مامایی ها!!اوضاع درسی تون در چه حاله؟؟

mamai86

New member
بچه ها..من احساس میکنم از همتون عقب ترم

نمی دونم چرا..حس میکنم قبل عید هر چی خوندم(گرچه زیاد نبود) اصلا به دردم نخورده.از عید هرچی خوندم به دردم خورده واقعا.وگرنه قبل عید درصد تستام انقد کم بود که دیگه سراغ تست نرفتم

اما الان امیدوارم..شاید اندازه شماها نباشه ..اما به همین امید به روزای باقیمونده نگاه میکنم

برا همتون آرزوی موفقیت میکنم..آمنه..لیلی..ویدا جونم..و بقیه دوستای خوبم:heart:

vb2

New member
باز از اییییییییییییییییییین حرفا زدی دخمل :New (6):

leiliyebidel

New member
آذر جونم همین ک تو با وضعیت تاهلت و مسئولیتی ک داری پا ب پای بقیه میای و حتی بیشتر وقتا هم جلوتری نشون میده ک از هممون بهتری...
وقتی خلاصه های زنانتو نگا می کنم واقعا ب نوع درس خوندنت غبطه می خورم...خلاصه هات ب درد من یکی ک خیلی می خوره و همیشه ب خاطرشون واست دعا می کنم...:28:
ضمن این ک دیگه ب گذشته فک نکن...من خودم از مهر مثلا شروع کردم!مثلا!!!!!!! ولی ب نظرم تو کل اون 6ماه فقط دی ماه رو مفید خوندم...فقط و فقط دی!!! :whistle:
این ی ماه خیلی مهم تره با انرژی وقت بذار واسش...
مطمئنم ب امید خدا بهترین نتیجه ام می گیری...
صادقانه گفتم
دوست دارم آجی..
:(40):

آمنه جونم ویدا جونم مرســـــــــــــــی ب خاطر حرفاتون... :riz304:

آمنه

New member
من دیروز 1/4 هر روز درس خوندم حسابی دلم میخواست از زیر درس در برم. تو آینه که ب خودم نگاه کردم شده بودم عین غارنشین ها . برا همین دیروز بیشتر ب خودم رسیدم تا درس خوندم:painting:

mamai86

New member
ممنون لیلی و ویدا..ممنون ازتون:28:

آمنه.ما هم مثل تو صورتمون چمن کاری بود..دیگه میشد ریش پروفسوری داشته باشم.یه روزه رفتم خیلی روحیه گرفتم.
واقعا لازمه..

vb2

New member
آرههههههههههه من همه روحیم با اوناست :bunnyearsmiley:

mamai86

New member
اوضاع چطوره بچه ها؟؟

بیاین بگین..مخصوصا اون لیلــــــــــــی ..ویدا رو که خبر دارم.
کتابارو استاد کردین؟ یا نه

vb2

New member
من پروفسورشون کردم اون جیگرارو (ستاد توجه به کتابا که یادمون بمونن):motat:

آمنه

New member
سلام بچه ها البته بعد کلی وقت. من از 30 طرحم شروع شده خیلی کم میتونم بخونم در حد 3تا 4 ساعت . وقتی میام خونه خیلی خستم ب خصوص اینکه طرحم خارج از شهر . من خیلی دلم گرفته همش نکرانم نکنه .!!!!!!!بچه ها خیلی برام دعا کنید(آیکون گریه ):14:

vb2

New member
نگران نباش آدم تو شرایط سخت بهتر میخونه آمنه

بالا