مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sahel.72

New member
سلام..من تازه شروع به خوندن کردم به نظرتون میشه قبول شم؟؟؟:rolleyessmileyanim:

iran4131

New member
سلام
فکر میکردم الآن کلی پیام اینجا باشه که نخونده باشم
همه سخت مشغول خوندن هستن
منم از امروز شروع کردم البته به صورت نکته خوانی و آخرین یادداشت برداری ها
شنبه شنبه نکردم به هر حال هر کی مشغله ی خودش داره
بله از امروز شروع کنید میشه اما هر نکته ای که میخونیدرو با دقت بخونید
هر نکته ای که میخونید مهمترین نکته برای شماست
حتمن موفق خواهید شد اگه به تلاش های کوچکتون بها بدید ایمان به هدف نویسنده....

faAl

New member
سلام منم هر روز میام و سر میزنم
راستش حرفی ندارم برا گفتن جز آرزوی موفقیت برای همه

راستی میلاد بانوی آبو آینه حضرت زهرا سلام الله علیها رو به همه تبریک میگم

faAl

New member
دوستان یه نکته ای رو برای همگان عرض کنم ، به سوالات سالهای قبل اینطور نگاه نکنید که اگه شما باشید بعضیا رو جواب نمیدین .... الان سر کنکور نیستید پس همه سوال ها رو شده از کتاب و استاد کمک بگیرید حل کنید برای خودتون و یادش بگیرید تا سر کنکور حلش کنید ، الان مرحله یاد گیری هستید نه آزمون ... درسته ازمونم از خودتون میگیرید ولی بعدش باید همشو یاد بگیرید ...

بله یکی دوتا رو میخوام برم از استادم بپرسم اگه شد کامل اگه نشد همینو تا دو روز دیگه میفرستیم ، هرکی هم حل کرد آپ کنه من بنویسم ... تا دو روز دیگه حتما همه جوابا رو دارن دوستان

سلام
شما قصد ارسال زحمتی که کشیدید رو ندارید
یعنی منتظر باشیم؟
زبان رو من از روی کتاب عکسهاشو گرفتم ارسال کنم؟

fateme5

New member
سلام دوستان
سه روزه که روی هم سه ساعت هم درس نخوندم!
دیگه حوصله شو ندارم! زیادی داره کش میاد!
کاش کنکورمون جمعه هفته بعد بود و تموم می شد میرفت!
...

لطفا یکی یه چیزی بگه حوصله دار شیم! یا یه چیزی بگین استرس بگیریم تا بریم بشینیم پای درس و مشقمون!!

faAl

New member

دوستان
عدد
38
37
36
35
34
.
.
.
شما رو یاد چی میندازه ؟

کنکور رسید

prinses

New member
دوستان یه نکته ای رو برای همگان عرض کنم ، به سوالات سالهای قبل اینطور نگاه نکنید که اگه شما باشید بعضیا رو جواب نمیدین .... الان سر کنکور نیستید پس همه سوال ها رو شده از کتاب و استاد کمک بگیرید حل کنید برای خودتون و یادش بگیرید تا سر کنکور حلش کنید ، الان مرحله یاد گیری هستید نه آزمون ... درسته ازمونم از خودتون میگیرید ولی بعدش باید همشو یاد بگیرید ...

بله یکی دوتا رو میخوام برم از استادم بپرسم اگه شد کامل اگه نشد همینو تا دو روز دیگه میفرستیم ، هرکی هم حل کرد آپ کنه من بنویسم ... تا دو روز دیگه حتما همه جوابا رو دارن دوستان

سلام فعال! عزیز ! شما واقعا خوب دستمزد آدمو میدید ، 2 روز صبر نکردید و زخم زبون ها شروع شد

من گفتم بلههههههه میفرستم دو روز وقت بدید بقیشم از استادم بپرسم
نمیدونم دقت کردید همه رو عرض میکنم حتی یک سوالم بهمون کمک نکردن !
خب من که همه سوالایی که بلد بودمو حل کردم یه بارم پاکنویس کردم برای فاطمه و استاد بزرگم ایمیل کردم ، اون ارزش داره که یه نفرم به منم یه چیزی یاد بده و اونایی که بلد نبودمو بهم بگه
اره غیر از این دو روز که دنبال استادم بودم ، قبلش، بله گرو گذاشتم جوابامو تا بقیشو دوستان بهم بگن بنویسم که فقط یک نفر برام ایمیل کرد دستشم درد نکه بقیه هم ...
ح
رفی باقی نمیمونه.... از روز اولم گفتم اگه حل شه یا نشه من اونایی که حل کردم میفرستم
هر پیامی دادم گفتم که میفرستم
حرف زشت و ناراحت کننده ای بود که گفتید من قصد ندارم بفرستم!
حالام برام اهمیتی نداره.... من دیگه توی گروهی که بخوام فعالیت کنم این طور دستمزدمو بدن و بهم بی احترامی بشه کاری ندارم ، با ایمیل با استاد و فاطمه در ارتباطم

خداحافظ بقیه

راستی فاطمه خانم لطف میکنن و هر دو سال رو جواب تشریحی کاملش رو آپلود میکنند....
بازم خدا حافظ

آخرین ویرایش:

prinses

New member
یکمی ناراحتم ... اگه ایشالا قبول شدم بازم میام رتبه و درصدامو میذارم تا کمکی به بعدی ها بشه ... اگه نه هم که هیچی ، کلا بیخیال .... منتی نیست بی خود انتظار داشتم که فهمیدم نباید داشته باشم ...

fateme5

New member
نه پرنسس جان ناراحت نشو عزیزم...:rose::rose:
من میدونم تو خیلی زحمت کشیدی. کلی دنبال جوابها بودی
فعال هم حتما منظوری نداشته...
الان جوابهاتو آپلود میکنم تا همه ی دوستان از زحمتهای تو بهره مند بشن

این هم پاسخهای تشریحی کنکور92-93 که پرنسس زحمتشو کشیدند:
پاسخهای کنکور 92-93

من هم رو کنکور 93-94 کار کردم:
پاسخهای کنکور 93-94

sungirl0077

New member
سلام به کنکوری ها
علی رغم اینکه برخی دوستان کم لطف هستن و نمیان اینحا ولی من هنوز به یاد روزای خوبی که اینجا داشتم میام سر میزنم
واسه تک تکتون آرزوی موفقیت میکنم
حیف که کمکی ازم ساخته نیس و واقعا وقت نمیکنم بیام انجمن
باید به آقای کیانی آفرین بگیم که هرسال وقتشون رو اختصاص میدن و میان انجمن
اینم بدونین که انشاالله وقتی قبول شدید خیلی خیلی بیشتر از اون چه که واسه کنکور وقت گذاشتید باید برای درس ها وقت بگذارید
موفق باشید:rose:

آخرین ویرایش:

faAl

New member
یکمی ناراحتم ... اگه ایشالا قبول شدم بازم میام رتبه و درصدامو میذارم تا کمکی به بعدی ها بشه ... اگه نه هم که هیچی ، کلا بیخیال .... منتی نیست بی خود انتظار داشتم که فهمیدم نباید داشته باشم ...

سلام
خدا خیرتون بده از حرف من چی برداشت کردین که اینقدر ناراحت شدید؟؟؟!!!!
من نه اهل تیکه انداختنم و نه ....
بهتون گفتم کاری رو که زحمت کشیدید رو بزارید تا همه استفاده کنن حالا چندتا سوالم یا حل میشه یا نمیشه!!!
در نظر داشته باشید که ویژگی فضای مجازی اینه که نه لحن رو انتقال میده نه حس طرف مقابل رو
بگذریم
من قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم و اگر این اتفاق افتاده عذر میخام
میدونم که برای خاندن تاپیک ها حتما میاید و انشالله که نفر اول کنکور (که من بودم) شما باشید!!
توی انجمن منتظر شماییم!!!

- - - Updated - - -

سلام
خدا خیرتون بده از حرف من چی برداشت کردین که اینقدر ناراحت شدید؟؟؟!!!!
من نه اهل تیکه انداختنم و نه ....
بهتون گفتم کاری رو که زحمت کشیدید رو بزارید تا همه استفاده کنن حالا چندتا سوالم یا حل میشه یا نمیشه!!!
در نظر داشته باشید که ویژگی فضای مجازی اینه که نه لحن رو انتقال میده نه حس طرف مقابل رو
بگذریم
من قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم و اگر این اتفاق افتاده عذر میخام
میدونم که برای خاندن تاپیک ها حتما میاید و انشالله که نفر اول کنکور (که من بودم) شما باشید!!
توی انجمن منتظر شماییم!!!

asman1368

New member
سلام دوستان من امروز با این انجمن اشنا شدم
یه کمک فوری از همتون به خصوص ندیر ارشد دارم
من امسال هم ارشد وزارت علوم ثبت نام کردم و هم ارشد امار زیستی بعد از خوندن وزارت علوم درس خوندنم ترک شد تا الان
الان می خوام شروع کنم
به نظرتون تو این یک ماه چکار کنم چه درسایی بخونم چه مباحثی از درسا رو بخونم که حداقل بالای 30 - 40 بتونم همه درسا رو بزنم
البته شاید بهم بخندید که الان چه زمان شروع کردنه
ولی من میخوام بخونم و می خوام که مشهد رو حتما قبول بشم
خواهش مکنم کمک کنید

سلام .. با آرزوی پیروزی به نظرم ریاضی 1 رو از پوران پژوهش و تست احتمال 1 و رگرسیون بزن با تعاریف اولیه از بقیه منابع... و اگه زبانت هم خوب باشه دیگه کارت تمومه قبولییییییییی عزیزم :)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

biosta

Well-known member
سلام
به کمک فوری نیاز دارم
من امسال هم ارشد وزارت علوم ثبت نام کردم و هم ارشد امار زیستی بعد از خوندن وزارت علوم درس خوندنم ترک شد تا الان
الان می خوام شروع کنم
به نظرتون تو این یک ماه چکار کنم چه درسایی بخونم چه مباحثی از درسا رو بخونم که حداقل بالای 30 - 40 بتونم همه درسا رو بزنم
خواهش میکنم کمک کنید

سلام
می توان در همین یک ماه مشهد قبول شد
منتها
باید پایه درسی قوی داشت مثلا معدل لیسانس بالای 18 و در جلسه امتحان خوب عمل کرد
ضمن این که اگر برای کنکور وزارت علوم خوب خوانده باشید الان سریع برایتان مطالب یادآوری می شود
اگر متوسط دروس از جمله زبان را بالای چهل پنج درصد بزنید صد درصد مشهد آمارزیستی قبول هستید
بنابرین
من اگر باشم کتاب تست آمارزیستی از انتشارات جامعه نگر را تهیه میکردم و همچنین مباحثی که برای کنکور وزارت علوم خوانم و با کنکور آمارزیستی مشترک است همان ها را میخواندم

درس آمارریاضی را نخوانید
مطالبی که قبلا" خوانده اید مثل روشهای آماری احتمال رگرسیون نمونه گیری طرح و ریاضی را مرور کنید

مباحثی مثل ناپارامتری را هم بناچار از روی همان تست های سالهای قبل کم و بیش یاد خواهید گرفت
به تست های سال های قبل وزارت بهداشت توجه کنید دستتان می آید چگونه مطالعه کنید چرا که نوع تست های وزارت علوم و وزارت بهداشت متفاوت است
موفق باشید .

fada19990

New member
بجها ميشه لطف كنيدو اين دو سوال رو واسم توضيح بديد!!!!!بيشابيش تشكر!!

در صورتي كه قصد داشته باشيد نسبت افسردكي در بين دو جنس مذكر و مونث را با يم ازمون اماري مقايسه كنيد،كداميك از ازمون هاي زير مناسبترين است!?
Tمستقل . T همبسته . Zهمبسته . Zمستقل

اكر براي ازمون فرض 2/ 0=H: pصفر،براي شيوع يك بيماري ،خدود اطمينان 95درصد براي نمونه يي تصادفي به صورت(8/و3/)براورد شود انكاه مقدار احتمال p-value عبارت است از!?
05/>P=\05 .. p . بقيه كزينها رو سخته با كوشي بنويسم،جواب كزينه الف ميشه،ولي نميدوونم جرا!?

آخرین ویرایش:

parasto0o

New member
سلام
به کمک فوری نیاز دارم
الان می خوام شروع کنم
خواهش میکنم کمک کنید

سلام
می توان در همین یک ماه مشهد قبول شد
منتها
باید پایه درسی قوی داشت مثلا معدل لیسانس بالای 18 و در جلسه امتحان خوب عمل کرد
ضمن این که اگر برای کنکور وزارت علوم خوب خوانده باشید الان سریع برایتان مطالب یادآوری می شود
اگر متوسط دروس از جمله زبان را بالای چهل پنج درصد بزنید صد درصد مشهد آمارزیستی قبول هستید
بنابرین
من اگر باشم کتاب تست آمارزیستی از انتشارات جامعه نگر را تهیه میکردم و همچنین مباحثی که برای کنکور وزارت علوم خوانم و با کنکور آمارزیستی مشترک است همان ها را میخواندم

درس آمارریاضی را نخوانید
مطالبی که قبلا" خوانده اید مثل روشهای آماری احتمال رگرسیون نمونه گیری طرح و ریاضی را مرور کنید

مباحثی مثل ناپارامتری را هم بناچار از روی همان تست های سالهای قبل کم و بیش یاد خواهید گرفت
به تست های سال های قبل وزارت بهداشت توجه کنید دستتان می آید چگونه مطالعه کنید چرا که نوع تست های وزارت علوم و وزارت بهداشت متفاوت است
موفق باشید .

سلام اقای کیانی خوشحالم ک میبینم همچنان مثل همیشه با شورو انرژی فعالید :)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

asman1368

New member
سلام ممنون از راهنماییتون
سوالات سال قبل امار زیستی رو از کجا دانلود کنم همراه با پاسخ تشریحی ؟

biosta

Well-known member
سلام سوالات چند سال با کلید در اینترنت وجود دارد برای سوالات با پاسخ تشریحی کتاب مجموعه تست های آمارزیستی انتشارات جامعه نگر را تهیه کنید که تا سال 91 را دارداین کتاب پاسخ های تشریحی خوبی دارد و نسخه ای از آن را که تا 91 را دارد بخرید موفق باشید .

iran4131

New member
سلام
خسته نباشید
دوستانی که تازه شروع کردن بدونند که تنها نیستند
راستی هدف ما رتبه تک رقمی و بهترین نتیجه است
هنوز یک ماه وقت هست، میشه از این یک ماه بهترین استفاده رو کرد
موفق باشید

fateme5

New member
بچه ها یه نگاهی به این دو تا سوال بندازید!
من هر کاری میکنم جواب درستش بدست نمیاد!
من گیج شدم! نمیدونم باید برای این sx^2 مخرج n-1 بذاریم؟ نذاریم؟ باید چیکار کنیم؟

Untitled.png

این دوتا سوال، سوال امتحان رگرسیون پیام نوره.

بچه ها خواهشا روش فکر کنید و بگید به چه نتیجه ای میرسید؟
مشابه این سوال چند بار تو کنکور اومده!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا