دریافت کارت آزمون و انتخاب محل ارشد پزشکی92

شادیا

New member
بچه ها تا کی وقت داریم؟؟؟؟ چرا همه اینقدر عجله دارن برا انتخاب شهرا؟؟؟؟

Leyenda

Well-known member
دوستان کجا زده که حوزه امتحانیمون کجاست؟؟؟؟کدوم دانشگاهه؟؟!!!

آلدوز

New member
بچه ها انتخاب رشته بر اساس الویت علاقه هستش؟ یا ترتیب انتخاب توی نتیجه مهمه؟ اینجا هیچ توضیحی نداده توی سایت !!

Leyenda

Well-known member
توی اطلاعیه های قبلیشون هست,1خورده قبلیا رو بگردی پیدا میکنی
ساعت ازمونم دوباره توی یه اطلاعیه دیگه زدن

اره...ولی واسه تهران 3 دانشگاه : تهران ایران بهشتی رو زده!!!مشخص نکرده بودن که چ رشته هایی کدوم یونی حوزشونه!!!!!:wacsmiley:
برم باز چک کنم شاید پیدا کنم!!!ممنون

Dr.passtor

New member
دوستان وقتی که میخواین برین سایت وزارت بهداشت برای دریافت کارت، فقط یه پنجره باز کنین. دیگه بغلش یه پنجره دیگه واسه انجمن :smiliess (2):و یا سایت دیگه باز نکنین. البته این نظر بنده است. چون تو ثبت نام که اینطوری بود. یه چیز دیگه اینکه فکر کنم تا 10 خرداد مهلت است. البته واسه اینم کاملاً مطمئن نیستم. قبلاً نمیونم کجا دیدم. اگه کسی یه خبر موثقی داشت ممنون میشم اینجا هم خبر بده.
موفق باشین.

saharraj

New member
اره...ولی واسه تهران 3 دانشگاه : تهران ایران بهشتی رو زده!!!مشخص نکرده بودن که چ رشته هایی کدوم یونی حوزشونه!!!!!:wacsmiley:
برم باز چک کنم شاید پیدا کنم!!!ممنون

آهان راست میگی.خوب شد گفتی...اگه پیداکردی به منم بگو

آلدوز

New member
بچه ها انتخاب رشته بر اساس الویت علاقه هستش؟ یا ترتیب انتخاب توی نتیجه مهمه؟ اینجا هیچ توضیحی نداده توی سایت !!

..RANA..

New member
سلام .مگه دفترچه و آزمون دانشگاه آزاد از وزارت بهداشت جدا نشد؟؟؟؟؟؟ پس چرا الان توی انتخاب شهرا میشه دانشگاه آزاد رو زد ؟ من خودم دفترچه دانشگاه آزاد رو جدا از وزارت بهداشت گرفتم !!!!!! آزمونش هم روز شنبه یازدهمه !!!!! پس چرا الان توی انتخابا گذاشتنش ؟؟؟؟

بالا