خواهش میکنم این موضوع رو حذف نکنید.خواهش میکنم!

ZOT

New member
متاسفانه تو رشته ی ما هم آدمایی پیدا می شن که به خاطر پول دست به هر کاری می زنن و اسم و رسم رشته رو زیر سوال می برن ! من واقعا متاسفم که اسم خودشون رو می ذارن کاردرمان و با این اسم هر بلایی می خوان سر مراجع بیچاره میارن ! اینقد بعضیا با کودکان بد کار می کنن و تحریکان حسی خشن استفاده می کنن که اصن بچه هایی که پیش اینجور کاردرمانا رفتن اسم کاردرمانی که میاد وحشت می کنن ! خدایا این آدما رو . . . به راه راست هدایت کن! آمین!

mikhak s

New member
واي خداي من اينجا چه خبره؟ اصلا فكر نميكردم آدم ميتونه انقدر پست و بي وجدان باشه. :5:تا اينجا كه مطلباي شمارو خوندم اعصابم بهم ريخت :smiliess (2):. اميدوارم تاوان بي مسئوليتيشونو تو همين دنيا بدن.

شهاب

New member
واي خداي من اينجا چه خبره؟ اصلا فكر نميكردم آدم ميتونه انقدر پست و بي وجدان باشه. :5:تا اينجا كه مطلباي شمارو خوندم اعصابم بهم ريخت :smiliess (2):. اميدوارم تاوان بي مسئوليتيشونو تو همين دنيا بدن.
آره آبجی حالا ادامه دارد.البته اعصابتو نذار بهم بریزه.حتما میدونی که استرس چه بلایی سر آدم میاره(مثلا سرطان و ms و زخم معده و . . . ).البته ما نباید دست رو دست بذاریم و بگیم امیدوارم تاوان بدن و اینا.ما باید شروع کنیم هم خودمون و هم با اطلاع رسانی به بقیه و البته از راه درست حقمونو ازشون بگیریم.

آخرین ویرایش:

شهاب

New member
راستی بچه های عزیزی که این روزا نذری میدن لطفا از ظرفای پلاستیکی برای پخش کردن نذریهایی مثل آش و حلیم و . . . استفاده نکنید و با این کار سرطان تقدیم مردم نکنید و به جاش از این ظرفای گیاهی استفاده کنید و به بقیه هم بگید.موفق باشید.

mikhak s

New member
آره آبجی حالا ادامه دارد.البته اعصابتو نذار بهم بریزه.حتما میدونی که استرس چه بلایی سر آدم میاره(مثلا سرطان و ms و زخم معده و . . . ).البته ما نباید دست رو دست بذاریم و بگیم امیدوارم تاوان بدن و اینا.ما باید شروع کنیم هم خودمون و هم با اطلاع رسانی به بقیه و البته از راه درست حقمونو ازشون بگیریم.

اشتباهاتو ديده بودم ولي فكر نميكردم كسي عمدا از روي تنبليو ... چنين كاري كنه :14: من چنين چيزيو ببينم ساكت نميمونم همون موقع حالشو ميگيرم:j58r36j3gcr4suxymup خدايا ما داريم به چي تبديل ميشيم؟:smiliess (15):

Persian-Masoud

New member
خب از پرستارهای پر دردسر و کم درآمد بگذریم میرسیم به پزشکان کم دردسر و پر درآمد!
یک نمونه ساده که داغ داغ هست و ماله همین 2 هفته پیش!
یک بیمار به اورژانس مراجعه کرد با درد شکمی،
تشخیص نه آپاندیس بود و نه مسمومیت و نه سنگ و نه....
بعد از سی تی و معاینه توسط متخصص داخلی فهمیدن که بله! این آدم بخت برگشته دچار آنوریسم آئورت شکمی هست که بسیار خطرناک هست! ظربان قوی در نزدیکی ناف داشت که یکی از بهترین نشانه های تشخیصی هست!
خلاصه کیس اورژانسی برای جراحی بود چون احتمال پارگی زیادی داشت حالا باید آندو وسکولار میشد یا.... من نمیدونم اما تباید به حال خودش رها میشد! متخصص گفت بستریش میکنیم امشب تا فردا اعزامش کنیم! پرستار سوپروایزر بعدا به من گفت که این تصمیم پزشک اشتباه هست منم گفتم چرا چیزی بهش نمیگی پس؟ اونم گفت چی بگم؟ راست هم میگه! چی بگه؟ اصلا میتونه حرف بزنه؟
خلاصه بردنش بخش برای بستری!
چشمتون روز بد نبیه فردا صبح برگشتم بیمارستان انتقالش داده بودن به سرد خونه...

شهاب

New member
آقا من سنگ کلیه داشتم و عکس گرفتم.رفتم پیش دکترم تویه بیمارستان عکسو دید گفت باید سریع جراحی بشه.من بهش گفتم یه چیزی حس کردم و شک دارم که مونده باشه و احساس کردم شاید دفع شده باشه.گفت موقع دفع درد داشتی؟گفتم نه یا اگرم داشتم قابل توجه نبوده.گفت پس دفع نشده اگه دفع میشد درد زیادی داشت.ما رو ارجاع داد به جراح.به جراح همینو گفتم گفت شاید دفع شده باشه برو یه سونو بده.خدا خیرش بده فهمید.وگرنه فکرشو بکنید اگه عملم میکردنو سنگم نبود چی میشد؟هزینه و زحمت نصیبمون میشد طبق تشخیص اون پزشک محترم اولی.خدا جراحه رو خیر بده ما رو از یه عمل بیخودی نجات داد.

ZOT

New member
خب از پرستارهای پر دردسر و کم درآمد بگذریم میرسیم به پزشکان کم دردسر و پر درآمد!
یک نمونه ساده که داغ داغ هست و ماله همین 2 هفته پیش!
یک بیمار به اورژانس مراجعه کرد با درد شکمی،
تشخیص نه آپاندیس بود و نه مسمومیت و نه سنگ و نه....
بعد از سی تی و معاینه توسط متخصص داخلی فهمیدن که بله! این آدم بخت برگشته دچار آنوریسم آئورت شکمی هست که بسیار خطرناک هست! ظربان قوی در نزدیکی ناف داشت که یکی از بهترین نشانه های تشخیصی هست!
خلاصه کیس اورژانسی برای جراحی بود چون احتمال پارگی زیادی داشت حالا باید آندو وسکولار میشد یا.... من نمیدونم اما تباید به حال خودش رها میشد! متخصص گفت بستریش میکنیم امشب تا فردا اعزامش کنیم! پرستار سوپروایزر بعدا به من گفت که این تصمیم پزشک اشتباه هست منم گفتم چرا چیزی بهش نمیگی پس؟ اونم گفت چی بگم؟ راست هم میگه! چی بگه؟ اصلا میتونه حرف بزنه؟
خلاصه بردنش بخش برای بستری!

واقعا اون بنده خدا نمیتونسته چیزی بگه چون بعضی از پزشکا واقعا هیچ کسی رو جز خودشون قبول ندارن!!!
مثلا پزشک میدونه که الان این مریضی که ارجاع داده به ما پارگی تاندون داره و باید تاندون ترنسفر انجام بده بعد بفرسته توانبخشی چون عملا الان نمیشه براش کاری کرد ولی ارجاع داده به ما و وقتی استادمون براش نامه میده که بهتره تاندونش جراحی بشه بعد ارجاع داده بشه تازه ناراحت میشه میگه چرا دخالت می کنی تو کار من همینکه من میگم درسته ! حالا هرچی میخوا فاصله ی تاندونی بیشتر بشه !!!

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member
نههههههه
وای خدای من...اینا چه جوری میخوان اون دنیا جواب پس بدن؟!
خیلی ناراحت شدم...

ariyana

New member
حیف که نمیشه در مورد کیس های زنان اینجا واضح توضیح داد وگرنه وقتی این اشتباه پزشکا در مورد مادر و نوزاد بیچاره انجام میشه دیگه واقعا فاجعه هست.....نوزاد سالمی که در حین تولد تحت فشار قرار میگیره و بعد CP میشه و خانواده باید یه بچه رو با فلج مغزی بزرگ کنن..........:sad:

شهاب

New member
بچه ها ما باید بقیه رو آگاه کنیم تا حقشونو بگیرن و افرادی که ننگ این کادرن نتونن از ناآگاهی مردم سو استفاده کنن.

آخرین ویرایش:

ariyana

New member
متاسفانه وقتی طرف مقابل پزشک باشه نمیشه کاری کرد.....

شهاب

New member
شما اگه خدا رو دوست دارید این کارو بکنید میدونید اگه مثلا این چیزی که خانوم آریانا گفتن اتفاق بیفته ممکنه به نام خدا تموم بشه.یه همچین باوری نمونش وجود داشته که وقتی نوبت به آزمایشگاه رسید میگم.اگرم بی اعتقادید به خاطر انسانیت و آرامش روان و . . . این کارو بکنید.

ariyana

New member
یه بار از یه پزشک شکایت کن ببین چی میشه!!!!!! هیچی نمیشه هیچی!!!!یکی از پزشکا باعث شد یه خانم نوزادشو که بعد 10 سال نازایی باردار شده بود رو از دست بده!!! ازش شخصا خواهش کردم و گفتم بیا مریض داره تشنج میکنه ولی نیومد و مادر رو تخت زایمان تشنج کرد و ضربان قلب جنین به 40 رسید در حالی که باید بالای 120 باشه و تا مادر به اتاق عمل رسید جنین مرده بود!!!!!!! من اون روز فقط اشک ریختم.... بعد فکر میکنی با اون پزشک چیکار کردن هیچیییییییییییی!! هم شیفت میده هم مطبش رو داره......

ariyana

New member
نظام پزشکی ساخته شده فقط و فقط برای ماست مالی کارای پزشکا....چون خودشونم پزشکن که دارن قضاوت میکنن

شهاب

New member
یه بار از یه پزشک شکایت کن ببین چی میشه!!!!!! هیچی نمیشه هیچی!!!!یکی از پزشکا باعث شد یه خانم نوزادشو که بعد 10 سال نازایی باردار شده بود رو از دست بده!!! ازش شخصا خواهش کردم و گفتم بیا مریض داره تشنج میکنه ولی نیومد و مادر رو تخت زایمان تشنج کرد و ضربان قلب جنین به 40 رسید در حالی که باید بالای 120 باشه و تا مادر به اتاق عمل رسید جنین مرده بود!!!!!!! من اون روز فقط اشک ریختم.... بعد فکر میکنی با اون پزشک چیکار کردن هیچیییییییییییی!! هم شیفت میده هم مطبش رو داره......
خوب با این حساب به نظر من بازم اونا باید بدونن تا خودشون اگه لازم بود دست به کار شن.منکه احتمالا همچین کاری میکنم اگه مقصر باشه و قانونی به نتیجه نرسم.البته منظورم خطاهای پزشکی یا اشتباهات و اتفاقات نیستا.

آخرین ویرایش:

شهاب

New member
مردمو میگم.مردم باید بدونن تا اگه لازم بود و از راه قانونی نتونستن حقشونو بگیرن خودشون وارد عمل بشن البته اگه پزشک مقصر باشه.منظورم خطا و اشتباه کاری و اتفاق نیستا.

آخرین ویرایش:
بالا