دریافت کارت آزمون و انتخاب محل ارشد پزشکی92

eroooor

New member
سلاام

دانشگاه آزاد به دو طریق دانشجو میگیره:
1. از طریق آزمون وزارت بهداشت

2.از طریق آزمون دانشگاه آزاد

*امسال هم دروس امتحانی وزارت بهداشت شامل(سم شناسی-دارو شناسی-بیوشیمی-شیمی-زیست- زبان)
آزمون دانشگاه آزاد( بیوشیمی-شیمی-زیست-زبان)

که باز هم ضرایب در آزمون بهداشت بچز دو درس اول(1) باقی دروس ضریب 2 دارن،آزمون آزاد بیو شیمی و شیمی ضریب 3 و دو درس دیگه ضریب 2 دارن.

..RANA..

New member
یعنی اونایی که از طریق آزمون دانشگاه آزاد قبول میشن فرق میکنن با اونایی که با آزمون وزارت بهداشت میرن دانشگاه آزاد ؟

..RANA..

New member
دانشگاه آزاد تهران واسه رشته من 30 نفر میگیره . چند نفر از این 30 نفر با آزمون دانشگاه آزاد گرفته میشن و چند نفر با آزمون وزارت بهداشت ؟

karshenasgh

New member
دانشگاه آزاد تهران واسه رشته من 30 نفر میگیره . چند نفر از این 30 نفر با آزمون دانشگاه آزاد گرفته میشن و چند نفر با آزمون وزارت بهداشت ؟

این 30 نفر همه مال خود وزارت بهداشت هست و ظرفیت های مربوط به آزمون دانشگاه ازاد در دفترچه خودش درج شده که ربطی به این ظرفیت ها نداره و فکر میکنم 18 یا 15 نفر باشه...

jahandar

New member
من این کار رو کردم ولی فایده ای نداشت باز هم erorداد......
دوستان وقتی که میخواین برین سایت وزارت بهداشت برای دریافت کارت، فقط یه پنجره باز کنین. دیگه بغلش یه پنجره دیگه واسه انجمن :smiliess (2):و یا سایت دیگه باز نکنین. البته این نظر بنده است. چون تو ثبت نام که اینطوری بود. یه چیز دیگه اینکه فکر کنم تا 10 خرداد مهلت است. البته واسه اینم کاملاً مطمئن نیستم. قبلاً نمیونم کجا دیدم. اگه کسی یه خبر موثقی داشت ممنون میشم اینجا هم خبر بده.
موفق باشین.

karshenasgh

New member
بچه ها این قدر خودتون رو اذیت نکنین... همیشه روز اول همین طوری میشه و سایت قاطی میکنه.. بیخیال شین و برین روز دوم و سوم انتخاب شهر رو انجام بدین... دنبالتون که نکردن...:riz277:

kian

New member
;کلا اگه این سیستم تو ایران درست کار کنه باس تعجب کرد!! ما که دیگه عادت کردیم ساعت 3-4 صبح که همه خوابن!!!! بریم این گونه تحرکات انتخواب!!!! انتصابی رو انجام بدیم!! البته چشتون بد نبینه منظورم آدمای عادی بود چون یک بار هویجوری امدم انجمن 8-9 تا عجوببببببببه انلاین بودن ساعت 4صبح!!! یعهنی واقعا که اعتیاد بد خریه!!!!!!!!!!!!

Dr.passtor

New member
یه نکته هم لازم یادآوری بشه و اون اینکه خیلی با دید منفی به قضیه نگاه نکنین. حدس می زنم دلیل کاهش ظرفیت ها کاهش شرکت کننده هاست. امسال نسبت به سال های قبل تعداد شرکت کننده ها کم بود. پس بی خود خودتونو اذیت نکنین. مخصوصاً اونایی که خوب زحمت کشیدن...... البته فکر کنم سال های بعد هم کاهش پیدا کنه. البته زیاد هم بد نیست. واسه رشته ما که 14 نفر کاهش داشته. مخصوصاً دانشگاه تهران نصف شده!!!!!!!!!!!!!!! امسال که من نخونده بودم. واسه سال بعد می خونم. حالا ببینیم سال بعد چی میشه؟ البته با این وضع شاید فقط یه نفر وردارن و شایدم اصلاً کلاً حذفش کنن.:25r30wi:

پیوست‌ها

• ET_Rahnema92.pdf
    225.2 کیلوبایت · بازدیدها: 35

Dr.passtor

New member
دوستان اون پیوست اشتباه شده. ولی اشکال نداره الان 3 سال پیاپی رو میفرستم. خودتون مقایسه کنین.

بالا