مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

faAl

New member
سلام
دوستان اگه میخاید مطلبی ارسال کنید لطفا به ایمیل مشترک این تالار بفرستید تا برای همه ارسالش کنیم
amarzisti@chmail.ir (به متن آدرس دقت کنید com. نیست)

sungirl0077

New member
سلام دوستان
می بینم که فعال هستین همگی
واستون ارزوی موفقیت میکنم
:riz304:

fateme5

New member
راستی بچه ها برای 3تا آزمون جامع سنا کسی شرکت کرده؟
کی باید ثبت نام کنیم؟
ثبت نامش اینترنتی دیگه؟

goli2211

New member
سلام بچه ها میشه شرایط آزمون جامع سنا رو واسه من بگین و از کدوم سایت باید پیگیرش بشم

iran4131

New member
جایی پاورپوینت یا پی دی اف طرح و ناپارامتری سراغ دارین
با این فرجه نمیشه طرح رو هضم کرد
ناپارامتری هم یه پاورپوینت چند صفحه ای میخواد که آزمون ها و تعاریف طلائی باشه
[/size][/color]

آخرین ویرایش:

faAl

New member
سلام
سال نو همگی مبارک
تنبلی بسه از امروز دوباره شروع میکنیم به یاری خدا

سوالات 92-93 تقریبا 60درصدشو حل کرده دارم دوستان زحمت بقیه سالها رو بکشن تقسیم کنید همین روزا میزارمش که همه استفاده کنند!!!!!

pinkgalaxy

New member
سلام سال نو مبارک
من لینک ترجمه نترو پیدا نکردم لطف کنین دوباره بذارید اینجا نیست.

pinkgalaxy

New member
سلام دوستان سال نوتون مبارک
من شدیدا به ترجمه فصول اول نتر احتیاج دارم کمکم کنید ممنون

m.g.h

New member
سلام دوستان من میخوام شروع کنم به خوندن اما دقیقا نمیدونم ازکجابایدشروع کنم میشه کمکم کنید؟تقریبا هفتاد روز کامل فرصت مطالعه دارم کارشناسی هم تموم کردم دغدغه دیگه ای به جزکنکورارشد ندارم به نظرتون باکدوم درس شروع کنم؟

کرهانی

New member
اینی که میگم صفحه ی 43 هستش. و توی این بخش گفته شده: نمونه های تصادفی مستقل از دو جامعه(طرح های تصادفی شده)

گفته: اگر حجم نمونه ها کوچک باشد می پذیریم که: توزیع دو جامعه نرمال است و واریانس های دو جامعه برابرند.
!

سلام دوست عزیز
عید همگی مبارک,انشاالله سال خوبی داشته باشید و همگی موفق باشید
گفته واریانس ها برابرند,نگفته معلومند
واسه توزیع تی هم تا جایی من اطلاع دارم باید توزیع جامعه یا نرمال باشه یا حجم نمونه زیاد
در غیر این صورت ازمون ناپارامتری میشه

fateme5

New member
سلام دوست عزیز
عید همگی مبارک,انشاالله سال خوبی داشته باشید و همگی موفق باشید
گفته واریانس ها برابرند,نگفته معلومند
واسه توزیع تی هم تا جایی من اطلاع دارم باید توزیع جامعه یا نرمال باشه یا حجم نمونه زیاد
در غیر این صورت ازمون ناپارامتری میشه

سلام. سال نو شما هم مبارک
ممنون از راهنماییتون. ولی شما نوشته های منو کامل نقل قول نکردید! یه خط پایین ترش نوشته بودم که:

"بعد قشنگ و واضح اومده آماره ی آزمون برای تفاضل میانگین دو جامعه رو نوشته. تو مخرج هم انحراف معیار جامعه رو گذاشته. و زیرش نوشته: دارای توزیع t با n1+n2-2 درجه آزادی است!!"

واریانس جامعه معلوم بوده!! به هر حال من فکر میکنم اشتباه چاپی هستش!:65d6a5d6s:

کرهانی

New member
سلام وقتی واریانس جامعه نامعلوم اما برابر هست از این فرمول استفاده میکنیم و انحراف معیار مشترک اس پی رو میزاریم

prinses

New member
سلام
سال نو همگی مبارک
تنبلی بسه از امروز دوباره شروع میکنیم به یاری خدا

سوالات 92-93 تقریبا 60درصدشو حل کرده دارم دوستان زحمت بقیه سالها رو بکشن تقسیم کنید همین روزا میزارمش که همه استفاده کنند!!!!!
سلام ، دستتون درد نکنه ولی اگه یکم هماهنگ با گروه عمل میکردین بهتون میگفتم که تمام سوال های اون سال مال بنده بوده و منم اتفاقا 60 درصدشو توی یه روز قبل عید حل کردم و پاکنویس کردم یه کمی وقت بذارم چندتای دیگش رو از کتابا پیدا میکنم ، الان دوباره کاری شده و... چه عرض کنم

- - - Updated - - -

راستی سال نو همگی مبارک

prinses

New member
ببخشید دوستان دیگه واقعا سواد من به این تعداد سوال نرسید
9-10-12-13-14-17-24-32-33-37-38-48-59-66
سال 92_93
اگه لطف کنید جواب این سوال ها رو بفرستید خوشحال میشم من بلد نیستم اینجا آپلودش کنم اگه فاطمه خانم بلد باشه ازش میخوام بذاردش اگه نه که با ایمیل مجبوریم بفرستیم

آخرین ویرایش:

ماجدي

New member
سلام دوستان سال نو همگي مبارک. لينک ترجمه نتر واسه من باز نميکنه لطفا دوباره بذاريد.
يه سوال دارم شماها روزي چند ساعت ميخونين ؟ اخه من توي نوروز اصلا خوب پيش نرفتم الان استرس گرفتم فرداهم که 13 بدره خانواده ميگن بايد بياي بريم .....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا