شروع زبان ( شهریور )

tayebe

New member
منم هستم :) گرچه واسه کنکور خوندمش . ولی خیلی کتاب خوبیه. حتما خوب بخونیدش . 504 زیاد کاربردی نیس توی کنکور ولی تافل عالیه.

z85

New member
سلام به همگی من هم هستم . من شروع میکنم ببینم این هفته چندتا درس رو میتونم بخونم .موفق باشید انشاالله....
:smiliess (3):

sam shenasi

New member
من الان میخوام شروع کنم به خوندن .... برنامه ریزی کردم روزی 2 تا 2 و نیم ساعت زبان بخونم حالا دیگه ببینم تا آخر هفته چقدر بخونم بعید میدونم بیشتر از 2 تا درس برسم :33:

melinaa

New member
بچه ها اخرش چی شد...
شد روزی چقد زبان . کلا چجوری میخواین بخونیننننننن

sam shenasi

New member
دوستای گلم من میخوام شروع کنم به خوندن اما نمیدونم چه جوری باید بخونم؟؟؟ اول بشینم کل لعتایی که بلد نیستم رو معنیشو در بیارم بعد بشینم بخونم یا باید جور دیگه خوند؟؟؟
کلا نحوه صحیح خوندن زبان چیه؟؟؟ لطفا کمک کنید :wacsmiley:

Fariba 90

New member
سلام. من فلاش کارتش رو دارم از روی اون میخونم.منم هستم.فقط متوجه نشدم آخرش هفته ای2درس یا 3درس؟باید کی بیایم گزارش بدیم؟

physio

New member
سلام.
لطفا یه باردیگه توضیح بدین.روزی چند ساعت؟و هفته ای چند درس بخونیم؟

ممنون

sara77

New member
دوستای گلم من میخوام شروع کنم به خوندن اما نمیدونم چه جوری باید بخونم؟؟؟ اول بشینم کل لعتایی که بلد نیستم رو معنیشو در بیارم بعد بشینم بخونم یا باید جور دیگه خوند؟؟؟
کلا نحوه صحیح خوندن زبان چیه؟؟؟ لطفا کمک کنید :wacsmiley:

اول همه ی ۱۵تا لغت رو حفظ کن با متراپفاش و............بعد متنارو بخون اول خودت ترجمه کن ببین چقد ی بلدی

avishan

New member
bache ha man dir residam az farda ke 1 shanbas shoro mikonam.faghat ketab loghatesho daram eshkal nadare?

avishan

New member
salam

salam .manam movafegham vali man faghat ketabe loghatesho daram.jome gozaresh bedim:smiliess (3)::smiliess (3)::smiliess (3):

خزر

New member
سلام............... منم هستم

من برای آزمون mhle یا msrt دی ماه خودمو آماده میکنم

من روزی ۱ درس رو ترجیح میدم

*Noor

New member
منم هستم ایشالا. امسال کنکور دادم ولی زبانمو خیلی پاییم زدم با این وضع تو ارشد لنگ می مونم.
همون هفته ای سه درس تا ببینیم خدا چی می خواد.

mohadese_b

New member
منم هستم......هرچقدر خوندم حتما میگم......من تازه ترمه 4 اما میخوام خرداد94 کنکور بدم.......

shine

New member
سلام
به امید خدا من با شما هستم:smilies-azardl (113

- - - Updated - - -

سلام
به امید خدا من با شما هستم:smilies-azardl (113

simin30

New member
با اجازه صاحب تاپیک
اکثرا با 2 درس در هفته موافق بودن پس با هفته ای 2 درس شروع میکنیم. این هفته 2 درس را میخونیم و روز جمعه گزارش میدیم. هر کس همراه با گزارشش میگه که میتونه هفته ای 3 درس بخونه یا نه..

بالا