مصاحبه سال 93

بیو تک....:New (6): خیلی بدی

ضمن عذر خواهی از شما دوست عزیز من گفتم از این جو استرسی اعلام نتیجه اولیه جدا شوید و راحت تر منتظر نتیجه باشید
با این حال اگر خاطر شما رو آزرده کرم ببخشید
آرزوی موفقیت برای همه و یکی از قبولیهای ژنتیک امسال که شمایید!

آقا مرتضی در چه رنج نمره کتبی میشه امید داشت؟!

با سلام
آقا مرتضی مثلاً بیوتک تبریز رو چه نمره های کتبی آوردن پارسال؟!!
ببینید پارسال نمره 270 کتبی با مصاحبه نمره 90 از 150 جمعاً 360 جایی قبول نشدند بدون بقیه الله و بین الملل!؟
ی سوال دیگه من بررسی کردم دو گروه تهران و بهشتی خیلی ضعیفند اساتید گروهشون و رزومه های خیلی معمولی! فقط اسم دانشگاه!!موافقید؟
لطفاً اگر اطلاعی دارید در زمینه حدود نمره کتبی مناسب که شانس قبولی داشته باشه اگر دسترسی دارید به قبولیهای تبریز
رتبه 1 سال 91 به من گفت بایدکتبی 300 بشی یکیشونم گفت 290 به بالا!!! کلاً نا امید شدم!!
ممنون

کارولین

New member
ضمن عذر خواهی از شما دوست عزیز من گفتم از این جو استرسی اعلام نتیجه اولیه جدا شوید و راحت تر منتظر نتیجه باشید
با این حال اگر خاطر شما رو آزرده کرم ببخشید
آرزوی موفقیت برای همه و یکی از قبولیهای ژنتیک امسال که شمایید!

نه بیوتک جان ناراحت نشدم . مرسی توام موفقباشی ایشاله :ad54ad:

guitar252

New member
زمانشو زیاد کردن که مصاحبه هر دانشگاه رو بدن به همون دانشگاه؟؟

pajoohan

New member
سلام ناامید نشو امسال بیوتک سختتر از پارسال بوده و طیف نمرات پایینتره،توکل به خدا

mortaza

New member
با سلام
آقا مرتضی مثلاً بیوتک تبریز رو چه نمره های کتبی آوردن پارسال؟!!
ببینید پارسال نمره 270 کتبی با مصاحبه نمره 90 از 150 جمعاً 360 جایی قبول نشدند بدون بقیه الله و بین الملل!؟
ی سوال دیگه من بررسی کردم دو گروه تهران و بهشتی خیلی ضعیفند اساتید گروهشون و رزومه های خیلی معمولی! فقط اسم دانشگاه!!موافقید؟
لطفاً اگر اطلاعی دارید در زمینه حدود نمره کتبی مناسب که شانس قبولی داشته باشه اگر دسترسی دارید به قبولیهای تبریز
رتبه 1 سال 91 به من گفت بایدکتبی 300 بشی یکیشونم گفت 290 به بالا!!! کلاً نا امید شدم!!
ممنون

دوست عزیز اولا به نظر من و اکثر بچه ها نمرات امسال رو نمیشه با سال های قبل خیلی مقایسه کرد چون امسال حتی از پارسال هم سخت تر و بدتر بود ثانیا اون طوری که من از بچه هایی که در ارتباط با بچه های کنکوری هستن پرسیدم امسال اکثر نمره ها بین 230 تا 270 هست و نمرات بالاتر خیلی انگشت شمارن ثالثا تنها با نمره کتبی نمیشه اظهار نظر کرد چون نمره مصاحبه هم واقعا تاثیرگذاره مگر کسایی که نمره کتبی شون خیلی بالا باشه مثلا 310 یا 320 که اونا حتی اگه کف نمره رو بگیرن قبولن اما شما فکر کن دو نفر با نمره متوسط 260 برن مصاحبه یکی دستش خالیه و مقاله نداره و اون یکی دو تا مقاله داره و به هر دلیل بتونه نظر مصاحبه کننده ها رو جلب کنه: اولی بگیره 90 و دومی بگیره 115! خوب معلومه به احتمال قریب به یقین نفر اول یا قبول نمیشه یا با رتبه آخری قبول میشه ولی دومی احتمالا راحت قبول شه! فرقش تو اینه. ناامید نباش گرچه نمیخوام امید واهی بهت بدم ولی پارسال بچه ها با نمره های کتبی 260 و 270 با نمره های مصاحبه بالای 100 قبول شدن گرچه به نظرم امسال وضعیت نمره ها پایین تره چون ایمنی و یه تعداد از سوالای سلولی واقعا شگفت زده مون کرد!

pajoohan

New member
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور از تغییر زمان مصاحبه آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومي معاونت آموزشي محمدحسین پورکاظمی در گفت‌وگو ایسنا، افزود: مصاحبه این آزمون قرار بود از تاریخ 23 تا 29 آذرماه برگزار شود اما به دلیل تعطیلات آخر ماه صفر، مصاحبه در تاریخ 16 آذرماه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه آزمون دکتری در تاریخ یکم آبان‌ماه برگزار شده و کلید سوال‌ها روی سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.org قرارداده شده است، افزود: کارنامه اولیه این آزمون حداکثر تا 10 روز دیگر و از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور تاکید کرد: مراجعه‌کنندگان برای مصاحبه باید حداقل نمره را کسب کرده باشند تا بتوانند تا دو برابر ظرفیت برای مصاحبه دعوت شوند.

پورکاظمی در پایان از برگزاری مصاحبه به صورت متمرکز خبر داد و افزود: از آنجایی که تعداد دانشگاه‌های علوم پزشکی محدود است، مصاحبه به صورت متمرکز برگزار می‌شود.

معاونت آموزشی - اخبار > تغییر زمان مصاحبه آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی
سلام این کارنامه اولیه منظورش درصدها و رتبه و نمره کتبی هست آیا؟ یا فقط میگن آقا برای مصاحبه قبول شدی؟ لطفا کسی میدونه جواب بده

mortaza

New member
سلام این کارنامه اولیه منظورش درصدها و رتبه و نمره کتبی هست آیا؟ یا فقط میگن آقا برای مصاحبه قبول شدی؟ لطفا کسی میدونه جواب بده

دوست عزیز کارنامه اولیه فقط یکی از این دو کلمه است: مردود یا قبول مرحله اول! حتی تو نتیجه نهایی که 4 بهمن میاد فقط اسم دانشگاه قبول شده رو می نویسه! درصدا و رتبه حدود یک ماه بعد از اعلام نتیجه نهایی تو اواخر بهمن یا اسفند میاد! جالبه بعد از این مدت حق اعتراض داری!

mortaza

New member
دوستان عزیز استاد من که عضو بورد و جزو مصاحبه کننده هاست گفتن که طبق اعلام وزارت خونه مصاحبه رشته بیوتکنولوژی پزشکی از 23 تا 27 آذرماه هست! صرفا جهت اطلاع!

کارولین

New member
بچه ها یه سوال دارم اگه کسی برای طرح منطقه 3 ثبت نام کنکورش باشه و طرحشم تو همون منطقه 3 بگذرونه آیا طرحش همون 24 ماه حساب میشه یا کمتر؟لطفا اگه کسی اطلاع دقیقی داره جواب بده .ممنونم

sadra.s

New member
بچه ها یه سوال دارم اگه کسی برای طرح منطقه 3 ثبت نام کنکورش باشه و طرحشم تو همون منطقه 3 بگذرونه آیا طرحش همون 24 ماه حساب میشه یا کمتر؟لطفا اگه کسی اطلاع دقیقی داره جواب بده .ممنونم

طرح برای رشته های کارشناسی 24 ماهه که در مناطق محروم بسته به ضریبی که میخوره میتونه 4/5 (21 ماه و 20 روز) یا 3/5 (16 ماه و 20 روز) باشه.

خدایا یه حق لطف, رحمت و بخشندگی بیکرانت کمک کن همه ی اونایی که تلاش کردن نتیجه ی زحمتاشونو ببینن...
الهههی آمین
:heart: :rose:

بچه ها این نمره ی کتبی تونوچه جور محاسبه میکنید؟؟؟؟
مییییشه به منم بگید چجوری حسابش کنم؟؟ :21:

بالا