دکترای بیوتکنولوژی پزشکی(منابع، مشاوره، مطالعه ی گروهی)

به نظر شما شانس موفقیت در کدام آزمون دکترا بیشتر است؟

• مجموع رای دهندگان
    0

دکتـر

New member
با سلام و احترام
راستش من امسال میخام برای Phd ایمنی شرکت کنم.برای درس ژنتیک پزشکی میخام چکیده امری نجات مهدیه بخونم.به نظرتون کتاب خوبیه و میتونه سوالات رو پوشش بده؟البته ژنتیک امری دلویی رو هم دارم اما واقعا متنش سنگینه.
با تشکر

mortaza

New member
درصد مصاحبه چند هست تو وزارت بهداشت؟
بعد اینکه میشه کسی که کتبی رو بالای بالا زده رو مثلا تو مصاحبه پذیرش دکترا رد کنن؟

تو بهداشت 30 درصد مصاحبه تاثیر داره
نه نمی تونن دوست من امسال بالاترین نمره کتبی رو آورد ولی مصاحبه بهش کم دادن اما در نهایت رتبه اش 4 شد و بهترین جا قبول شد

E.coli

New member
سلام ،لطفا الویت بندی می کنید؟ دانشگاه علم و فرهنگ(غيرانتفاعي)، غيرانتفاعي ربع رشيدي- تبريز،
دانشگاه پيام نور استان تهران - تهران شرق

negah

New member
سلام بچه ها
منم میخوام به امید خدا دکترای بیوتک شرکت کنم، تازه فارغ التخصیل شدم.. ولی اصلا از بیوانفورماتیک خوشم نمیاد و نمیدونم چه رفرنسی مناسبه این آزمون هستش.. میشه اطلاع رسانی کنید واسه بیوانفورمانیک که ناگهان:(50): جزو دروس امتخانی شده چی باید خوند؟
ممنونم ازتون

سلام چرا مدت هاست گروه بیوتکنولوژِی تغییری نکرده. چرا اینقدر سوت و کور...؟
کسی نمیخواد امسال(آبان) دکترای بیوتکنولوژی پزشکی شرکت کنه؟؟؟
هر کی هست و دوست داره با یکی همراه بشه تا مرحله آخر؛ بگه یاعلی وبیاد اینجا اعلام کنه پَ...
منتظرم شدید:New (6):

دوستان گلی که میخوان امسال بیوتکنولوژی بخونن+ عزیزانی که پاسال خوندن و آزمون دادن لطف کنن منابعشون را اعلام کنن تا برای سال جدید هماهنگ بریم جلو...
خودم فعلا ژنتیک امری، سلولی مولکولی وبیوشیمی برای کنکور.. ایمنی هنوز هیچی+ زبان...
کسی نبود...
الوووووووووو
الوووووووووووووووو

zanbagh

New member
سلام
مگه ژنتیک از مقطع دکترا حذف نشده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی میدونه معدل چقد تاثیر داره توی دکترا؟تو نمره کتبی
نه مصاحبه

هِـــــــــــــــــــــــــی ! یعنی هیچکی نمی خواد آزمون دکترا بیوتکنولوژی شرکت کنه؟
هیچکی واقعاً ؟؟؟؟
چه خوب :applause:

yassii

New member
سلام
دیدم هیشکی جواب نمیده گفتم بگم من ترم آخرم ولی میرم طرح بعد دکترا میدم انشالله سال دیگه یا دو سال بعد...
موفق باشی

biotechnologist

New member
سلام.من تازه ترم 3 میشم. امسال آزمایشی شرکت می کنم.چون فکر نمی کنم برسم بخونم.البته ایمنی و بیوشیمی رو تازه امتحان دادم.اگه برسم تست کار می کنم.هنوز آزمون زبان ندادم. بنابراین رو امسال خیلی حساب نمی کنم.

سلام.من تازه ترم 3 میشم. امسال آزمایشی شرکت می کنم.چون فکر نمی کنم برسم بخونم.البته ایمنی و بیوشیمی رو تازه امتحان دادم.اگه برسم تست کار می کنم.هنوز آزمون زبان ندادم. بنابراین رو امسال خیلی حساب نمی کنم.
مگه اگه کسی ترم 3 آزمون بده وقبول بشه میتونه بره؟

- - - Updated - - -

مگه اگه کسی ترم 3 آزمون بده وقبول بشه میتونه بره؟

تا کی فرصت دفاع وجود داره؟
یعنی اگه بهمن جواب اومد و قبول شده بود کسی اجازه میدن تا آخر اسفند وایسه دفاع کنه و بعد بیاد دکترا؟؟؟؟؟
راستی تو دانشگاه ما میگن نفرات اول تا سوم آزمون دکترا بی مصاحبه قبولن؟ من که باورم نشد... گفتم شایعس... ولی مصرن که همچین چیزی هست؟؟
حالا واقعاً هست یا شایعس؟

آخرین ویرایش:

biotechnologist

New member
تا کی فرصت دفاع وجود داره؟
یعنی اگه بهمن جواب اومد و قبول شده بود کسی اجازه میدن تا آخر اسفند وایسه دفاع کنه و بعد بیاد دکترا؟؟؟؟؟
راستی تو دانشگاه ما میگن نفرات اول تا سوم آزمون دکترا بی مصاحبه قبولن؟ من که باورم نشد... گفتم شایعس... ولی مصرن که همچین چیزی هست؟؟
حالا واقعاً هست یا شایعس؟

بله تا آخر اسفند وقت میدن.سال بالایی ما همین کارو کرد.
نفر سوم که من میشناسم مصاحبه داده بود.شاید منظورشون این بوده که در هر حال قبولن. مثلا یکی رتبش 6 بوده ولی با مصاحبه شده 11.باز هم قبول شده.

R.B

New member
سلام دوستان
دروسی که باید بخونیم شامل: سلولی مولکولی، بیوشیمی، ایمونولوژی و بیوانفورماتیک
برای سلولی مولکولی: لودیش ، کتاب 2E ،کتاب برای کنکور، کتاب مهندسی ژنتیک TA Brown و...
ایمونولوژی: ابوالعباس ، بیوشیمی:ضروریات بیوشیمی رضا محمدی و هارپر ، بیوانفورماتیک: بیوانفورماتیک به زبان ساده و اصول بیونفورماتیک علی رمضانی

Pr.reza

New member
با سلام
داداش مگه ترم 3 تموم میشه درساتون که دفاع کنین؟
مگه 4 ترمه تموم نمیشه؟

biotechnologist

New member
با سلام
داداش مگه ترم 3 تموم میشه درساتون که دفاع کنین؟
مگه 4 ترمه تموم نمیشه؟

تا جاییکه میدونم ما ترم 3 درسهامون تموم میشه، ترم 4 پایان نامس، که پایان نامه رو هم احتمالا از مهر شروع می کنیم.فعلا پروپوزال می نویسیم.البته اگر برنامه تغییر نکرده باشه.

Pr.reza

New member
تا جاییکه میدونم ما ترم 3 درسهامون تموم میشه، ترم 4 پایان نامس، که پایان نامه رو هم احتمالا از مهر شروع می کنیم.فعلا پروپوزال می نویسیم.البته اگر برنامه تغییر نکرده باشه.

برا ما هم همینطوریه
منظورم اینه که مشروط بر این میشه کنکور داد که تا این ترم بشه تموم کرد
در حالی که دفاع تا تابستان سال بعد به زور تموم میشه.
با این شرایط میشه مگه میشه شرکت کرد؟

- - - Updated - - -

برا ما هم همینطوریه

Pr.reza

New member
بچه ها من تو ویرایش هفتم کتاب لودیش بین انتشارات خانه زیست شناسی و انتشارات ارجمند موندم کدومشو انتخاب کنم
شما کدومشو انتخاب کردین؟ و کدومشو مناسب میدونین؟

biotechnologist

New member
برا ما هم همینطوریه

- - - Updated - - -

برا ما هم همینطوریه

شرکت که میشه کرد ولی اگر قبول شید حتما باید تا آخر اسفند دفاع کنید وگرنه قبولی کان لم یکن خواهد بود.

بالا