دریافت کارت آزمون و انتخاب محل ارشد پزشکی92

Dr.passtor

New member
سلام بچه ها من کد رهگیریم را گم کردم.
چه کنم. کمک!!!!!!!!

دوست عزیز. خیلی راحت میری سایت. رو گزینه من کد رهگیریمو فراموش کردم، تیک میذاری. یه دیقه طول میکشه کد رهگیریتو واست ایمیل می کنم. چون همبن الان خودم اینکارو کردم . موفق باشی

شادیا

New member
خب اینا تعداد شرکت کننده ها که نیست.... ظرفیت های سالهای مختلفه دیگه

kian

New member
;کلا اگه این سیستم تو ایران درست کار کنه باس تعجب کرد!! ما که دیگه عادت کردیم ساعت 3-4 صبح که همه خوابن!!!! بریم این گونه تحرکات انتخواب!!!! انتصابی رو انجام بدیم!! البته چشتون بد نبینه منظورم آدمای عادی بود چون یک بار هویجوری امدم انجمن 8-9 تا عجوببببببببه انلاین بودن ساعت 4صبح!!! یعهنی واقعا که اعتیاد بد خریه!!!!!!!!!!!!

ماهک

New member
سلام دوستان . من رفتم کارتمو بگیرم ولی قبلش باید دانشگاه رو انتخاب می کردم . تو گزینه ها دانشگاه آزاد هم بود . مگه آزمون آزاد جدا از سراسری نیست ؟
یعنی الان من که آزاد ثبت نام نکردم می تونم انتخاب کنم؟
چه جوریه الان؟ سراسری با آزاد چرا قاطیه پس؟

شادیا

New member
یکی از دوستان قبلا جواب این سوالو دادن

سلاام

دانشگاه آزاد به دو طریق دانشجو میگیره:
1. از طریق آزمون وزارت بهداشت

2.از طریق آزمون دانشگاه آزاد

*امسال هم دروس امتحانی وزارت بهداشت شامل(سم شناسی-دارو شناسی-بیوشیمی-شیمی-زیست- زبان)
آزمون دانشگاه آزاد( بیوشیمی-شیمی-زیست-زبان)

که باز هم ضرایب در آزمون بهداشت بچز دو درس اول(1) باقی دروس ضریب 2 دارن،آزمون آزاد بیو شیمی و شیمی ضریب 3 و دو درس دیگه ضریب 2 دارن.

kian

New member
این ازادهایی که اینجا هست وابسته به علوم پزشکیه!! و از این طریق هم دانشگاه ازاد داره دانشجو میگیره!!! و ربطی هم به کد رشته هایی که ازتد از طریق ازمون خودش و وابسته به وزارت علوم میگیره نداره!!! چون اگه دقت کنین این گرایشی که اینجا اعلام میشه توی کد رشته شهرهای آزمون دانشگاه ازاد نیست...

atysh

New member
:21:سلام
من نمی تونم کارتمو بگیرم
این ارور اعصابمو بهم ریخته
حتی نمیدونم انتخاب شهرام ثبت شده:14: یا نه؟:13::sad:

شادیا

New member
:21:سلام
من نمی تونم کارتمو بگیرم
این ارور اعصابمو بهم ریخته
حتی نمیدونم انتخاب شهرام ثبت شده:14: یا نه؟:13::sad:

تا کارت نگیری و ثبت نهایی نشه که اشکالی پیش نیومده...
الان شاید هم مشکل داشته باشه سایت پزشکی و هم ممکنه شلوغی باعث این قضایا شده باشه
پس با آرامش بذارین برا یکم وقت بعد

ماهک

New member
یعنی اگه آزاد قبول بشم ولی نرم . محرومیت داره واسه سال دیگه؟ آزاد که پولی واسه چی محرومیت باید داشته باشه؟

Taraa

Well-known member
;کلا اگه این سیستم تو ایران درست کار کنه باس تعجب کرد!! ما که دیگه عادت کردیم ساعت 3-4 صبح که همه خوابن!!!! بریم این گونه تحرکات انتخواب!!!! انتصابی رو انجام بدیم!! البته چشتون بد نبینه منظورم آدمای عادی بود چون یک بار هویجوری امدم انجمن 8-9 تا عجوببببببببه انلاین بودن ساعت 4صبح!!! یعهنی واقعا که اعتیاد بد خریه!!!!!!!!!!!!

4 صبح که چیزی نیست ... من یه چن نفرو میشناسم شب که میان تا 10 صبح میمونن همینجا
:whistle:

اعتیاد بد چی چیه؟
من فهمیده بودم چیز بدیه ولی دیگه گونه اشو تشخیص نداده بودم ... پس اینطوریه؟
:smiliess (11):

آخرین ویرایش:

hirkania

New member
سلام نه مهم اینه که همرو انتخاب کنین وقتی که به رتبه شما رسید هرجا طبق انتخاباتون دانشگاه ظرفیتش خالی بود قبول میشین...

ZOT

New member
نمیشه یه بار بدون ارور دادن و راحت این سنجش کار کنه! اه!

saharraj

New member
بچه ها حوزه ی امتحانی رو کارتمون میزنن؟؟

آخه پارسال که اینطوری نبود!

mosaferkocholo

New member
بچه ها کسی تونسته کارت بگیره؟ کسی میدونه تاریخ و ساعت آزمون هماتو کیه؟

hirkania

New member
آزمون هماتو ساعت 9 صبح پنج شنبه...........نه بابا ارور میده همش

بالا