دوست داشتی ...!

بله یا خیر

• مجموع رای دهندگان
    0

BBT

New member

ایشالله تو ختم بعدی قرآن این سوالو میذاریم تا هرکس تو سهمی که قسمتش شده بگرده شاید پیداش کرد....البته اگه تا اون موقع اینجا پیدا نشه

آوا خانم آیه رو پیدا کردم دیگه سوال نذار مرسی

محسن ن ک

New member
من که راضیه راضی ام...یه حسی پدر به دخترش داره که فک می کنم متفاوت با حسای دیگس (شاید این قسمت دخترا یکم جای حسادت داره)...پدرم اینطوری با خواهرم بود..منم که ا الان اسمشم انتخاب کردم .کلی ام به کارای که باش می خوام انجام بدم فک کردم و می کنم .... :p

حسان

Well-known member
صفحه 83 سوره نسا آیه 32 و لا تتمنوا

ولا تتمنوا ما فضل الله به بعضکم علی بعض للرجال نصیب مما اکتسبو و للنساء نصیب مما اکتسبن و اسالوا الله من فضله ان الله کان بکل شی علیما
(امتیازات و)برتریهایی را که خداوند برای بعضی از شما بر بعضی دیگر قرار داده آرزو نکنید (این تفاوت های طبیعی و حقوقی ،برای حفظ نظام زندگی شماست .با این حال،)مردان به سبب آنچه به دست می آورند نصیبی دارند و زناننیز نصیبی و ( و نباید حقوق هیچ یک پایمال گردد).و از فضلخدا ؛(برای رفع تنگناها) استمداد جویید،زیرا خداوند به هر چیز داناست.

آخرین ویرایش:

BBT

New member
ولا تتمنوا ما فضل الله به بعضکم علی بعض للرجال نصیب مما اکتسبو و للنساء نصیب مما اکتسبن و اسالوا الله من فضله ان الله کان بکل شی علیما
(امتیازات و)برتریهایی را که خداوند برای بعضی از شما بر بعضی دیگر قرار داده آرزو نکنید (این تفاوت های طبیعی و حقوقی ،برای حفظ نظام زندگی شماست .با این حال،)مردان به سبب آنچه به دست می آورند نصیبی دارند و زناننیز نصیبی و ( و نباید حقوق هیچ یک پایمال گردد).و از فضلخدا ؛(برای رفع تنگناها) استمداد جویید،زیرا خداوند به هر چیز داناست.

خیلی ممنون ازتون

helena

New member
منم با نظر شیطونک و مهنا موافقم، اگه پسرم بودم راضی بودم. یه کوچولو هم با نظر هلنا موافقم که احساسات آقایون ضعیفتره بایدم اینجوری باشه البته، برای حفظ تعادل تو جهان باید خانوما احساساتی و آقایون عاقلتر باشن.

عزیزم کی گفته اقایون عاقلترن؟؟؟؟؟

helena

New member
وااااااای دوباره تو

من یکی از عاملایی که دختر بودنمو دوست دارم اینه که میتونیم لباسها و کفشای قشنگ بپوشیم حتی پیراهنوشلوار یا کت شلواری که اقایون میپوشن.مظهر زیبایی هستیم.وقتی ارایش میکنیم چقد حس خوبیه...

مادر میشیم،آشپزی میکنیم که خیلی قشنگه

BBT

New member
وااااااای دوباره تو

من یکی از عاملایی که دختر بودنمو دوست دارم اینه که میتونیم لباسها و کفشای قشنگ بپوشیم حتی پیراهنوشلوار یا کت شلواری که اقایون میپوشن.مظهر زیبایی هستیم.وقتی ارایش میکنیم چقد حس خوبیه...

مادر میشیم،آشپزی میکنیم که خیلی قشنگه

الان فکر کنم باید بگم خوش به حالتون

BBT

New member
ولی به نظرم این چیزا که گفتی دربرابر اون چیزی که باید میگفتی قطره ای در برابر دریا بود

pashmak

New member
تو کشور ما پسر باشی بهتره امکانات ازادی گیر کمتر موقعیت پیشرفت بیشتر اما با این همه من راضی ام

بالا