لنینجر رو با هم تموم کنیم (کنکور 93)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kiana

New member
سلام دوستان کسایی که می خوان تو این تاپیک با هم کتاب لنینجر رو تموم کنیم اعلام آمادگی کنین و اگر برنامه ای دارین به اشتراک بذارین تا با اتفاق نظر یه برنامه انتخاب و شروع کنیم :rose:

pary

New member
حتما باید لنینجر باشه حالا من احسانی را بیشتر میدوسم

senior

New member
منم هستم برای لنینجر به نظرم همه با هم یه مبحث رو بخونیم و بیایم اشکالاتمون رو بررسی کنیم و نکته ها رو بگیم

Mohammad gh

New member
الموافقو من الایمان

منم هستم.

به نظرم خیلی خوبه که برای سایر کتاب حجیم و مهم مثل همین لنینجر یا لودیش و جاوتز هم ازین برنامه ها باشه
شایدم هست و من ندیدم:33:

اما قبلش بگید که بار اوله که میخونید کتاب رو یا دوره ی چندمتونه

من بار اوله و اینکه به نظرم دو فصل اولش یعنی مبانی بیوشیمی و آب چون مسائل خیلی بیسیک و ابتدایی داره میشه ارش صرف نظر کرد:smiliess (10): حداقل منکه از خوندنشون سودی نبردم شاید برای کس دیگه جالب باشه!

kiana

New member
حتما باید لنینجر باشه حالا من احسانی را بیشتر میدوسم

لنینجر رو حتما باید بخونیم ولی کنارش می تونیم کتاب دیگه ای مثل احسانی بخونیم البته من هنوز نتونستم تهیه کنم کثل اینکه چاپش تموم شده

kiana

New member
الموافقو من الایمان

منم هستم.

به نظرم خیلی خوبه که برای سایر کتاب حجیم و مهم مثل همین لنینجر یا لودیش و جاوتز هم ازین برنامه ها باشه
شایدم هست و من ندیدم:33:

اما قبلش بگید که بار اوله که میخونید کتاب رو یا دوره ی چندمتونه

من بار اوله و اینکه به نظرم دو فصل اولش یعنی مبانی بیوشیمی و آب چون مسائل خیلی بیسیک و ابتدایی داره میشه ارش صرف نظر کرد:smiliess (10): حداقل منکه از خوندنشون سودی نبردم شاید برای کس دیگه جالب باشه!

منم اولین بارمه که می خونم البته بنا به رشته ای که خوندم 9 واحد تئوری و 4 واحد عملی بیوشیمی پاس کردم ولی اولین باره می خوام لنینجر رو از اول و کامل بخونم. بخش مبانی بیوشیمی که حرفای کلی زده و مثل یه مقدمه می مونه ولی فصل آب رو حتما باید بخونیم :smilies-azardl (181

Maryam.A

Well-known member
ببخشید میشه هر فصلی رو خوندید تیتر بگید
من از میخونم
که منم باهاتون هماهنگ شم؟
درضمن به نظر من سوال در بیاریم
از هر موضوعی که میخونیم
نظر؟

kiana

New member
ببخشید میشه هر فصلی رو خوندید تیتر بگید
من از میخونم
که منم باهاتون هماهنگ شم؟
درضمن به نظر من سوال در بیاریم
از هر موضوعی که میخونیم
نظر؟

سلام مریم جوووون :thanks: تو از چه کتابی می خونی؟

Maryam.A

Well-known member
سلام مریم جوووون :thanks: تو از چه کتابی می خونی؟

من از ج ز و ه که حدودأ 700 صفحه هستش و کامله میخونم
فقط بگید مثلأ تا 5 روز بخش قند و متابولیسم باید خونده شه
که منم بخونم سوال مطرح کنیم
جواب بدیم
اینجوری خوبه
فقط من امروز قند و باید شروع کنم
شما چی؟

kiana

New member
من از ج ز و ه که حدودأ 700 صفحه هستش و کامله میخونم
فقط بگید مثلأ تا 5 روز بخش قند و متابولیسم باید خونده شه
که منم بخونم سوال مطرح کنیم
جواب بدیم
اینجوری خوبه
فقط من امروز قند و باید شروع کنم
شما چی؟
آره اینطوری خوبه که مبحثی بخونیم. فقط باید بچه ها زیاد بشن تا شروع کنیم اگه تعداد بچه ها خوب باشه تا امشب از فردا صبح شروع می کنیم عزیزم.:rose:

Mohammad gh

New member
منم اولین بارمه که می خونم البته بنا به رشته ای که خوندم 9 واحد تئوری و 4 واحد عملی بیوشیمی پاس کردم ولی اولین باره می خوام لنینجر رو از اول و کامل بخونم. بخش مبانی بیوشیمی که حرفای کلی زده و مثل یه مقدمه می مونه ولی فصل آب رو حتما باید بخونیم :smilies-azardl (181

خوشابهحالتان
ما ۳ واحد بیوشیمی داریم با یه دونه آزمایشگاه که نباشه سنیگین تریم کلا.اون ۳ واحد هم یه کتاب فوق مزخرف خوندیم.
من هرچی از لنینجر میفهمم بخاطر پایه ی قوی شیمی آلی و شیمی عمومیم هست

ولی به نظرم طبق همون فهرست کتاب بریم جلو خیلی بهتره چون استرایر هم فهرستش بسیار شبیه لنینجره و این یعنی که بی دلیل نیست که پروتئین ها همیشه در ابتدا میاد

عسل 69

New member
بچه ها منم هستم.من الان ۳ تا فصل لنینجر خوندم

البته تو دانشگاه با اختیاریام حدود ۱۶ واحد بیوشیمی خوندم

kiana

New member
خوشابهحالتان
ما ۳ واحد بیوشیمی داریم با یه دونه آزمایشگاه که نباشه سنیگین تریم کلا.اون ۳ واحد هم یه کتاب فوق مزخرف خوندیم.
من هرچی از لنینجر میفهمم بخاطر پایه ی قوی شیمی آلی و شیمی عمومیم هست

ولی به نظرم طبق همون فهرست کتاب بریم جلو خیلی بهتره چون استرایر هم فهرستش بسیار شبیه لنینجره و این یعنی که بی دلیل نیست که پروتئین ها همیشه در ابتدا میاد

نگران نباشید ما هم اون همه واحد پاس کردیم هیچی از بیوشیمی نفهمیدیم تازه می خوام لنینجر بخونم ببینم چی به چیه آخه استادمون یه کم :(50): کل لیسانس رو هم که فقط همون یه استاد واسه بیو بود مجبوری دیگه پاس کردیم. به هر حال من کتاب احسانی رو پیدا نکردم و کتاب بیوشیمی پروین پاسالار و پانته آ ایزدی نشر دیباگران رو خریدم کسی می دونه کتابش خوبه یا نه؟

Mohammad gh

New member
نگران نباشید ما هم اون همه واحد پاس کردیم هیچی از بیوشیمی نفهمیدیم تازه می خوام لنینجر بخونم ببینم چی به چیه آخه استادمون یه کم :(50): کل لیسانس رو هم که فقط همون یه استاد واسه بیو بود مجبوری دیگه پاس کردیم. به هر حال من کتاب احسانی رو پیدا نکردم و کتاب بیوشیمی پروین پاسالار و پانته آ ایزدی نشر دیباگران رو خریدم کسی می دونه کتابش خوبه یا نه؟
اساتید ما هم در ۹۰% موارد :(50):هستن !!!
تعریف کتاب پاسالار رو که خیلی شنیدم.
البته من هنوز دانشجوئم و با وجود ترم تابستون ۷ واحدیمو این نکته که امتحانامون افتاده از ۲۷ مرداد کمی کارم سختتره اما عقیده دارم که خوندن لنینجر از اوجب واجباته
من الان فصل ۵ رو تموم کردم و سر آنزیم ها هستم

ولی درین تاپیک بیایم رو لنینجر تمرکز کنیم یعنی اگر حتی یک مبحث رو از احسانی یا دولین خوندیم اصل کار رو فراموش نکنیم.

kiana

New member
درسته اینجا فقط رو لنینجر تمرکز می کنیم. فصل به فصل پیش بریم بهتره طبق صفحات هر فصل برنامه ریزی میکنیم :smilies-azardl (181

kiana

New member
تا اینجا 7 نفر شدیم بچه ها راجع به طرز خوندن هم نظر بدین لطفا :rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا