شروع زبان ( شهریور )

پالیز

New member
خسته نباشی به همه منم 3درس خوندم
من خوب پستای قبلی رو که نخونده بودم و فکر میکردم روزی یه درس میخونید
نصف هفته همین کارو کردم واقعا سخت هم نبود

setayesh71

New member
من تا ماه پیش تا آخر درس 11 خوندم ! ولی الان نمیدونم چقدر ازش یادم مونده !
باهاتون شروع می کنم ...

fnpsh

New member
منم از امروز بهتون ملحق می شوم.
کیا موافقن یه گروه توی وایبر بسازیم بنام تافل برای روزی 10 دقیقه ؟/

avishan

New member
salam.bacheha man 1 darsam be zor khondam aslan naresidam.koli mehmon dashtim:13::13::smiliess (2):

maryam s

New member
سلام بچه هااااااا:riz304:
منم باهاتون میخوام شروع کنم
جمعه میام گزارش میدم

- - - Updated - - -

سلام بچه هااااااا:riz304:
منم باهاتون میخوام شروع کنم
جمعه میام گزارش میدم

biologisst

New member
سلام بچه های خوب و درسخون......

من تا پریروز درگیری داشتم اصن نمی تونستم بخونم. درس اولو شروع کرده بودم از قبل هم سه چهار درس خونده بودم حالا دیر نشده میتونم این هفته خودمو بهتون برسونم .

فک کنم آخر این هفته باید 4 تا درسو حداقل

خونده باشیم. درسته؟

Z0HRE

New member
دوستان من با اینک504 رو هم نصف بیشترشو خوندم اما باز هم اون ده تا متن هر درس تافل رو نمیتونم ترجمه کنم چیکار کنم؟راهنمایی لطفا:(

ROJO

New member
دوستان من با اینک504 رو هم نصف بیشترشو خوندم اما باز هم اون ده تا متن هر درس تافل رو نمیتونم ترجمه کنم چیکار کنم؟راهنمایی لطفا:(

بعدا راه میوفتی نگران نباش،اگه جایی بلد نیستی لغتای جمله رو جدا جدا معنیشون پیدا کن و با توجه ب بقیه ی متن معنی جملرو حدس بزن، ولی باز اگه دیدی نمیتونی اینجا از دوستات بپرس ک مشکلت حل شه، همینطور جلو ک میری متنا سختتر میشه ولی چون ی مدت داری متن میخونی برات ساده تر میشه! کلا هر کاری میتونی بکن ولی سرسری ازشون رد نشو

تازه اینا دس گرمیه، متنای طولانی و نسبتا سختی توی کنکور وزارت بهداشت در پیش داری...

melinaa

New member
بچه ها شاید این هفته نتونستم درس جدیدی بخونم...اخه مسابقه حفظ قران دارم..مال این طرح 1448 تهران...برام دعا کنین...

sami91

New member
سلام، منم چند وقته می خوام شروع کنم ولی خیلی سرم شلوغه
هر روز تصمیم میگیرم شروع کنم ولی باز همون روز یه کار پیش میاد
چکار کنم ، لطفا منم راهنمایی کنید
دارم ناامید و افسرده میشم:65d6a5d6s:

hastiii

New member
بچه ها میشه فلش کارتا یا ی صفحه از دفترچه ای که داخلش لغت مینویسیدو عکسشو بذارید،میخوام ببینم چطور نوشتین
ممنون میشم:riz304:

love virology

New member
چرا انقدر سخت میگیرید یا سررسید بردارید یا دفترچه فرقی نمیکنه / اول ریشه کلمه پیدا میکنی سپس معنی ان به فارسی و متضاد و مترادف معمول اون کلمه به لاتین رو پیدا میکنی فنوتیک کلمه هم جلوی کلمه مینویسی / اگر از خودکار متضاد استفاده کنی بهتره

hastiii

New member
چرا انقدر سخت میگیرید یا سررسید بردارید یا دفترچه فرقی نمیکنه / اول ریشه کلمه پیدا میکنی سپس معنی ان به فارسی و متضاد و مترادف معمول اون کلمه به لاتین رو پیدا میکنی فنوتیک کلمه هم جلوی کلمه مینویسی / اگر از خودکار متضاد استفاده کنی بهتره

خب نظر من این بود هر کسی از یک صفحه یا یک فلش کارتی که درست کرده عکس بگیره اینجوری بهتره تا توضیحی:riz513:

vahid28

New member
متن !
تافل که متن نداره !
بعد هر کلمه فقط دوتا جمله داره
مگه نه ؟

پالیز

New member
سلام، منم چند وقته می خوام شروع کنم ولی خیلی سرم شلوغه
هر روز تصمیم میگیرم شروع کنم ولی باز همون روز یه کار پیش میاد
چکار کنم ، لطفا منم راهنمایی کنید
دارم ناامید و افسرده میشم:65d6a5d6s:
هیچی ناامید وافسرده نشو فقط شروع کن حتی اگه خیلی کم میخونی بازم بخون بجه ها قرار گذاشتن هفته ایی سه درس بخونن ولی هر چقدر که تونستی بخون.یا علی

پالیز

New member
متن !
تافل که متن نداره !
بعد هر کلمه فقط دوتا جمله داره
مگه نه ؟
دقیقا منم میخواستم همینو بپرسم مگه بقیه چه کتابی میخونید؟من کتابو از لینکی که بچه ها گذاشته بودن دانلود کردم و میخونم ولی متن نداره؟؟؟

fnpsh

New member
دقیقا منم میخواستم همینو بپرسم مگه بقیه چه کتابی میخونید؟من کتابو از لینکی که بچه ها گذاشته بودن دانلود کردم و میخونم ولی متن نداره؟؟؟

کتاب تافل در پایان هر درس چند تا متن داره که در هر متن کلمات جدید در آن بکار رفته تا خوب مفهموم لغت براتون تثبیت بشه ، فایل های پی دی اف فقط لغت جدید ، مترادف و دو تاجمله کوتاه دارند
:riz304:

بالا