مصاحبه سال 93

mortaza

New member
دوستان اطلاعیه 12 اومده که تو اون محل مصاحبه با همیشه فرق داره. جالبه که انتخاب دانشگاه ها هم همزمان با شروع مصاحبه انجام میشه که باز متفاوت با سالای قبله.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hasti69

mortaza

New member
f]I بچه ها من مرحله اول قبول شدم و دعوت به مصاحبه شدم!:ad54ad:

sh.abd6864

New member
سلام.از بچه های تغذیه کسی نیست؟ منم قبول شدم متاسفانه یا خوشبختانه

doneshjoo

New member
دوست عزیز اولا به نظر من و اکثر بچه ها نمرات امسال رو نمیشه با سال های قبل خیلی مقایسه کرد چون امسال حتی از پارسال هم سخت تر و بدتر بود ثانیا اون طوری که من از بچه هایی که در ارتباط با بچه های کنکوری هستن پرسیدم امسال اکثر نمره ها بین 230 تا 270 هست و نمرات بالاتر خیلی انگشت شمارن ثالثا تنها با نمره کتبی نمیشه اظهار نظر کرد چون نمره مصاحبه هم واقعا تاثیرگذاره مگر کسایی که نمره کتبی شون خیلی بالا باشه مثلا 310 یا 320 که اونا حتی اگه کف نمره رو بگیرن قبولن اما شما فکر کن دو نفر با نمره متوسط 260 برن مصاحبه یکی دستش خالیه و مقاله نداره و اون یکی دو تا مقاله داره و به هر دلیل بتونه نظر مصاحبه کننده ها رو جلب کنه: اولی بگیره 90 و دومی بگیره 115! خوب معلومه به احتمال قریب به یقین نفر اول یا قبول نمیشه یا با رتبه آخری قبول میشه ولی دومی احتمالا راحت قبول شه! فرقش تو اینه. ناامید نباش گرچه نمیخوام امید واهی بهت بدم ولی پارسال بچه ها با نمره های کتبی 260 و 270 با نمره های مصاحبه بالای 100 قبول شدن گرچه به نظرم امسال وضعیت نمره ها پایین تره چون ایمنی و یه تعداد از سوالای سلولی واقعا شگفت زده مون کرد!

کارولین منم درد شما رو دارم خیلی منتظر بودم ببینم شما که دیگه عالی بودید (نمره کتبی 300 نشدید !!)چیکار کردی من مطئنم نتایج با ی تبصره خاصی اعلام شده
منم با میانگین درصد 65 درصد و نمره کتبی 275 حتی به مصاحبه هم دعوت نشدم !! پس چه کسایی قرار تو مصاحبه تازه مردود بشن!!!!؟
خدا ازشون نگذره اگر تعمدی باشه مردود اعلام کردن ما آخه چه معیاری همینجور مردود!! من باید توجیه بشم الان ،بعد سیاست خوبی دارند تا اسفند اعلام نمیکنند خیلی نامردی

اینا چطوری با هم جمع میشن؟؟!! من موندم

mortaza

New member
اینا چطوری با هم جمع میشن؟؟!! من موندم

دوستان عزیز نمی دونم چه اتفاقی افتاده چون من از دوستام خبر گرفتم که حتی نمره 230 هم دعوت به مصاحبه شده ولی 225 دعوت نشده. اگه واقعا نمره تون 275 هست و قبول نشدین حتما یه اشتباهی شده به نظرم تا دیر نشده اقدام عاجل کنین چون اعتراضای عادی اسفند ماه میاد و تا اون موقع مرغ از قفس پریده! من نمی دونم واقعا چه اوضاع و احوالیه موندم توش

doneshjoo

New member
دوستان عزیز نمی دونم چه اتفاقی افتاده چون من از دوستام خبر گرفتم که حتی نمره 230 هم دعوت به مصاحبه شده ولی 225 دعوت نشده. اگه واقعا نمره تون 275 هست و قبول نشدین حتما یه اشتباهی شده به نظرم تا دیر نشده اقدام عاجل کنین چون اعتراضای عادی اسفند ماه میاد و تا اون موقع مرغ از قفس پریده! من نمی دونم واقعا چه اوضاع و احوالیه موندم توش

آقا مرسی داشتیم در انفغغغان جوانی سکته میکردیم:13:، ایشالله دوستمونم مشکلش حل بشه

shino

New member
آخه خدا وکیلی من چطوری عنوان مقالاتو تو فرم مصاحبه جا بدم
مگه دیوید کاپرفیلدم

ع ل ی رضا

New member
من از استادای کارشناسیم تا حالا تونستم توصیه نامه بگیرم اما اساتید ارشد میگن خودت بنویس ما امضا میکنیم !

biotechnologist

New member
بالا