مامایی ها!!اوضاع درسی تون در چه حاله؟؟

vb2

New member
من اصلا حال روحیم خوب نیست. واقعا خسته شدم. هر روز با بی میل تر از دیروز میرم سراغ کتابام. حسابی سرسری میخونم و دقت نمیکنم.:13:
چرا آمنه آخه منم با نظر دوستمون موافقم منم وقتی اینطوری میشم یکم درس رو میذارم کنار بعد دوباره شروع می کنم اگه میتونی یه استخر برو خیلی ادمو شاد می کنه

آمنه

New member
ممنون از پیشنهادت:thumbsupsmileyanim:. خودم چند وقتی ب این موضوع فکر میکنم برا همین حجم درس خوندنم کاهش دادم. ول میدونم با این چیزا آروم نمیشم.

mamai86

New member
ممنون از پیشنهادت:thumbsupsmileyanim:. خودم چند وقتی ب این موضوع فکر میکنم برا همین حجم درس خوندنم کاهش دادم. ول میدونم با این چیزا آروم نمیشم.

دیگه این حرفو نزن..خودت اولین نفری باش که بخه خودت آرامش میدی

vb2

New member

روحیه ی من یکی که خیلی خوبه.اما بعضی اوقات نا امیدی میاد سراغم. اما دیگه نه راه پس دارم نه پیش..به خودم میگم قبول بشم نشم ال آن باید بخونم

منم اینطوری میشه اونم به خاطر پارسال که انقد خوب کنکور دادمو فکر میکردم قبولمو نشد میگم نکنه امسالم مثل پارسال شه ولی اینا طبعییه میگذره دوست جون:rose:

mamai86

New member
منم اینطوری میشه اونم به خاطر پارسال که انقد خوب کنکور دادمو فکر میکردم قبولمو نشد میگم نکنه امسالم مثل پارسال شه ولی اینا طبعییه میگذره دوست جون:rose:

من پارسال خیلی اوضاع درسیم بهتر بود.دروغ چرا
امسال اندازه ی پارسال نخوندم. توکل به خدا

vb2

New member
من پارسال خیلی اوضاع درسیم بهتر بود.دروغ چرا
امسال اندازه ی پارسال نخوندم. توکل به خدا

اینطوری نگو هر سال شرایط فرق داره شاید امسال کنکود از پارسال راحت تر باشه شاید اونایی که تو خوندی بیاد هزار تا اتفاق میفته ما باید خودمونو واسه همه چی آماده کنیم :bunnyearsmiley:

mamai86

New member
اینطوری نگو هر سال شرایط فرق داره شاید امسال کنکود از پارسال راحت تر باشه شاید اونایی که تو خوندی بیاد هزار تا اتفاق میفته ما باید خودمونو واسه همه چی آماده کنیم :bunnyearsmiley:

حق با توئه! معلوم نیست چی میشه.

همت کنیم..بلکه خدا تلاشمونو ببینه دستمونو بگیره..

آمنه

New member
بچه های ارشد مامایی سلام.
ب توصیه هاتون گوش کردم و دوروزی رفتم مرخصی درسی.الان حالم حسابی خوبه :4d564ad6:
دوستان این حرف ها رانزنید از همین الان خودتون قبول شده تو دانشگاهی که میخوایند بدونید. جدی میگم من ب نیروی جذب اعتقاد دارم . شما ب هر چیز اگه عمیقا فکر کنید و اعتقاد داشت باشید بهش خواهید رسید. من حتی وقتی که ناامید هستم و روحیم خرابه ته قلبم و ته ذهنم مطمئنم قبول میشم .پس شما هم اینجور باشد یه بار امتحان کنید ضرر نداره:idea_majidonline:

mamai86

New member
دوستان این حرف ها رانزنید از همین الان خودتون قبول شده تو دانشگاهی که میخوایند بدونید. جدی میگم من ب نیروی جذب اعتقاد دارم . شما ب هر چیز اگه عمیقا فکر کنید و اعتقاد داشت باشید بهش خواهید رسید. من حتی وقتی که ناامید هستم و روحیم خرابه ته قلبم و ته ذهنم مطمئنم قبول میشم .پس شما هم اینجور باشد یه بار امتحان کنید ضرر نداره:idea_majidonline:

منم به قانون جذب معتقدم. خوب کاری کردی. منم به حرفت گوش می کنم و به قبولی فک میکنم :thumbsupsmileyanim:

vb2

New member
سلام آمنه جونی خسته نباشی منم همیشه به ایمن موضوع فکر میکنم و کمو بیش بش عمل میکنم بیاید واسه هم دعا کنیم امشب باشه؟heart1.gif

نگار

New member
نه من میخام مامایییییییییییییییییی بخونم واسه ارشد. only obstetric

آمنه

New member
سلام آمنه جونی خسته نباشی منم همیشه به ایمن موضوع فکر میکنم و کمو بیش بش عمل میکنم بیاید واسه هم دعا کنیم امشب باشه؟مشاهده فایل‌پیوست 50[/QU
سلام عزیزم. من همیشه برا تمامی کنکوری ها دعا میکنم. ما تلاش خودمون میکنیم و قدم اصلیه را برداشتیم مطمئن باش خدا هیچوقت این تلاش هامون بی پاسخ نمیزاره

بالا