مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohamad21

New member
من میخوام کتاب بیوشیمی دکتر جعفرنژاد انتشارات کتابخانه فرهنگ رو بخرم اما ظاهراً این انتشارات دو نوع کتاب بیوشیمی از این نویسنده داره که یکیش همون لنیجره و دوجلدیه و دیگری یک جلده و کتاب تسته... کتاب دوجلدی ظاهراً کامل تره و همراهش سی دی هم داره..
این کتاب جعفرنژادی که همه ازش تعریف میکنن کدوم یکی از این کتابا هست؟؟؟؟؟؟؟لطفاً یکی جوابمو بده... مرسی..
سلام هر دوتاشونو بگیر. دوجلدیه درسشه اون یکی تسته. جزوه جعفر نژاد هم داریم. اونایی که سر کلاساش میرن دارن اون دیگه از همشون بهتره. حجمش کمتره نسبت به این دو جلدی و نکات اصلی را گفته

karshenasgh

New member
ظاهراً انتشارات آییژ هم که بیوشیمی رضامحمدی رو داره هم همین طوره. یعنی هم یه کتاب دوجلدی لنینجر داره که ترجمه رضامحمدیه و هم یه کتاب یک جلدی از ایشون داره که تسته. نظرتون در مورد این دو تا کتاب رضامحمدی چیه؟ کدومش بهتره؟

بین جعفرنژاد و رضامحمدی کدومش بهتره؟

2020

New member
سلام روشن جان
خوش اومدی
آآآآآآآآآآآآره بابا چه خبره اینهمه میخونی میتونی بیوشیمی بالینی رتبه 1 بشی چه برسه به سم شناسی که اینهمه خوندن نمیخواد 50 -60 بزنی کافیه تهران قبولی

2020

New member
اصلا تو که داری زحمت میکشی چرا همون بیوشیمی امتحان نمیدی بهتره که؟

mohamad21

New member
ظاهراً انتشارات آییژ هم که بیوشیمی رضامحمدی رو داره هم همین طوره. یعنی هم یه کتاب دوجلدی لنینجر داره که ترجمه رضامحمدیه و هم یه کتاب یک جلدی از ایشون داره که تسته. نظرتون در مورد این دو تا کتاب رضامحمدی چیه؟ کدومش بهتره؟

بین جعفرنژاد و رضامحمدی کدومش بهتره؟
;کلا کتاب لنینجر را نویسنده های زیادی ترجمه کردند. جعفر نژاد محمدی پاسالار و.... که همشونم دو جلدین. به نظر من جعفر نژاد روان تر توضیح داده. در مورد کتاب تست رضا محمدی باید بگم هم تست داره وهم درسه. اسمش ضروریات بیوشیمی انتشارات آییژ جلد آبی داره.من دارمش کتاب خوبیه ولی ازش استفاده نکردم. یکیشون را انتخاب کن فرق زیادی با هم نمیکنن

karshenasgh

New member
;کلا کتاب لنینجر را نویسنده های زیادی ترجمه کردند. جعفر نژاد محمدی پاسالار و.... که همشونم دو جلدین. به نظر من جعفر نژاد روان تر توضیح داده. در مورد کتاب تست رضا محمدی باید بگم هم تست داره وهم درسه. اسمش ضروریات بیوشیمی انتشارات آییژ جلد آبی داره.من دارمش کتاب خوبیه ولی ازش استفاده نکردم. یکیشون را انتخاب کن فرق زیادی با هم نمیکنن

ممنون. پس فعلاً کتاب یک جلدی جعفرنژاد رو می گیرم.
کتابش اینه:کنکور جامع بیوشیمی درسته؟؟؟

mohamad21

New member
ممنون. پس فعلاً کتاب یک جلدی جعفرنژاد رو می گیرم.
کتابش اینه:کنکور جامع بیوشیمی درسته؟؟؟
اره دقیقا منم همین را دارم. سوالات کنکورای گذشته را داره البته خیلی کتابا هستند که سوالات کنکورای بیوشیمی را دارن ولی مهم پاسخنامشه. این کتاب پاسخ نامش عالیه. خیلی تشریحی و کامل پاسخ هر تست را داده قشنگ شیر فهم کرده!
پاسخنامش یه جورایی خود جزوشه.
این کتاب را بگیری دیگه نیازی به کتاب تست از بیوشیمی نداری.
اما قبل از اینکه تستای هر فصل را بزنی درس اون فصل را از روی اون کتاب دوجلدیت بخون

Biology

New member
سلام شما دانشگاه ازاد علوم دارویی سم شناسی میخونین؟ راضی هستین از رشتتون؟

roshan

New member
نه عزيزم درست گفتي انتشاراتش از ديباگران تهران بود.

وزارت بهداشت زيست گياهي نمياره ولي وزارت علوم از بخش زيست گياهي هم سوال مياره. خودم زيست گياهي رو نميخونم.

خریدمش این کتابه رو خیلی خوبه ... خیلی روون توضیح داده

نشستم همه فصلهای بیوشیمی رو که تا الان خونده بودم از روی این کتاب هم خوندم و تستاشو زدم
فصل 4 شیمی رو خوندم
مبحث تغذیه و دسنگاه گوارش رو واسه زیست
مهارت 6 و 7 لزگی و کتاب 504 رو هم الان درس 32 رسیدم

roshan

New member
سلام روشن جان
خوش اومدی
آآآآآآآآآآآآره بابا چه خبره اینهمه میخونی میتونی بیوشیمی بالینی رتبه 1 بشی چه برسه به سم شناسی که اینهمه خوندن نمیخواد 50 -60 بزنی کافیه تهران قبولی

سلام
ممنون
من خیلی میخونم؟؟؟؟؟؟ الان خواستین شوخی کنین؟؟؟ من که خیلی عقبم :dadad4:

اصلا تو که داری زحمت میکشی چرا همون بیوشیمی امتحان نمیدی بهتره که؟

احیانآ این رو هم با من بودین؟؟؟؟ :21:

mikhak s

New member
گزارش اين هفته ك يه خورده از فصل 11 و فصل 12 شيمي. 150تست بيوشيمي مربوط به فصل قندها. زيست دوفصل يه درس از كتاب 504

nooraa

New member
ضریب زبان برای سم چرا انقد کمه؟؟؟یا من اشتباهی دیدم

saye

New member
ضریب زبان برای سم چرا انقد کمه؟؟؟یا من اشتباهی دیدم
سلام .. ضریب زبان برای کلیه رشته های آزمون ارشد وزارت بهداشت 2 هست... سال گذشته در ارتباط با ضریب زبان شایعه ای به وجود اومد که متاسفانه در برخی از سایتها به عنوان حقیقت محض اعلام شد و بسیاری از شرکت کنندگان سردرگم شده و خیلی ها که داشتن زبان رو خوب میخوندن بی خیال زبان شدن و ضرر کردن.. .. اخبار مرتبط با ضرایب و ... رو فقط از طریق اطلاعیه های وزارت بهداشت دنبال کنید...

saye

New member
سلام به همگی..... چرا این انجمن اینقدر غیرفعاله... یه سر به انجمن بیوشیمی بالینی بزنید... آدم کیف میکنه.. .. شما هم فعال شید و به هم انرژی بدید.... منم چون پارسال بیوشیمی امتحان دادم با وجود اینکه علاقه شخصیم سم هست تو اون انجمن عضوم... .ولی گه گاه اینجا هم سری میزنم... امیدوارم که اینجا هم رونق بگیره ... موفق باشید..

saye

New member
سلام
براي چي ميخواي سم بدي دانشگاه آزاد همه جا را به گند كشيده سه جا ورميداره هر كدوم حداقل 45 نفر .سم با ظرفيت دولتي همشون بيكار بودن ببين دانشگاه آزادم اضافه شده
به هر حال همه رشته ها اشباع شده و در مقایسه با اونا وضعیت رشته های وزارت بهداشت بهتره..... خب بیکاریم... چیکار کنیم ..درس میخونیم ...

saye

New member
سلام بله امسال ميخوام سم شركت كنم.
سلام میخک جان.. فضولی نباشه ..مگه پارسال چی شرکت کرده بودید...؟؟؟؟؟؟+چرا انجمن سم اینقدر سوت و کوره ... شما که بنیانگذارش بودید کجا رفتید.........

saye

New member
من امروز شروع كردم 504 رو بخونم ولي همه ميگن زبان عمومي سخته زبان اختصاصي راحتتره پايه ي خوبي هم ندارم چيكار كنم به نظرتون؟در نظر دارم روزي 2 ساعت زبان بخونم
زبان مورد نظر وزارت بهداشت زبان عمومیه و خیلی خیلی کم اصطلاحات پزشکی توشه .. به هر حال زبان درسی فراره و واسه همه سختی هایی داره.. .. هر چی دایره لغاتت وسیع تر بشه تو این درس موفق تر خواهی بود... از نظر اکثر کارشناسای فن تا جایی که شنیدم روزی 2 ساعت کافیه....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا