید و شروع کننده این تاپیک کجاییی؟؟؟؟؟؟؟
بیا من پیشتم ولی دانشجوی ترم یک سم هستم

nooraa

New member
سایه جان من کلاسایه دکتر احسانی رو حضوری میرم/باجزوش دارم پیش میرم/کتابش دارم /پایان هر فصلی تست داره که عالیه میتونید از انتشارات پوران پزوهش بگیرید قیمتشم 16 تومنه/مرسی از راهنماییت برای شیمی

nooraa

New member
یه سول دیگه /ضریب شیمی وبیوشیمی وزیست وزبان چنده؟من هر جا رفتم یه چیز نوشته!!!

roshan

New member
سلام دوستان

انشاالله که همگی خوب هستین و در سلامت کامل دارین درس میخونید ..... دور از جون همه شما من تازه دیروز از بستر بیماری بلند شدم و متاسفانه توی 8 روز گذشته هیچی نتونستم بخونم
خدا به همه سلامتی بده که بتونیم درس بخونیم و موفق بشیم

roshan

New member
به نظر من کافیه... بیوشیمی تست فراموش نشه ..کتاب تست گنجینه بیوشیمی دکتر جعفرنژاد رو بهت پیشنهاد میکنم..... اگر ضروریات بیوشیمی رضا محمدی هم بخونی عالی میشه

من واسه تست بیوشیمی کتاب پاسالار رو دارم ... اونم خیلی خوبه .... بیوشیمی برای کنکور رو هم دارم که نکات کلیدی رو خلاصه گفته و واسه مرور کردن خوبه
همچنین هارپر رو دارم میخونم البته کتاب محمدی رو هم دارم ولی دیگه وقت ندارم بخونمش

من فعلآ مشکلم با شیمی هست که اصلآ دست و دلم به خوندنش نمیره ... چی کار کنم؟؟؟؟ :dadad4::14:

mikhak s

New member
سلام میخک جان.. فضولی نباشه ..مگه پارسال چی شرکت کرده بودید...؟؟؟؟؟؟+چرا انجمن سم اینقدر سوت و کوره ... شما که بنیانگذارش بودید کجا رفتید.........

سلام سايه جان خوش آمدي. پارسال هم سم شركت كردم. چي بگم؟ من از بچه ها خواستم بيان ولي ظاهرا ميان مطلبارو ميخونن ولي نظر نميدن منم آخر هفته ها ميام گزارش درس خوندنمو ميزارم:dadad4:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا