زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

peyman-69

New member
سلام بچه ها
خوش به حالتون همه دارین بعد کنکور حال میکنین!
من که ترم آخرم و تا 20 خرداد 4 تا امتحان وحشتناک دارم که نمیذارن بعد کنکور یه آب خوش از گلوم پایین بره :13:

fanoosi

New member
سلام بچه ها
خوش به حالتون همه دارین بعد کنکور حال میکنین!
من که ترم آخرم و تا 20 خرداد 4 تا امتحان وحشتناک دارم که نمیذارن بعد کنکور یه آب خوش از گلوم پایین بره :13:

سلام
انشالله امتحاناتون رو با موفقیت پشت سر میگذارید...
چیزی نمونده...فقط 8 روز دیگه...

aylinn

New member

بچه ها حالا که کنکور هم تموم شد چه حسی دارین؟
خوشحالین ، نگران نتایجین یا ...
چند درصد احتمال میدین که قبول شین؟
وقتتونو چجوری میگذرونین؟

fanoosi

New member

وقتتونو چجوری میگذرونین؟

سلام آیلین جان
خوبی؟چه خبر؟
خوشحالم که تموم شده....واقعا خوشحالم!
ولی گاهی هم نگران میشم....البته در حد چند ثانیه!چون به خودم قبولوندم که نگرانی در حال حاضر فایده ای نداره
هر چی قرار باشه اتفاق بیوفته...پیش میاد!نمیشه عوضش کرد!
حالا هم درگیر کارهای عقب افتاده ام هستم و شدیدا درگیر پایان نامه!!
والا درصد احتمال قبولیم هم....فکر نکنم قبول بشم!!!!!!

sanam_b

New member

وقتتونو چجوری میگذرونین؟

من حس خیلییییی خوبی دارم. احساس میکنم که تازه به زندگی عادیم برگشتم. جمعه عصر زنگ زدم به دوستم، گفتم میدونی چند وقت بود فقط به این دلیل که حوصله ام سر رفته بهت زنگ نزده بودم؟ :smilies-azardl
این کنکور برام خیلی تجربه خوبی بود، الان که فکر میکنم میبینم که خیلی بهتر از این باید زمان و زندگیم رو تو این مدت مدیریت میکردم، که انقدر از نظر روانی بهم فشار نیاد. الان اونقدر نگران نیستم که قبول نشم، یعنی فوقش یک سال دیگه میخونم. به نظرم اونقدر هم فاجعه نیست اگه قبول نشم، ولی تا قبل کنکور اینطور فکر نمیکردم.
کلی برنامه های شاد و مفرح برای خودم چیدم، اول از همه اینکه به سلامتیم باید برسم، از بعد از عید تا حالا همه بدنم درد میکنه، عین پیرزنها شدم. تصمیم گرفتم سه روز در هفته برم استخررررررر!
و غیر از اون هم یک سری کلاس که ممکنه برم، و کارم که دیگه میخوام خیلی جدی بگیرمش.
برنامه شما چیه؟(113

ainazhz

New member

وقتتونو چجوری میگذرونین؟
من احساس راحتس از کنکور بعد از علوم بیشتر پیدا کردم. چون 8 ما ه و نیم روزی تا 10 ساعت خوندم..خب از اونم نتیجه ای که واقعا دلم میخواست و نگرفتم اما بازم خوب بودد... الانم راحت میخوابم و دیگه دغدغه ی زود بیدار شدن و اینا ندارم.. به قبولی تو بهداشت والا امید ندارم. چون نخوندم واسش. فقط یه ماه خوندم که اونم اصلا حساب نمیشه... اما دیگه کاری ازم بر نمیاد و به قول فانوسی واقعا به خودم قبولوندم که نگرانی هیییییییچ فایده ای نداره. نه فقط سر این موضوع نه. تو همه ی مسائل . هر چیزی که بخواد پیش بیاد میاد. جدا از اینکه ما چقدر تلاش بکنیم.
واسه تابستونم هم تو برنامم ورزشم هست که ادامه میدم .چون یک سال ورزش نکرده بودم. اینجا تو این سایت با دوستان وقتمو میگذرونم... مسافرت با خونواده و دوستان...فیلم کتاب و از همین کارایی که قبلا هم انجام میدادم..:a2d3:

