دکترای بیوتکنولوژی پزشکی(منابع، مشاوره، مطالعه ی گروهی)

به نظر شما شانس موفقیت در کدام آزمون دکترا بیشتر است؟

• مجموع رای دهندگان
    0

biotechnologist

New member
ای بابا! تودفترچه نوشته دانشجویان ترم آخر، گواهی معدل ترمهاي گذرانده شده را ارائه نمایند. در صورت عدم ارائه ي معدل، امتیاز مربوطه صفر منظور خواهد شد. منکه نفهمیدم چی به چیه!!؟؟ منکه ترم 2 ام می تونم شرکت کنم ولی گواهی معدل ندم؟ یا حتما باید ترم آخر باشیم؟؟!!!:21: تازه آزمون زبان هم باید تا 15 شهریور داده باشیم.من تازه میخواستم واسه 20 شهریور ثبتنام کنم.:smiliess (12): کلا فکر کنم نمیشه امسال شرکت کرد.باید صبر کنم تا سال دیگه.

biotechnologist

New member
به سنجش پزشکی ایمیل زدم، گفتن نمیتونی شرکت کنی!باید ترم آخر باشی.:sad::dadad4: تازه بیستم آزمون زبان دارم.:smilies-azardl (181

negah

New member
سلام بچه هاااا و خسته نباشید به همه داوطلبینی که دارند خودشونو آماده میکنند، به نظرتون میشه دوتا درسو تو این یک ماهه خوند؟

dilak

New member
دوستای بیوتکنولوژیست خواهشا دروس امتحانی و ضرایبش رو که برا امسال امتحان دادینو بگین ما هم استفاده کنیم کلا دارم گیج میزنم :-(

*hadis*

New member
سلام از دوستایی که امسال امتحان دکترا بیوتکنولوزی رو شرکت کردن خواهش میکنم نظرشون رو راجع به درس ایمونو و بیوشیمی و درجه سختی سوالات بدن.

mortaza

New member
سلام از دوستایی که امسال امتحان دکترا بیوتکنولوزی رو شرکت کردن خواهش میکنم نظرشون رو راجع به درس ایمونو و بیوشیمی و درجه سختی سوالات بدن.

دوست عزیز برای این مطلب یه پست جداگانه ایجاد کردیم!

mortaza

New member

دوستای عزیز من به عنوان کسی که هم پارسال و هم امسال کنکور دادم میگم که ایمنی ابول عباس جوابگوی ایمنی نیست. امسال از 30 سوال حدود 10 تاش از ابول عباس بود. بقیه در مورد واکسن ها و آنتی بادی مونوکلونال و بحث های بالینی بود. واقعا نمی دونم چی باید خوند.

doneshjoo

New member
دوستای عزیز من به عنوان کسی که هم پارسال و هم امسال کنکور دادم میگم که ایمنی ابول عباس جوابگوی ایمنی نیست. امسال از 30 سوال حدود 10 تاش از ابول عباس بود. بقیه در مورد واکسن ها و آنتی بادی مونوکلونال و بحث های بالینی بود. واقعا نمی دونم چی باید خوند.

این کاملا درسته، من خودم ابولعباس رو مسلط بودم ولی اصلا راضی نیستم، هرچند از پنج تا سوال واکسن همشو درست زدم اونم به یک دلیل ، یه هفته مونده بود به کنکور سوالات فصل واکسن رو زده بودم اونم یکبار!!! !؟؟! یعنی شما با زدن سوالات یه فصل میتونستید به همه ی سوالات واکسن جواب بدید، باور نمیکنید برید ببینید

بالا