شروع زبان ( شهریور )

parvaneh.g

New member
بچه ها یه عده می گن هفته ای 2 درس یه تعداد دیگه می گن 3 درس.به نظر من هر کسی بر اساس توانایی خودش و اونن تایمی که داره می زاره بخونه.حالا شروع کنیم هر کی می تونه توان خودش رو بسنجه

parvaneh.g

New member
همه با هفته ای 2 درس موافق شدن گویا!! ولی بازم می گم هر کس بر اساس توانایی خودش بخونه

پالیز

New member
سلام دوستان
ایشالا که منم هستم
فقط من باهاش لزگی رو هم میخونم

PSyChoO

New member
منم اووووووومدم
من با نرم افزار گوشی میخونم
با هفته ای دو درس
هردرس چنتا لغته؟

Fatemeh Abedi

New member
سلام دوستان.
من هم هستم. با هفته ای دو درس موافقم.
با توجه به رای اکثریت هفته ای دو درس، اگر خوب پیش رفتیم میتونیم از درس 10 یا 15 به بعد رو هفته ای سه درس بخونیم. به نظرم هفته ای دو درس خیلی خوب باشه اینطوری با صبر و بدون عجله متنهای این کتاب رو با دقت میخونیم و علاوه بر یادگیری لغات درک مطلب رو هم میتویم در کنارش به عنوان یه مهارت در کنارش تمرین کنیم.
به امید خدا فردا همه درس 1 رو استارت میزنیم و انشااله جمعه گزارش میدیم.
Ok؟

hastiii

New member
انشالله با امید موفقیت و با توکل به خدا شروع میکنیم:bunnyearsmiley:

PSyChoO

New member
ممنون از پاسخ دوستان!! من متنو دانلود کردم جفتشو در کنار هم میخونم بعلاوه 504
فقط میرسم زبان بخونم انگاری:دی

parvaneh.g

New member
سلام دوستان.
با توجه به رای اکثریت هفته ای دو درس، اگر خوب پیش رفتیم میتونیم از درس 10 یا 15 به بعد رو هفته ای سه درس بخونیم. به نظرم هفته ای دو درس خیلی خوب باشه اینطوری با صبر و بدون عجله متنهای این کتاب رو با دقت میخونیم و علاوه بر یادگیری لغات درک مطلب رو هم میتویم در کنارش به عنوان یه مهارت در کنارش تمرین کنیم.
Ok؟

هرچی بریم جلوتر لغتا سختتر می شه.به نظر من اول با 3 درس شروع کنیم.چون واقعا وقت گیره.

- - - Updated - - -

سلام دوستان.
Ok؟

هرچی بریم جلوتر لغتا سختتر می شه.به نظر من اول با 3 درس شروع کنیم.چون واقعا وقت گیره.

sara77

New member
بچه ها اولش با 3تا شرو کنین چون هم انرژی دارین هم وقت هم اینکه لغات اسونه از درس 15 یکم سخت میشه
اگه درس تخصصی دارین میخونین با 2تا شرو کینین ولی اگه فقط زبانه هفته ای دوتا کمه یا بالزگی پیش برین یاا 3تا بخونین
البته تجربه ای من بود

- - - Updated - - -

بچه ها اولش با 3تا شرو کنین چون هم انرژی دارین هم وقت هم اینکه لغات اسونه از درس 15 یکم سخت میشه
اگه درس تخصصی دارین میخونین با 2تا شرو کینین ولی اگه فقط زبانه هفته ای دوتا کمه یا بالزگی پیش برین یاا 3تا بخونین
البته تجربه ای من بود

Soroush Star

New member
منم هستم ، البته خودمو برای دریافت مدرک انگلیسی ( msrt و یا mhle ) آماده میکنم

با 2 درس شروع میکنم ، رفته رفته 3 درس در هفته . جمعه 7 شهریور گزارش میدم

موفق باشین

- - - Updated - - -

منم هستم ، البته خودمو برای دریافت مدرک انگلیسی ( MSRT و یا MHLE ) آماده میکنم

با 2 درس شروع میکنم ، رفته رفته 3 درس در هفته . جمعه 7 شهریور گزارش میدم

موفق باشین

بالا