مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sanazmohandes

New member
درصدام اصلا جالب نيستن ولي چون خواستي چشم: بيوشيمي 12 زيست 5 شيمي 10 زبان 10 :smiliess (12):

ولي بايد بگم طوري كه من خوندم با اين درصدا به سال ديگه خيلي اميدوارم. چون زبان نخونده بودم . بيوشيمي خيلي خيلي كم خونده بودم و...:shocked:
انشا الله که سال بعد شهر مورد علاقت قبول میشی یه چیز میگم من اصلا بیوشیمی بلد نبودم حتی اولش میخواستم صفر بزنم و بزارمش کنارو نخونمش اخه خیلی سخته ولی رفتم یه کتاب پیدا کردم به اسم ضروریات بیوشیمی دکتر رضا محمدی اخرشم پر تسه اولش روزی 5 صفحه میخونم خیلی برام سخت بود ولی چون میخواستم این رشترو بخونم مجبور بودم بعدش نگاه کردم فصلاشو اسونترینارو انتخاب کردم اول اونارو خوندم 3بار کتابو دوره کردم و تست زدم اشتباه من این بود که سولای پارسالو کار نکردم اخه بعضیاش تکراری بود از گزینه های تستی پارسال سوال طرح کرده بودن خیلیا میرن سراغ دولین . استرایرو ... ولی کم میزنن

mikhak s

New member
انشا الله که سال بعد شهر مورد علاقت قبول میشی یه چیز میگم من اصلا بیوشیمی بلد نبودم حتی اولش میخواستم صفر بزنم و بزارمش کنارو نخونمش اخه خیلی سخته ولی رفتم یه کتاب پیدا کردم به اسم ضروریات بیوشیمی دکتر رضا محمدی اخرشم پر تسه اولش روزی 5 صفحه میخونم خیلی برام سخت بود ولی چون میخواستم این رشترو بخونم مجبور بودم بعدش نگاه کردم فصلاشو اسونترینارو انتخاب کردم اول اونارو خوندم 3بار کتابو دوره کردم و تست زدم اشتباه من این بود که سولای پارسالو کار نکردم اخه بعضیاش تکراری بود از گزینه های تستی پارسال سوال طرح کرده بودن خیلیا میرن سراغ دولین . استرایرو ... ولی کم میزنن

مرسي عزيزم.:28::smilies-azardl (113

sanazmohandes

New member
بچه ها من بهتون حسودیم شد اخه امسال میخوان شبانه هم بیارن باز دوباره ظرفیتا اضافه میشن

hana66

New member
سلام این ایده خوبیه که بهم امیدواری هم میدیم من از هفته دوم مهر شروع کردم شروع خوبی داشتم بین 5 تا 7 ساعت میخونم شما ها چی؟
فعلا از زیست شروع کردم تاکمی ذهنم رو اماده کنم بعد شروع کنم به بیوشیمی خوندن . شما میتونید توی زیست به من کمک کنید؟

mikhak s

New member
سلام این ایده خوبیه که بهم امیدواری هم میدیم من از هفته دوم مهر شروع کردم شروع خوبی داشتم بین 5 تا 7 ساعت میخونم شما ها چی؟
فعلا از زیست شروع کردم تاکمی ذهنم رو اماده کنم بعد شروع کنم به بیوشیمی خوندن . شما میتونید توی زیست به من کمک کنید؟

سلام خوش آمدي. خيلي خوبه آفرين. درمورد زيست چه كمكي ميخواي؟

topol

New member
man emsal sam shahrestane ahar gabol shodam azad be harfam gosh konin shoma ke mikhayn taze shoro konin khob bekhonin va aslan be hich vajh azade ahar ro entekhab nakonin chon alan ke 25 mehre ma hanoz ostad nadarim yani ostadi nemiad ke kelasi tashkil she chera chon reshte sam to ahar no pa hastesh va asatid hago tadrisi nemian vagteshono talaf konan va azmayeshgah nadaran yani amali bi amali vahed haye amali be sorate teori tadris mishe tajhizat nages operator nadaran ke kar ba dastgah ro yad bede va khabgah ke badtar az hame arshad va doktora va karshenasi ba ham to ye otagn ke in moshkele bozorgie karshenasia ta 3-4 sob bidaran mizanan miragsan teflak doktora va arshad sob 8 bayad bere kelas ba in hajme darsi ke dare kolan 2 saat esterahat nadare.aslan ahar ro nazanin va bara mam doa konin ke sharayetemon behtar she

roshan

New member
سلام به همه دوستان عزیزم
من هم امسال تصمیم گرفتم واسه سم شناسی شرکت کنم. از اول آبان شروع کردم با زبان و بیوشیمی بعد میخوام برم سراغ شیمی و زیست
بیوشیمی یه جزوه دارم از دکتر خلیلی که البته کلاس ایشون رو هم میرم و خودشون میگن جزوه کافیه و حتمآ میتونم 70 - 80 درصد بیوشیمی بزنم و برای زبان هم دارم لزگی و رضازاده رو به همراه 504 میخونم
به نظر شما همینا کافیه؟

Biology

New member
سلام بچه ها مگه اینجا تاپیک مطالعه گروهی ارشد سم شناسی92 نیست؟پس چرا هیچکی اینجا فعالیت جدی نداره؟یعنی هیچکی واسه کنکور نمیخونه؟البته من هنوز شروع نکردم،میخوام بعد از تاسوعا،عاشورا شروع کنم.بیاین همه با هم از اون موقع چیزایی که خواندیم رو اینجا بنویسیم تا روحیه بگیریم و با هم جلو بریم.

roshan

New member
گزارش من : ( از اول آبان تا 28 )

من 20 درس از 504 رو خوندم

4 مهارت از لزگی رو با تستهای سنوات کامل خوندم

70 صفحه اول کتاب رضا زاده رو هم خوندم

بیوشیمی هم مباحث آب و متابولیسم ، قندها ، چربیها ، اسیدهای آمینه ، پپتیدها و پروتئین ها

بچه ها به نظر شما من کار درستی میکنم که میخوام اول زبان و بیوشیمی بخونم بعد زیست و شیمی رو؟؟؟؟ دوستام میگن این کار اشتباهه و باید همه درسهامو با هم شروع میکردم :smiliess (11):

اما خودم میخوام تا پایان آذر انشاالله این دو تا درسو بخونم بعد برم سراغ زیست و شیمی و اونا رو هم دو ماهه بخونم ( البته توی این مدت باز هم روی زبان کار میکنم که یادم نره ) بعد از اسفند شروع کنم همه رو با هم همراه تست مرور کنم :smiliess (12):

mikhak s

New member
سلام مرسي روشن جان من از وقتي اين تاپيكو باز كردم هيچ كس نيومده گزارش مطالعه هاشو بزاره منم دلسرد شدم.:14: ولي از همين امشب ميزارم.(ايشالله كه بقيه هم بيان)

من تا حالا .: شيمي عمومي تا فصل 10 رو از كتاب مورتيمر خوندم. بيوشيمي : آب، كربوهيدرات و قند، پپتيدها وپروتئينها همراه با تستاي پاسالار.زيست : كتاب دوم دبيرستان و سوم (البته اين آخراشم) زبان خيلي كم در حد 50تا 60 لغت

Biology

New member
میخک و روشن عزیز وقتی که گفتم چرا اینجا هیچکی فعالیت جدی نداره نمیدونستم شما اینقدر از من جلو ترین من میخواستم بعد تاسوعا عاشورا شروع کنم ولی وقتی دیدم شما دارین میخونین انگیزه گرفتم که از امروز شروع کنم،پس با هم پیش میریم،من میخوام از شیمی شروع کنم،هیچ چی از شیمی یادم نمیاد 5،6 سال پیش خوانده بودم.یعنی باید از صفر شروع کنم.ولی با بودن شما روحیه میگیرم.

راستی شما واسه بیوشیمی کدوم کتاب رو میخونین؟من نمیدونم کتاب دکتر جعفر نژاد رو بگیرم یا ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی؟؟؟

helena

New member
من برای روشن جان نوشته بودم که برای بیو چی بخونه.جزوه دکترخلیلی و کتابایی که بیولوژی نوشتن خوبه اما کافی نیست.لنینجر یا هارپر را بخونین.توکل به خداکنین و بخونینش براتون راحت میشه.من جزوه دکترخلیلی را خوندم ولی راضی نبودم کم بود برای سم که باید بیوتون عالی باشه سعی کنین کتاب تکس بخونین. جزوه ها مطلب اماده را ارایه میدن که شما حفظشون کنین ولی کتاب بهتون امکان فکر کردن و یاد گرفتن را میده.زیست ابوالقاسم امین با گایتون فراموش نشه.شیمی مورتیمر خوبه ولی خیلی تست کار کنین.
من سم ازاد میخونم و رشته ی اصلیم ایمنولوژی بود ولی همکلاسیم که رتبه یک سم دولتی و آزاد شد این کتابا رو میخوند

Biology

New member
مرسی هلنا جان واقعا ممنونم از راهنماییت:28: پس من هم همینارو میخونم

nooraa

New member
[size=4]سلام بچه ها منم امسال میخوام سم شرکت کنم....برای شیمی چه تستایی بزنیم خوبه؟؟؟[/]

roshan

New member
دوستان عزیزم : میخک ، بیولوژی و نورا انشاالله که همه موفق باشید و انشاالله در کنار هم بتونیم خوب درس بخونیم و به هم کمک کنیم

هلنای عزیز و مهربونم خیلی خیلی از لطفت ممنون. راهنماییهای خیلی خوبی بود ... من از فردا که اول آذره شروع میکنم به خوندن شیمی و زیست .... واسه بیوشیمی هم هارپر رو میخونم فکر کنم راحت تر باشه برام

nooraa

New member
استاده ما میگفت برا بیو هارپر رو نخونین چون زیاد غلط داره...اگه میخواین منبعتون کتاب باشه همون لنینجر بهتره با دولین/ولی اگه جزوه خوب وکامل بخواین دکتر جعفر زاده یا دکتر احسانی که به نظر من احسانی بهتره.روشن اگه تازه میخوای بیو شروع کنی هارپرو نخون چون ادمو ناامید میکنه البته این نظره منه[/size]

helena

New member
بچه ها براتون ارزوی موفقیت دارم من دیگه زیاد نمیخام اینجا بیام اگه کاری پیش اومد از صفحه شخصیم برام ایمیل ارسال کنین که بخونمش.
قربونتون. خوب درس بخونین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا