دوست داشتی ...!

بله یا خیر

• مجموع رای دهندگان
    0

gollaleh

New member
من ارزوم بود که پسر باشم.پسر بودن تو جامعه ما بهتره البته نه در هر خانواده ای.خودمم سبک پسرارو بیشتر دوس دارم.

AWWA

New member
یه آیه ای هم هست تو قرآن که یادم نیست کجا بود مظمونش اینه که هیچ دختر و پسری نباید آرزو کنه که مثلا پسر یا دختر باشه

منظورتون همون آیست که مضمونش اینه؟: خداست که تعیین میکنه در رحم زنان چه چیزی قرار بگیره. دختر یا پسر یا دوتا از هردوجنس

BBT

New member

منظورتون همون آیست که مضمونش اینه؟: خداست که تعیین میکنه در رحم زنان چه چیزی قرار بگیره. دختر یا پسر یا دوتا از هردوجنس

نه یه آیه بود که مضمونش میشد این که دختر و پسرا نباید آرزو کنن که پسر یا دختر باشن

AWWA

New member
نه یه آیه بود که مضمونش میشد این که دختر و پسرا نباید آرزو کنن که پسر یا دختر باشن

ایشالله تو ختم بعدی قرآن این سوالو میذاریم تا هرکس تو سهمی که قسمتش شده بگرده شاید پیداش کرد....البته اگه تا اون موقع اینجا پیدا نشه

BBT

New member

ایشالله تو ختم بعدی قرآن این سوالو میذاریم تا هرکس تو سهمی که قسمتش شده بگرده شاید پیداش کرد....البته اگه تا اون موقع اینجا پیدا نشه

مرسی آوا خانم ما رو هم دعا کنین

BBT

New member
پس م الان رسما گناه کار شدیم:14:

گناهکار که نه ولی خب کلا این آرزو آرزوی درستی نیست دختر و پسر نباید برامون مهم باشه مهم اینه که هر کدومشون انسان باشن حالا چه دختر چه پسر

arshad246

New member
من قبلا خیلی دوس داشتم پسر بودم به دلایل زیلدی شاید یکیشم این بود که عاشق فوتبال بودم و اگه پسر بودم بیشتر پیشرفت میکردم البته بعدش رفتم فوتسال و خوب بود چندتا مدال گرفتم الان دیگه از اون حال وهوا بیرون اومدم و دختر بودنو بیشتر دوس دارم چون ذوس دارم احساس داشته باشم:smiliess (3):
سلام
من نمیدونم این پسرا چ گناهی کردن که بی احساس بشون میگید!ما شکایت داریم
نمیدونم کدوم سازمان بین المللی از ما حمایت میکنه!:smiliess (11):
:riz277:

BBT

New member
سلام
نمیدونم کدوم سازمان بیتالمللی از ما حمایت میکنه!:smiliess (11):
سلام ارشد جان بله شکایت شما وارده ودر دست بررسی می باشد تا چند لحظه دیگر ....

leylii

New member
دوست داشتم پسر بودم ...چون پسر هیچ محدودییتی نداره....اتفاقا پسرا احساسی تر از دخترها هستند......دل نازکتر و مهربونتر ........اما چون مردند نشون نمیدند زیاد .......

gollaleh

New member
سلام
نمیدونم کدوم سازمان بین المللی از ما حمایت میکنه!:smiliess (11):

اتفاقا پاش بیفته پسرا اخر احساس میشن اما خب کم پیش میاد.ولی وقتی پیش میاد ستودنی میشه:image170:

BBT

New member
دوست داشتم پسر بودم ...چون پسر هیچ محدودییتی نداره....اتفاقا پسرا احساسی تر از دخترها هستند......دل نازکتر و مهربونتر ........اما چون مردند نشون نمیدند زیاد .......

:a2d3::a2d3::smiliess (8):

BBT

New member
مرسی از لیلی خانم و گلاله که بالاخره کسی پیدا شد اینجا که بگه پسرا آدم آهنی نیستن

..eli

New member
من از اینکه دخترم راضی ام..ولی در مواردی، مخصوصا زمان هایی که بحث تفکیک جنسیتی میومد وسط، آرزو می کردم پسر باشم، شاید آقایون احساس محدود بودن رو به این عمیقی، که ما زندگی کردیمو، حس نکن..ولی خوب دختر چیزیه که هستم.. و تلاش میکنم در نوع خود بهترین باشم تا اینکه به قول Dr شریعتی مرد درجه دو!
اینجا یه تعداد از دوستان،البته به نطر من، تحت تاثیر یه سری احساسات که فکر می کنم ناشی از گذشته و حال هست (هم آقایون هم خانوما) قرار گرفتن..این ممکنه برای هر کسی پیش بیاد.. که یه زمانی در شرایطی قرار بگیری که به هیچکس اعتماد نکنی و همه رو به یه چشم ببینی..
متاسفانه به جای حل و فصل این مساله بیشتر سعی می کنیم از همدیگه دوری کنیم.. واقعا اگه بتونیم بموقش هم همدیگرو درک کنیم و هم تفاوتهارو و به موقع انتقاد کنیم، بیشتر مسائل حل میشه..
الان 2013 ه.. بحث پسر بودن یا دختر بودن دیگه باید به تاریخ بپیونده! متاسفانه این از عهد بوق، مخصوصا تو کشورمون مطرح شده و یه جورایی یه موضوع غلط، موضوع واسه بحث و جدل بی جا شده..
و ما متاسفانه به جای تغییر دادن آنچه که در توانمون هست مثل افکارمون، میخوایم اون چیزیو تغییر بدیم که نمیتونیم..:dadad4:
(البته اساتید از بعد علمی نگفتما! الان همه جور جراحی هایی موجوده..)

آخرین ویرایش:

BBT

New member
من از اینکه دخترم راضی ام..ولی در مواردی، مخصوصا زمان هایی که بحث تفکیک جنسیتی میومد وسط،، آرزو می کردم پسر باشم، شاید آقایون احساس محدود بودن رو به این عمیقی، که ما زندگی کردیمو، حس نکن..ولی خوب دختر چیزیه که هستم..و تلاش میکنم در نوع خود بهترین باشم تا اینکه به قول Dr شریعتی مرد درجه دو!
اینجا یه تعداد از دوستان،البته به نطر من، تحت تاثیر یه سری احساسات که فکر می کنم ناشی از گذشته و حال هست (هم آقایون هم خانوما) قرار گرفتن..این ممکنه برای هر کسی پیش بیاد..که یه زمانی در شرایطی قرار بگیری که به هیچکس اعتماد نکنی و همه رو به یه چشم ببینی..
متاسفانه به جای حل و فصل این مساله بیشتر سعی می کنیم از همدیگه دوری کنیم..واقعا اگه بتونیم بموقش هم همدیگرو درک کنیم، تفاوتهارو درک کنیم و به موقع انتقاد کنیم ، بیشتر مسائل حل میشه..
الان 2013 ه.. بحث پسر بودن یا دختر بودن دیگه باید به تاریخ بپیونده! متاسفانه این از عهد بوق، مخصوصا تو کشورمون مطرح شده و یه جورایی یه موضوع غلط، موضوع واسه بحث و جدل بی جا میشه..
و ما متاسفانه به جای تغییر دادن آنچه که در توانمون هست مثل افکارمون، میخوایم اون چیزیو تغییر بدیم که نمیتونیم..:dadad4:
(البته اساتید از بعد علمی نگفتم!الان همه جور جراحی هایی موجوده)

respect-046.gif

leyla-h

New member
گاهی اوقات که احساس میکنم حقم به خاطر دختر بودن ضایع شده آره بهش فکر کردم درضمن دوستی بین پسرا هم قشنگ تره گاهی اوقات اینم باعث شده که دلم میخواست پسر بودم ولی در کل از دختر بودن راضی ام

آخرین ویرایش:

BBT

New member
گاهی اوقات که احساس میکنم حقم به خاطر دختر بودن ضایع شده آره بهش فکر کردم درضمن دوستی بین پسرا هم قشنگ تره گاهی اوقات اینم باعث شده که دلم میخواست پسر بودم ولی در کل از دختر بودن راضی ام

میشه ازتون بپرسم چرا فکر میکنین دوستی پسرا بهتره
مگه دوستی دخترا چه طوریه ؟

leyla-h

New member
میشه ازتون بپرسم چرا فکر میکنین دوستی پسرا بهتره
مگه دوستی دخترا چه طوریه ؟

البته اینا برمیگرده به تجربه شخصی و دید آدم ها به اطرافشون کلا عمق دوستی پسرا بیشتره... شاید دخترای انجمن رو ناراحت کنه ترجیح میدم خیلی توضیح ندم :rose:

بالا