دوست داشتی ...!

بله یا خیر

• مجموع رای دهندگان
    0

حسان

Well-known member
منم از دختر بودنم راضی هستم... و مثل مهنا اگه پسرم میبودم راضی میبودم.... به نظرم هیچ فرقی بین دخترو پسر نیست ...اما نکته اصلی اینه که هرکسی به وظایف خودش درست عمل کنه...

AWWA

New member
منم با نظر شیطونک و مهنا موافقم، اگه پسرم بودم راضی بودم. یه کوچولو هم با نظر هلنا موافقم که احساسات آقایون ضعیفتره بایدم اینجوری باشه البته، برای حفظ تعادل تو جهان باید خانوما احساساتی و آقایون عاقلتر باشن.

شادی 25

New member
من همیشه از اینکه یه دختر بودم خوشحال بودم.
البته بجز مواقعی که حس کردم به خاطر جنسیتم بهم ظلم شده.
ولی در کل دنیای دخترونه رو خیلی بیشتر دوست دارم.یه جایی که همه توش خانمن خیلی زیبا و دلنشینه. و واقعا دوست داشتنیه.
البته میدونم اگه یه همچین جایی باشه آقایون بنده خداها دل تو دلشون نیست که بیان اونجا ببینن چه خبره.:25r30wi:

hosseini

New member
دختر بودن را دوست دارم چون مادر شدن را دوست دارم.
چون دوست دارم حسی که من به مامانم دارم یک انسان دیگه بهم داشته باشه
دختر بودنم رو دوس دارم چون فاطمه ی زهرا الگوم بوده
دختر بودن رو دوست دارم چون مظهر نازم (و خدایی تو ناز کشیدن خیلی هنر ندارم)

hosseini

New member
و وقتی فردا من یا شما با کسی از جنس مخالف آشنا می شیم و ازدواج می کنیم از جنسیت خودمون بیشتر خوشحال میشیم چون هر دو نیاز به یک تفاوت و یه جنس مخالف برای تکمیل شدن داریم

hosseini

New member
تنها سختی زن بودن اینه که امنیت جامعه پائینه و در این شرایط زن ها آسیب پذیرترند و نیاز به یک همراه، همدل، و حامی و به معنای واقعی کلمه یک مرد دارن که اونا رو زیر بازوان قدرتشون همراهی کنند و چشم بد رو از حلقه بیرون بکشن.

hosseini

New member
البته لازم به ذکره زنان امروزی واقعا مستقل و با پشتکارن

BBT

New member
دلیل خاصی نداره...
اگر پسر هم بودم میگفتم از پسربودنم راضیم

یه آیه ای هم هست تو قرآن که یادم نیست کجا بود مظمونش اینه که هیچ دختر و پسری نباید آرزو کنه که مثلا پسر یا دختر باشه

mohana

Well-known member
یه آیه ای هم هست تو قرآن که یادم نیست کجا بود مظمونش اینه که هیچ دختر و پسری نباید آرزو کنه که مثلا پسر یا دختر باشه

جدی؟ چ جالب......ممنون میشم هروقت پیدا کردین بگین کدوم آیه س.....

بالا