rawy

New member
سلاااااااااام, ببخشید دیر اومدم
می خواستم با دست پر بیام
مطالب زدن تاپیک فیلم رو آماده کردم, فقط تو کدوم یکی از این قسمت ها می شه زد؟
هیچکدوم مرتبط نیست :sadsmiley:

parand

Well-known member
سلاااااااااام, ببخشید دیر اومدم
می خواستم با دست پر بیام
مطالب زدن تاپیک فیلم رو آماده کردم, فقط تو کدوم یکی از این قسمت ها می شه زد؟
هیچکدوم مرتبط نیست :sadsmiley:

راوی جون سلام. خوبی؟؟؟؟ به هیچ کدومش نمیخوره. باید مثل این تایپیک یه کلمه ی انحرافی بزاری تا بهش بخوره.
یا اینکه تو بخش سرگرمی یزاری .

rawy

New member
چه خوب شد که اومدی پرند جان به نظرتون "معرفی و دانلود فیلم های روانشناسی" خوبه بچه ها؟

ainazhz

New member
چه خوب شد که اومدی پرند جان به نظرتون "معرفی و دانلود فیلم های روانشناسی" خوبه بچه ها؟

راوی جان ما دیشب تو همین تاپیک یکم صحبت کردیم اگر خونده باشی... همین جا خوبه دیگه. چرا میخوای تاپیک دیگه بزنی...:smiliess (3):
گفتیم هفته ای یه کتاب. روزی یه فیلم.. اولویت هم با روانشناسی و بعد موضوعات دیگه..

rawy

New member
بچه ها واسه خوندن کتاب "کافه کتاب" روان شناسی قبلا ایجاد شده بوده ولی متاسفانه پر رونق نیست (اسمشم قشنگه)
فقط کافیه همگی حمله کنیم بهش و سروسامونش بدیم :smiliess (3):
من قبلا چندتا کتاب توش گذاشتم
از یکیش شروع کنیم, هارد خودمم پر کتاب های دانلودیه که متاسفانه هنوز وقتی واسه خوندن هیچکدوم پیدا نکردم
ایشالا داره قسمت می شه :4d564ad6:

parand

Well-known member
بچه ها واسه خوندن کتاب "کافه کتاب" روان شناسی قبلا ایجاد شده بوده ولی متاسفانه پر رونق نیست (اسمشم قشنگه)
از یکیش شروع کنیم, هارد خودمم پر کتاب های دانلودیه که متاسفانه هنوز وقتی واسه خوندن هیچکدوم پیدا نکردم

من موافقم.
نظر بقیه دوستان چیه؟؟؟؟؟؟؟

rawy

New member
راوی جان ما دیشب تو همین تاپیک یکم صحبت کردیم اگر خونده باشی... همین جا خوبه دیگه. چرا میخوای تاپیک دیگه بزنی...:smiliess (3):
گفتیم هفته ای یه کتاب. روزی یه فیلم.. اولویت هم با روانشناسی و بعد موضوعات دیگه..

هرجور نظر جمع باشه منم موافقم
ولی مثل قضیه ی نکاتی که می گذاشتیم مطالب بین حرف ها گم می شن
الان من چندساعت هست وقت گذاشتم یه لیست تهیه کردم از اسم فیلمها و موضوعاتشون, می خوام اون رو به عنوان پست اول بگذارم که مشخص باشه و از تو اونها انتخاب کنیم
نظرتون چیه؟

ainazhz

New member
باشه عزیزم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا