زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aylinn

New member
:thumbsupsmileyanim:من مخصوصا با خوندن زبان هزار درصد موافقم

ghasedak69

New member
سلام... من تاحالا مشغول کدبانو گری بودم:rolleyessmileyanim:
نهار و سالاد و...
بعداز ظهر کلی کار دارم... فردا هم امتحان دارم... هر فرصتی هم پیدا می کنم اینجاها هستم....
پیشنهادات تون خیلی عالی بود

ghasedak69

New member
راوی جووون همه این فیلم ها رو داری؟؟؟
خیلی جالب بود...
در این صورت ما باید به فکر اینترنت نامحدود باشیم...:whistle:

rawy

New member
راوی جووون همه این فیلم ها رو داری؟؟؟
خیلی جالب بود...
در این صورت ما باید به فکر اینترنت نامحدود باشیم...:whistle:

اونایی که تو پست دومه (و به غیر از اینا بازم هست که بعدا می ذارم) آره دارم ولی پست اول رو شاید خیلی هاش حتی دیگه گیر نیاد

rawy

New member
تاپیک مطالعه گروهی لزگی هم قبلا ایجاد شده, منتها استقبالی به اون صورت نداشته, اگه برنامه ی منسجم و عملی ای دارید و هستید که باهم انجامش بدیم بگید که شروع کنیم

این هم تاپیک یادگیری لغات لزگی با فلش کارت

در کل اکثر مواردی که همگی بهش علاقه نشون دادید قبلا بوده ولی کسی نبوده که بهشون رونق بده, امیدوارم با این انگیزه ای که همگی نشون می دید این برنامه ها هم به روز تاپیکی که برای نکات ایجاد کردیم و بعد همه ترکش کردند نیفته (البته اون زمان همگی حق داشتیم, چون کنکور بود و استرسش)

parand

Well-known member
دوستای گلم حالا که همه با خوندن زبان موافق هستید. سر یه کتاب به توافق برسیم.
بچه ها اگه همه موافق لزگی هستید بگین.
چون من لزگی ندارم باید بخرمش. زودتر تصمیم بگیریم در مورد کتاب و اونایی که ندارن تهیه کنن . ایشالا زودتر شروع کنیم خوندن زبانو....

ainazhz

New member

اونایی که تو پست دومه (و به غیر از اینا بازم هست که بعدا می ذارم) آره دارم ولی پست اول رو شاید خیلی هاش حتی دیگه گیر نیاد
راوی جون همونطور که فانوسی گفتن واسه لینک دانلود هم یه یه تاپیک باز کنیم که لینگ دانیود رو اونجا بزاریم و دسترسی راحت باشه... لطفا اولین فیلمی که انتخاب کردیم لینگشو لطفا تو اون تاپیک بزارین تا دانلود کنیم .چون مطمئنن بچه ها مثل من این فیلمارو ندارن..
نیاز به اینترنت نامحدودم نیست... هر شب یک فیلم رو میزاریم واسه دانلود.

پس بچه ها این تاچیک که واسه حرفای معمولی و اطلاع رسانیه. یه تاپیک واسه زبان. یه تاپیک واسه کتاب ( که همون کافه کتاب خوبه ) . یه تاپیک واسه معرفی فیلم . و یک تاپیک هم واسه ومعرفی لینک دانلود فیلم..
تمومه؟؟؟ همه موافقن؟؟ چون فکر میکنم اگر بیشتر بشه سردرگم بشیم

eliii

New member
دوستای گلم حالا که همه با خوندن زبان موافق هستید. سر یه کتاب به توافق برسیم.
بچه ها اگه همه موافق لزگی هستید بگین.
چون من لزگی ندارم باید بخرمش. زودتر تصمیم بگیریم در مورد کتاب و اونایی که ندارن تهیه کنن . ایشالا زودتر شروع کنیم خوندن زبانو....

من با لزگی موافقم. بنظرم کتاب خوبیه

rawy

New member
راوی جون مرسی از زحماتت برای تایپیک فیلم....:thanks::thanks:
راستی اولین فیلمو مشخص کنید تا دانلودش کنیم....

اولی که مشخص کردم که :21:, لینک دانلودشم گذاشتم, البته به طرز عجیبی حجمش کمه امیدوارم درست باشه در نهایت
از این جا به بعد هم اگه هر فیلمی رو مایل بودید از تو همین لیست ها انتخاب کنید و بگید

rawy

New member
راوی جون همونطور که فانوسی گفتن واسه لینک دانلود هم یه یه تاپیک باز کنیم که لینگ دانیود رو اونجا بزاریم و دسترسی راحت باشه... لطفا اولین فیلمی که انتخاب کردیم لینگشو لطفا تو اون تاپیک بزارین تا دانلود کنیم .چون مطمئنن بچه ها مثل من این فیلمارو ندارن..
نیاز به اینترنت نامحدودم نیست... هر شب یک فیلم رو میزاریم واسه دانلود.

پس بچه ها این تاچیک که واسه حرفای معمولی و اطلاع رسانیه. یه تاپیک واسه زبان. یه تاپیک واسه کتاب ( که همون کافه کتاب خوبه ) . یه تاپیک واسه معرفی فیلم . و یک تاپیک هم واسه ومعرفی لینک دانلود فیلم..
تمومه؟؟؟ همه موافقن؟؟ چون فکر میکنم اگر بیشتر بشه سردرگم بشیم

یه تاپیک جدا واسه معرفی فیلم یه تاپیک جدا برای لینک؟؟؟ :33:

rawy

New member
من با لزگی موافقم اما اینکه با چه برنامه ای می خوایم پیش بریم رو ایده ای دارید؟

parand

Well-known member

اولی که مشخص کردم که :21:, لینک دانلودشم گذاشتم, البته به طرز عجیبی حجمش کمه امیدوارم درست باشه در نهایت
از این جا به بعد هم اگه هر فیلمی رو مایل بودید از تو همین لیست ها انتخاب کنید و بگید

پس چرا من ندیدم...:shocked:
:shocked:باشه عزیزم دوباره نگاه میکنم:riz304:

parand

Well-known member
راوووی جون لینک اولین فیلمو پیدا کردم گذاشتم رو دانلود.
میگم تحلیلش انگلیسیه یا فارسی؟؟؟؟؟:5:

rawy

New member
راوووی جون لینک اولین فیلمو پیدا کردم گذاشتم رو دانلود.
میگم تحلیلش انگلیسیه یا فارسی؟؟؟؟؟:5:

فارسیه عزیزم, لینک سایت روان تحلیل هم همونجا گذاشتم که فارسیه
تو سایت روان تحلیل تو قسمت کانون فیلم درخشش, لیست همین هایی که گذاشتم هست
پارسال هر هفته یه فیلم رو تو فرهنگسرای سرو تحلیل می کردند, البته من حضور نرفتم اما این فایلهای صوتی شون رو دارم و چون هنوز فیلمهایی که تحلیل دارن رو ندیدم, فایلهاشون رو هم گوش نکردم اما مطمئنا واسه همگی مفیده

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا