زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parand

Well-known member
پرند جون دقت کن. اگر فیلم معرفی میکنی. با نام انگلیسی. خلاصه فیلم. و سایت IMDb - Movies, TV and Celebrities باشه لطفا... اگر هم لینک دانلودشو داری بزار که همه دانلود کنن.

باشه عزیزم. البته من از فیلم هیچی سر در نمیارم ترجیح میدم بیشتر از شما دوستان یاد بگیرم.

eliii

New member
سلام دوستای گلم....
این تایپیک مخصوص بحث و گفتگو هست....
در مورد هر چی که دوست دارین....

پ. نوشت: کلمه ی ارشدو گذاشتم چون اگه این کلمه نبود کلا تایپیک اسپم محسوب میشد( چون به هیچ یک از عناوین روانشاسی مربوط نمیشه) و قفل میشد....

مررررسی پرند جون ، حرکت قشنگی بود .

parand

Well-known member

هرجور نظر جمع باشه منم موافقم
ولی مثل قضیه ی نکاتی که می گذاشتیم مطالب بین حرف ها گم می شن
الان من چندساعت هست وقت گذاشتم یه لیست تهیه کردم از اسم فیلمها و موضوعاتشون, می خوام اون رو به عنوان پست اول بگذارم که مشخص باشه و از تو اونها انتخاب کنیم
نظرتون چیه؟

به نظر من یه تایپیک جدا باز کنیم واسه فیلم.
اینجا فقط با هم صحبت کنیم.
به قول راوی جون اینجوری مطالب بین حرفامون گم میشه... بقیه هم نمی تونن استفاده کنن از مطالبی که میزاریم.

rawy

New member
در مورد یادگیری لغات انگلیسی هم یه نگاهی به اینجا بندازید من قبلا ایجادش کرده بودم ولی طبق معمول توش خبری نیست
نظرتون چیه هر روز حتی یه لغت رو به این روش اینجا بگذاریم که بقیه هم استفاده کنن؟

ainazhz

New member
به نظر من یه تایپیک جدا باز کنیم واسه فیلم.
اینجا فقط با هم صحبت کنیم.
به قول راوی جون اینجوری مطالب بین حرفامون گم میشه... بقیه هم نمی تونن استفاده کنن از مطالبی که میزاریم.

باشه منم موافقم بچه ها .. حال کی تاپیک میزنهه؟؟:4d564ad6:

parand

Well-known member
مررررسی پرند جون ، حرکت قشنگی بود .

سلام الی جون. خوبی عزیزم؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم. دیگه اصلا دوست نداشتم بیام سایت چون جایی نبود که بتونم با دوستای گلم صحبت کنم...
البته این تایپیک با همفکری فانوسی جون و راوی عزیز ایجاد شد

rawy

New member
لطفا همگی نظراتون رو بگید, فانوسی, الی و بقیه اگه هستید منتظرم

eliii

New member
وای خدا ، من ۱۱ص رو یجا خوندم ماشاا... اینجا پر از معتاد ،

نجات یه معتاد نجات یه جامعه

البته منم خودمم همینم اگر خونه باشم حتما لپ تاپ رو پامه ولی این روزا زیاد خونه نیستم از بس نشستم تو خونه . ۲تاش خیلی سخت بود یکی اسفند برف امد همه گفتن بیا بریم برف بازی گفتم اصلا درس دارم یکی هم عید بود که ۲هفته تو خونه موندم تنها . بگذریم انشاا.. که دوستان و خودم قبول بشیم همه خستگی از بین میره

eliii

New member
من چندتا فیلم میشناسم البته چندتا فیلم روانشناسی تو یکی از تاپیکی بود

parand

Well-known member
دوستای گلم من برم دنبال یه لقمه نون. شب دوباره بر میگردم.
نظرمم گفتم در مورد فیلم و زبان. هر کدوم تایپیک جدا داشته باشه.
دوباره شب میام....

eliii

New member
با زبان لزگی خیلی موافقم و از هفته دیگه شروع میکنم حالا اگر با هم باشیم که خیلی بهتره

aylinn

New member

هرجور نظر جمع باشه منم موافقم
ولی مثل قضیه ی نکاتی که می گذاشتیم مطالب بین حرف ها گم می شن
الان من چندساعت هست وقت گذاشتم یه لیست تهیه کردم از اسم فیلمها و موضوعاتشون, می خوام اون رو به عنوان پست اول بگذارم که مشخص باشه و از تو اونها انتخاب کنیم
نظرتون چیه؟
سلام راوی جون منم با شما موافقم مطالب رو توی تاپیکهای مرتبط بزاریم اینطوری یه همه چیز میتونیم خیلی راحت تر دسترسی داشته باشیم .

fanoosi

New member
راوی جان ما دیشب تو همین تاپیک یکم صحبت کردیم اگر خونده باشی... همین جا خوبه دیگه. چرا میخوای تاپیک دیگه بزنی...:smiliess (3):
گفتیم هفته ای یه کتاب. روزی یه فیلم.. اولویت هم با روانشناسی و بعد موضوعات دیگه..

آینازجونم
برای معرفی فیلم و کتاب همینجا خوبه
ولی برای لینک دانلود فیلم بهتره که تاپیک جدا بزنیم تا لینک های دانلود تو صفحات گم نشن...
نظر بقیه چیه؟

fanoosi

New member
لطفا همگی نظراتون رو بگید, فانوسی, الی و بقیه اگه هستید منتظرم

به نظرم برای کتاب بریم همون تاپیک کافه کتاب....
واسه فیلم تاپیک جدا بزنیم و داخلش هم معرفی باشه هم دانلود...هم اسمی که شما پیشنهاد دادی خوب بود هم اسم پرند جالب بود...با هر دو موافقم...تصمیم نهایی با خودتون...
واسه زبان اون تاپیکی که شما زدی خوبه...منتها اگه بتونیم یه برنامه برای خوندن لزگی تو تابستون بزنیم نور علی نور میشه...
واسه حرف زدن هم همینجا باشیم دیگه!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا