مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fateme5

New member
وا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها من نمی فههم! چرا میگین جوابهای سه سال رو نداریم؟
فقط 91/92 و 92/93 رو نداریم خب! که اونم قراره خودمون حل کنیم!
دیگه چی رو نداریم؟! کنکور93/94 که همین کنکوریه که قراره دو ماه دیگه بریم امتحانشو بدیم!
فقط دو سال رو نداریم! مگه اینطور نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

fateme5

New member
حالا اگه واقعا جوابهای سه سال رو نداشته باشیم،
من و پرنسس که هر کدوم یه سال رو برداشتیم، فعال هم یه سال رو برداره.
فقط اینجوری ممکنه برای استاد بزرگ سخت بشه که بخواد جواب زبانها رو تنهایی بده!

وا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها من نمی فههم! چرا میگین جوابهای سه سال رو نداریم؟
فقط 91/92 و 92/93 رو نداریم خب! که اونم قراره خودمون حل کنیم!
دیگه چی رو نداریم؟! کنکور93/94 که همین کنکوریه که قراره دو ماه دیگه بریم امتحانشو بدیم!
فقط دو سال رو نداریم! مگه اینطور نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
Untitled.png

بانو فاطمه اگه به تصویر هم دقت کنین، کنکور خرداد ماه امسال هست که روش 93-94 نوشته.. و کنکوری هم که ما خواهیم داد کنکور 94-95 است..
و با توجه به اینکه ما سوالات دوسال آخر یعنی 93-94 و 92-93 را حل خواهیم کرد کنکور 91-92رو نخواهیم داشت!!

prinses

New member
استاد بزرگ ، سلام من جوابای 91-92 رو دارم ، کتاب جامعه نگر هست ، سفارش بده اگه توی اون چاپ کتابه نبود بهم پیام بده که ایمیل کنم البته عکس با کیفیت نمیتونم بگیرم از کتاب ولی اونقدرا هم بد نمیشه
کتاب پردازش رو تو کتابخونه دیدم 5 جلده ولی چک نکردم درست که چه سالیه ولی جواب تشریحی کاملی داشت ، جامعه نگر بهتره از همون لینکه بخرش

فاطمه ، تو راضی بودی از عکس کتاب پارسیانه ؟ اون طوری خوب بود ؟

آخرین ویرایش:
استاد بزرگ ، سلام من جوابای 91-92 رو دارم ، کتاب جامعه نگر هست ، سفارش بده اگه توی اون چاپ کتابه نبود بهم پیام بده که ایمیل کنم البته عکس با کیفیت نمیتونم بگیرم از کتاب ولی اونقدرا هم بد نمیشه
کتاب پردازش رو تو کتابخونه دیدم 5 جلده ولی چک نکردم درست که چه سالیه ولی جواب تشریحی کاملی داشت ، جامعه نگر بهتره از همون لینکه بخرش

فاطمه ، تو راضی بودی از عکس کتاب پارسیانه ؟ اون طوری خوب بود ؟

کیفیت عکس تا حدی باشه که بشه خوند کافیه دیگه!!
فکر کنم بانو فاطمه هم نداشته باشه..
و من هم قراره نیمه ی دوم فروردین به بعد شروع به خوندنشون بکنم!!
به هرحال اگه زحمتی نباشه تا اون موقع هروقت فرصت کردین بسیار ممنونتون میشم..

prinses

New member
باشه هر وقت دیدی اون سال جواباش تو کتابت نیست بهم ایمیلتو پیام شخصی بده که همون فرداش بفرستم .

فاطمه بانو ! داری یا همراه استاد برات بفرستم؟

fateme5

New member
سلام علیکم دوستان

که اینطور! پس کنکور ما میشه کنکور 94/95!!!!!
مثلا ربطش به سال 95 چیه؟!................... چه چیزاااااااا!!!!!!!!!

پرنسس والا منم ندارم. بی زحمت برام بفرستش! مرسی
آره عکسای پارسیان به نطرم خوب بود

fateme5

New member
بچه ها نمونه 2 همه ی فصلهاش باید خونده بشه آره؟
رگرسیون فصل آـخرش به نظرم اصلا امکان نداره ازش سوال بیاد!! نظر شما چیه؟ آیا امکان دارد؟؟

آخرین ویرایش:

fateme5

New member
بچه ها این آزمون مک نمار که تو سوالهای کنکور زیاد اسمش اومده چیه؟
تو کتاب ناپارامتری اصلا در موردش چیزی نگفته!:21:

prinses

New member
واقعا فاطمه اگه کشف کردی این سوالای ناپارا از کجا میاد ب منم بگو ، من که میگم منبع دیگه ای هم داره صداشو در نمیارن :New (6):منظورم خود طراح ها هستا
خوشم نمیاددددددد

زمانی که در یک تحقیق هدف مقایسه یک متغیر در دو وضعیت متفاوت باشد و در صورت عدم برقراری فرض نرمال بودن نمونه می توان از آزمون های ناپارامتری مانند آزمون علامت، آزمون ویلکاکسون و آزمون مک نمار برای مقایسه دو گروه وابسته استفاده نمود
آزمون مک نمار برای مقایسه دو جامعه وابسته

هدف: بررسي اینکه آیا دو نمونه وابسته با داده های دو حالتی از یک جامعه هستند.
محدوديتها:
• دادها باید دو حالتی باشند
• مشاهدات باید از نمونه های زوج شده بدست آمده باشند
• این آزمون فقط تفاوت را نشان می¬دهد نه جهت آن را
• مقیاس اندازه گیری اسمی یا رتبه ای باشد

فرض کنید از تعداد 100 نفر پرسیده می‌شود که آیا با سقط جنین موافق هستید یا خیر؟ پاسخ ها به صورت بله و خیر (صفر و یک) ثبت می گردد. بعد از این نظرسنجی یک برنامه تلویزیونی در خصوص همین موضوع پخش میشود. دوباره دیدگاه همان 100 نفر پرسیده می‌شود. با استفاده از این آزمون می‌توان تشخیص داد که آیا در دیدگاه افراد تغییری ایجاد شده یا نه؟
معمولا ًدر هر پژوهشی که بعد از اجرای یک آزمایش می‌خواهیم وضعیت پاسخ دهندگان به یک مقوله دو ارزشی را مورد بررسی قرار دهیم از این آزمون استفاده می‌شود.

prinses

New member
مرسی برای جواب مک نمار
پیام دومی تو متوجه نمیشم ،توضیح میدی لطفا ؟

منظورم این بودکه با استفاده از فرمول های این ازمون و نحوی کاربردشون در صورت تمایل بیشتر آشنا بشین ... برای همین یک ایمیل خالی برام بفرستین تا power pointe رو براتون بفرستم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

fateme5

New member
زمانی که در یک تحقیق هدف مقایسه یک متغیر در دو وضعیت متفاوت باشد و در صورت عدم برقراری فرض نرمال بودن نمونه می توان از آزمون های ناپارامتری مانند آزمون علامت، آزمون ویلکاکسون و آزمون مک نمار برای مقایسه دو گروه وابسته استفاده نمود
آزمون مک نمار برای مقایسه دو جامعه وابسته

هدف: بررسي اینکه آیا دو نمونه وابسته با داده های دو حالتی از یک جامعه هستند.
محدوديتها:
• دادها باید دو حالتی باشند
• مشاهدات باید از نمونه های زوج شده بدست آمده باشند
• این آزمون فقط تفاوت را نشان می¬دهد نه جهت آن را
• مقیاس اندازه گیری اسمی یا رتبه ای باشد

فرض کنید از تعداد 100 نفر پرسیده می‌شود که آیا با سقط جنین موافق هستید یا خیر؟ پاسخ ها به صورت بله و خیر (صفر و یک) ثبت می گردد. بعد از این نظرسنجی یک برنامه تلویزیونی در خصوص همین موضوع پخش میشود. دوباره دیدگاه همان 100 نفر پرسیده می‌شود. با استفاده از این آزمون می‌توان تشخیص داد که آیا در دیدگاه افراد تغییری ایجاد شده یا نه؟
معمولا ًدر هر پژوهشی که بعد از اجرای یک آزمایش می‌خواهیم وضعیت پاسخ دهندگان به یک مقوله دو ارزشی را مورد بررسی قرار دهیم از این آزمون استفاده می‌شود.

بابت راهنماییت ممنون:riz304:
این مطالبو از کجا آوردی؟ کدوم کتابه؟

fateme5

New member
اینطور که معلومه ناپارامتری بهبودیان منبع کاملی برا کنکور نیست!
شما تو دانشگاه بهتون چه کتابی برا ناپارامتری معرفی کردن؟

استاد من خیلی مفهمومی سوال میداد هر مطلبی که تو بود رو من بارها تو کتابها و سایر جزو ها از اساتید مختلف میخوندم

amin.ghz

New member
آقای کیانی،شما یه جدول درست کرده بودین که درصد درسها و رتبه و محل قبولی چند نفری که امسال قبول شدن توش بود.خواهشا یه لینک بدین که من بگیرمش.گمش کردم.خیلی جدول مفیدی بود.

eeeeeeehsan

New member
خدمت بیوستای عزیز و بچه های گل آمارزیستی =))

ارادتمنــد :rose:

eeeeeeehsan10.gif

x-x-x.png

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا