مامایی ها!!اوضاع درسی تون در چه حاله؟؟

آمنه

New member
بچه ها واسه ارشد از کی شروع کنیم خوبه.ارشد سال بعدا.....
سلام نگار جان. ب جم ما خوش اومدی.ب نظر من خوندن برا ارشد بستگی ب زمان های خالی ،و پشتکار و اراده هر فرد داره.اگه کارورزی یا سر کار میری6 ماه ب صورت پیوسته کافیه ولی اگه بیکاری و وقت آزاد زیاد داری 4 ماه هم کافیه.البته بازم میگم مهم پیوسته بودن مطالعه ست در واقع قضیه همون رهرو است ((رهرو آن نیست که گه خسته و پیوسته رود...)):smiliess (3):

آمنه

New member
بچه ها یه سوال:
دو تا فرمول برای محاسبه وزن جنین بر اساس سن حاملگییکی تا قبل از هفته 20 ویکی برا بعد از هفته 20 وجود داره!کسی میدونه این دوتا فرمول چطوریند؟
:smiliess (12):

mamai86

New member
بچه ها یه سوال:
دو تا فرمول برای محاسبه وزن جنین بر اساس سن حاملگییکی تا قبل از هفته 20 ویکی برا بعد از هفته 20 وجود داره!کسی میدونه این دوتا فرمول چطوریند؟
:smiliess (12):

فرمول؟ اینو از کجا خوندی که برات جای سوال داره؟ کنکور سال چند؟

vb2

New member
بچه ها یه سوال:
:smiliess (12):[/QUOآمنه اینو از کجا خوندی منم تا حالا نشنیدم:rolleyessmileyanim:

vb2

New member
بچه ها واسه ارشد از کی شروع کنیم خوبه.ارشد سال بعدا.....
سلم نگار جونی خیلی خوش اومدی به نظر من وقت کافی بدون اینکه ذهنت درگیر کار دیگه ای باشه مثل طرح چون خودتم میدونی شیفتای سنگین مامایی و درس خوندن یکم سخته به نظر من از اول مهر اون سال که کنکور داری بخون +زبان پیوسته :28: موفق باشی

آمنه

New member
ازجایی نخوندم .یکی از اساتید دانشگاهمون سر شیفت بهمون گفت ولی متاسفانه چون من یادداشت نکردم الان هر چی فکر میکنم یادم نمی یاد این فرمول ها چی بودن :smiliess (2):

mamai86

New member
نگران نباش آمنه..فک نکنم زیاد مهم باشه. بحثای مهم تری وجود دارن واسه طرح شدن سوال تو ارشد

آمنه

New member
سلام بچه ها. از امروز تا زمان کنکور دو ماه وقت داریم. حسابی حواستون جمع کنید تا بهترین استفاده را از این زمان ببرید. شروع کنید ب مرور .روی ترجمه متون زبان بیشتر کار کنید.روی فصول کلیدی در س ها بیشتر تمرکز کنید. تست زدن یادتون نره (از تست های انتشارات گلبان استفاده کنید که فوق العادست). سعی کنید تست های سال 89و90 ب همراه سایر تست ها نزنید تا در خرداد ماه که مرورتون تمام شده و قراره جمع بندی کنید از خودتون تست های این دو سال آزمون بگیریدتا ببینید چقدر موفق هستید.
و دیگه اینکه نخسته :applause:

آمنه

New member
من این هفته مرور فصول بخش دو ویلیامز+دو فصل از نوزادان و یک فصل از بهداشت تمام کردم .ساعت مطالعاتیم اومده پایین سرماخوردم و حسابی بی حالم.سعی میکنم رو زبان بیشتر کار کنم.انشالله :auizz3ffy9vla57584x

mamai86

New member
من این هفته مرور فصول بخش دو ویلیامز+دو فصل از نوزادان و یک فصل از بهداشت تمام کردم .ساعت مطالعاتیم اومده پایین سرماخوردم و حسابی بی حالم.سعی میکنم رو زبان بیشتر کار کنم.انشالله :auizz3ffy9vla57584x

تو اوضات خوبه آمنه.من انقد از دی بد و پراکنده خوندم که میا مرور کنم..اصلا انگار دفعه اولمه میخونم.کلی زمان میبره. دروغ چرا..نا امید شدم

vb2

New member
سلام دوستام خوبید خسته نباشید منم امروز دوره ی داخلی جراحیم تموم شد از فردا بهداشت شروع میکنم میخوام تا 20 اردیبهشت ایشالله دورمو تموم کنم از 20 اردیبهشت تا 20 خرداد دوره ی آخر با تست و جمع یندی .از 20 خردادم تا کنکور مثل پارسال مهمارو نگاه میکنم و زبانم که پیوسته میخونم هر شب .پارسال بم خیلی کمک کرد مهم خوندنای اون 10 روز آخر .موفق باشید :thumbsupsmileyanim:

vb2

New member

تو اوضات خوبه آمنه.من انقد از دی بد و پراکنده خوندم که میا مرور کنم..اصلا انگار دفعه اولمه میخونم.کلی زمان میبره. دروغ چرا..نا امید شدم
نه آذر فکر میکنی خرداد که دوره کنی همه یادت میمونن :bunnyearsmiley: بت قول میدم

آمنه

New member

[/QUOTE
اصلا این حرفا نزن .چرا پراکنده خوانی .بهت پیشنهاد میکنم از همین الان یه کاغذ بردار و یه برنامه هفتگی یا ماهانه برای خودت بنویس وطبق اون پیش برو. اصلنم نگران نباش چون منی که الان دارم دوره میکنم خیلی چیزا را یادم نیست.تازشم جنین هنوز نخوندم گذاشتم برا خرداد ماه. زبانم که خیلی داغونه.

vb2

New member
اره امنه راست میگه با برنامه بخون که پیشرفتتو ببینی هنوز 2ماه دیگم مونده :riz304:

mamai86

New member
اره امنه راست میگه با برنامه بخون که پیشرفتتو ببینی هنوز 2ماه دیگم مونده :riz304:

وای ویدا..انقد حالم این دوسه روز بده که نگو و نپرس. عفونت دندونم خیلی زیاد بود. طوری که یه ور صورتم به طور فجیعی باد کرده بود. درد هم داشتم.آنتی بیوتیک اثر نمی کرد چه خوراکی چه تزریقی
داشت فکمو درگیر میکرد امروز دندونم جراحی شد.سرمو میارم پایین خونریزی میکنه
خیلی اوضام خرابه
از درسم عقب موندم. حس می کنم قبول نمیشم. شماها خیلی جلوئین.خداروشکر.اما من نا امید شدم
دلم گرفته..

vb2

New member

وای ویدا..انقد حالم این دوسه روز بده که نگو و نپرس. عفونت دندونم خیلی زیاد بود. طوری که یه ور صورتم به طور فجیعی باد کرده بود. درد هم داشتم.آنتی بیوتیک اثر نمی کرد چه خوراکی چه تزریقی
داشت فکمو درگیر میکرد امروز دندونم جراحی شد.سرمو میارم پایین خونریزی میکنه
خیلی اوضام خرابه
از درسم عقب موندم. حس می کنم قبول نمیشم. شماها خیلی جلوئین.خداروشکر.اما من نا امید شدم
دلم گرفته..

وای عزیزم بمیرم چرا؟خوب کردی لاقل بدتر از این نمیشد دیگه.نه اصلا نگو به خدا همه چی خرداد فقط همیشه گفتم بازم میگم فقط خرداد الان اصلا به خودت استرس نده من از 20 اسفند تا 20 فرورذین هیچی نخوندم 1 ماه خیلیه نخونی.ولی الان یکم استراحت کن دوباره شروع کن به خدا مطمئنم میتونی.درکت میکنم درسامون خیلی فراره همشون از یاد میرن منم اینطوریم با اینکه این همه خ.ندم پارسال و امسال باز یادم میرن این عادیه.با امید به خدا شروع کن خدا زحمتاتو بی نتیجه نمیذاره

mamai86

New member
:smilies-azardl (113
وای عزیزم بمیرم چرا؟خوب کردی لاقل بدتر از این نمیشد دیگه.نه اصلا نگو به خدا همه چی خرداد فقط همیشه گفتم بازم میگم فقط خرداد الان اصلا به خودت استرس نده من از 20 اسفند تا 20 فرورذین هیچی نخوندم 1 ماه خیلیه نخونی.ولی الان یکم استراحت کن دوباره شروع کن به خدا مطمئنم میتونی.درکت میکنم درسامون خیلی فراره همشون از یاد میرن منم اینطوریم با اینکه این همه خ.ندم پارسال و امسال باز یادم میرن این عادیه.با امید به خدا شروع کن خدا زحمتاتو بی نتیجه نمیذاره

ممنون از حرفات
آروم شدم واقعا.الان اومدم کتابخونه عمومی. آی پد آوردم. به خاطر اینکه سر زدن به انجمن و شما ها بهم انگیزه بیشتری میده
بازم 1 دنیا ممنون ویدا

vb2

New member

ممنون از حرفات
آروم شدم واقعا.الان اومدم کتابخونه عمومی. آی پد آوردم. به خاطر اینکه سر زدن به انجمن و شما ها بهم انگیزه بیشتری میده
بازم 1 دنیا ممنون ویدا

بالا