دریافت کارت آزمون و انتخاب محل ارشد پزشکی92

86216664

New member
دوستان لطفا برای تجدید نظر در ظرفیتها به info@sanjeshp.irایمیل بفرستید

bacillus.bs

New member
بچه ها بين الملل ايران و شيراز توي تهران و شيراز هست يا شهراي ديگه مثل قشم و كيش؟؟؟؟؟؟

sahand55

New member

سلام من انتخاب کردم اما بعد از اینکه ثبت نهایی رو زدم ارور داد حالا از دیروز هر چقدر انتخاب محل رو میزنم و کد رهگیری مو وارد میکنم ارور میده چکار باید بکنم هر چقدرم زنگ میزنم کسی جواب نمیده

simin69

New member

سلام من انتخاب کردم اما بعد از اینکه ثبت نهایی رو زدم ارور داد حالا از دیروز هر چقدر انتخاب محل رو میزنم و کد رهگیری مو وارد میکنم ارور میده چکار باید بکنم هر چقدرم زنگ میزنم کسی جواب نمیده

منم دقیقا مشکل شما رو دارم اینجا همه چی در همه

arshadbio

New member
منم که دیروز اولویت هامو انتخاب کردم به کارت که رسیدم ارور داد امروز هم که اصلا وارد صفحه انتخاب اولویت ها نمیشه به کل اشکال داره.

شادیا

New member
سلام دوستای خوبم
منم کارتمو گرفتم
حوزه امتحانی رو هم رو خود کارت کامل نوشته
فقط اکسپلورر را باز کنید و صفحه دیگه هم باز نکنید به راحتی میتونید انتخاب محل انجام بدین و کارتتون را دریافت کنید
موفقیت حق ماست پس امیدوار باشید
:thanks:

atysh

New member
سلام
منم گرفتم کارتمو
:thumbsupsmileyanim::4d564ad6::auizz3ffy9vla57584x
هنوزم هیچ کدوم از انفورماتیکیا اینجا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

CorScorpi

New member
سلام من دیروز انتخاب رشته کردم آخرش رسید به بله ارور داد امروز ک رفتم دوباره انتخاب کنم انتخاب دیروزمو قبول کرده بود :smiliess (12):کارتمم پاینش بود.یعنی الان کارم تموم شده تا انتخاب رشته نکنی ک کارت نمیدن نه؟

atysh

New member
فکر کنم تمومه دیگه؟بعدش می خوای چ اتفاقی بیوفته دیگه؟

Dr.passtor

New member
خب اینا تعداد شرکت کننده ها که نیست.... ظرفیت های سالهای مختلفه دیگه

دوست عزیز تعداد شرکت کننده های هر سالو، تو دفترچه سال بعد میزنن. اینم یکی دیگه از عملکردهای نبوغانه این مسئولان هست. ابن ظرفیت ها رو گذاشتم تا شاید کسی بخواد با دو سال اخیر مقایسه کنه.
در مورد اینکه خدارو شکر بعضی ها انگار تونستن کارتشونو دریافت کنن قبلاً بنده چند صفحه قبل عرض کرده بودم که فقط یه صفحه باز کنین کارتو میگیرین. البته من خودم هنوز اقدام نکردم.

شادیا

New member
دوست عزیز تعداد شرکت کننده های هر سالو، تو دفترچه سال بعد میزنن. اینم یکی دیگه از عملکردهای نبوغانه این مسئولان هست. ابن ظرفیت ها رو گذاشتم تا شاید کسی بخواد با دو سال اخیر مقایسه کنه.
در مورد اینکه خدارو شکر بعضی ها انگار تونستن کارتشونو دریافت کنن قبلاً بنده چند صفحه قبل عرض کرده بودم که فقط یه صفحه باز کنین کارتو میگیرین. البته من خودم هنوز اقدام نکردم.

بله...
ممنون از توضیحاتتون
بله
راستش دیروز پست شما رو دیدم اما اقدامی نکردم چون گفتم زیاد عجله نکنم
امروز هم که رفتم همه پنجره ها رو بستمو به راحتی کارت رو دریافت کردم
ممنونننننننننننننننننننن

:riz304::riz304:

Leyenda

Well-known member
من یه مشکلی دارم!!شما چطوری از کارتتون پرینت گرفتید؟؟؟آخه 2 صفحه شد!!!!(با اون توضیحاته)!
جدول کارتمم کپی کردم تو وورد, کمی ناخاواناست!!!!!!!

بالا