خـودآموز جامـع خواستـگاری به هم زدن !!!

sara77

New member
!چه جالب یه هم زبون پیداکردم تواین سایت منم کردم تارا که اسم کردیه در اصل:4d564ad6:

cheshmak

New member
فقط یکی از ترفندای مخصوصم رو بگم

گفتگوی دختر و پسرای خانواده ما برای شب خاستگاری معمولا تو اتاق دختر خانوم انجام میشه
من 2 تا صندلی میذارم با فاصله تقریبا نزدیک ... حدود 1 متر، این فاصله رو جوری تنظیم میکنم تا ببینم طرف عکس العملش چیه ... اگه صندلی رو دورتر کرد و نشست، نشون میده که پسر محجوبیه و به مسایل دینی پایبنده ... ولی اگه همونجوری نشست 2 حالت داره یا خیلی خجالتیه یا هم به اندازه کافی محجوب نیست .... تشخیص اینکه کدوم یکی از این 2 تا حالت صدق میکنه (خجالتی یا عدم پایبندی) تو حرف زدنش و نگاهاش مشخص میشه

حالا یه چیز جالب یه بار یه کدومشون تازه صندلی رو نزدیکتر کرد و نشست .... منو میگی ... پا شدم از اتاق زدم بیرون و رفتم تو سالن پیش بزرگترا نشستم ... پسره هم دنبالم .... مامان و باباها دهنشون باز مونده بود که چی شده ... ولی هیچکدوم هیچی نپرسیدن فقط همه زدن زیر خنده و فهمیدن به تفاهم نرسیدیم

وای چه روش جالبی گفتی تارا خانوووووم ممنون

:riz303:حتما ازین به بعد انجامش میدمممممممم

Persian-Masoud

New member
یکی این تارا رو از سایت بندازه بیرون تا ما پسر هارو بدبخت نکرده! :p7977cujr38iyymsu8:

Artmis.a

New member
یک ترفند جدید:

قبل از خواستگاری مطمئن بشید که خانواده ی طرف مقابل از لحاظ مذهبی چطورین؟!

اگه از اون خانواده های خیلی مذهبی بودن:

1. در ابتدا این مواد را تهیه کنید: کلاه گیس قرمز، مواد آرایشی با رنگ های فوق العاده جلف و جیق و ضایع، ادکلن بسیار تند و زننده ی زنانه، یک عدد مانتو کوتاه و شلوار شش جیب، یک شال زرد زرد، لنزهای قرمز:thumbsupsmileyanim:

2. استفاده ی صحیح از وسایل بالا: یعنی 16 قلم آرایش کنید و از کانال های ماهواره ای هم حداکثر استفاده رو ببرید طوری که مادرتون هم نشناسدتون

3. اون کلاه گیس مذکور را گذاشته و یک کلیپس با مساحت دیگ های هیئت هم پشت موهاتون بزنید

4. اون شلوار و مانتوی مذکور را پوشیده حتی المقدور رنگها جلف باشد مثلا نارنجی و سبز فسفری

5. اون شالی که عرض کردم را از وسط تا کرده و روی سرتان بیندازید طوری که فقط کلیپس مذکور را بپوشاند

6. اون لنز های قرمز را هم در چشمتان بگذارید و به استقبال خانواده ی خواستگار نگون بخت بروید

7. با خانمهای همراه خواستگار سلام خشک و سریعی داشته باشید ولی سلام و احوال پرسی کشداری با آقایون همراهشان داشته باشید خصوصاً شوهر خواهر خواستگار:sdasdasd:

8. برای مهمانان به جای چای دلستر بیاورید و هنگام تعارف خصوصاً به مادر خواستگار بگوئید ببخشید مامی ویسکی تموم کرده بودیم

9. هنگامی که والدین دارند به توافق می رسند کنترل ماهواره را در دست داشته و خیلی یواشکی به طوری که همه فکر کنند اتفاقی بود بزنید کانال فارسی وان یا زمزمه و بگوئید وای مامان فیلم مورد علاقم:25r30wi:

10. احتمالاً با یک فریاد استغفرا... مجلس مطابق میل شما به هم میخورد:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

Artmis.a

New member
حالا اگه خواستگار از خانواده ای غیر مذهبی بود:

1. ابتدا به محض اینکه از مراسم خواستگاری مطلع شدید دور آرایشگاه رفتن و مرتب کردن مو و ابرو را خط بکشید به عبارتی شما باید خواهر میرزا کوچک خان جنگلی به حساب بیائید

2. مواد و وسایل لازم را بدین شرح تهیه کنید: یک چادر مشکی ضخیم و بلند، مقنعه چانه دار، عینک ته استکانی، یک شیشه گلاب ربیع کاشان، یک دست مانتو شلوار بلند فوق العاده ساده و حتی الامکان رنگ های مخصوص سنین بالا

3. داشتن بینی بزرگ و ابروانی نامظم و پرپشت پیوسته خیلی به موفقیتتان کمک میکند:a2d3:

4. حتی الامکان با گریم میتوان خال گوشتی ای هم روی بینی کار گذاشت

5. پوشیدن لباس های مذکور

6. زدن عینک ته استکانی به چشم

7. گرفتن چادر طوری که تنها بینی شما و اون عینکه قابل روئیت باشند:ph34r-smiley:

8. خالی کردن یک شیشه گلاب روی سر خود

9. رفتن به استقبال خانواده ی خواستگار جوان مرگ شده

10. سلام سرد با خانمهای همراهشان و نگاه کردن با دیده ی حقارت در آنها

11. طوری وانمود کنید که اصلاً جناب خواستگار و آقایان همراهشان را آدمیزاد حساب نمیکنید حتی در حد جواب سلام

12. حتماً حتماً به جای چای گل گاوزبان بیاورید و هنگام تعارف بگوید چای جزء مخدرهاست و خوردنش مکروه است

13. اگر قرار شد راجع به خودتان صحبت کنید بگوئید از افتخارات من عضو فعال بسیج بودن محل است و تحصیلاتم در حد دیپلم ردی است:bunnyearsmiley:

14. تا متوجه شدید خانواده ها دارند به توافق میرسند سریع کنترل تلویزیون ایران را برداشته و از شبکه 1 تا الی آخر را بزنید و بگوئید انقدر بدم میاد از اون خانواده های مشرکی که ماهواره دارن!!!!!!!!!!!!!!:black_eyed:

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member

12. حتماً حتماً به جای چای گل گاوزبان بیاورید و هنگام تعارف بگوید چای جزء مخدرهاست و خوردنش مکروه است

اینو خوب اومدی :25r30wi:

حالا خداییش من خطرناکترم یا حدیث؟

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member
به دلیل اعتراض بیش از حد آقایون محترم سایت دیگه در انظار عموم راهکار ارائه نمیدم و فقط به صورت خصوصی مشاوره میدم :25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

Taraa

Well-known member
!چه جالب یه هم زبون پیداکردم تواین سایت منم کردم تارا که اسم کردیه در اصل:4d564ad6:

سارا مگه تو آبادانی نبودی؟
متاسفانه من کرد نیستم ، ولی آقا مسعود کرده

تلفات؟ زیاد نبوده .... یه 45-50 تایی میشن

ali_ah

New member
از راه حل های شما تارا خانوم من هم بلدم یکی بگم
به منظور شناخت میزان رفیق بازی اقا
از اقا بپرسید اگه قرار باشه بریم خونه بابا مامان من و رفیقاتون بهتون زنگ بزنن بگن بیا بریم بیرون وقتی با رفیقات رفتی بیرون من زنگ زدم ببینم کجایی راستشو میگی و میگی با رفیقات رفتی بیرون یا یه دروغی میگی

تنها جواب صحیح : من اصلا با رفیقام نمیرم خانواده برام مهمتره

اما به نظر من اگه جواب درست داد 2 حالت داره یا سوالا لو رفته:bunnyearsmiley:
یا ظریب هوشی طرف خیلی بالاس با این ظریب هوششی بالا که تو اون استرس چنین جوابی بده طرف به درد شما نمیخوره پس ...

waria

New member
بچه ها میگم این اطلاعات و رایگان در اختیار همه قرار ندین.حقِ ویزیت بگیرین...:tonguesmiley:

Artmis.a

New member
و این چنین با این ترفندها به احتمال زیاد وضعیت برعکس می شود:

99384374117018674684.jpg

:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

vb2

New member
بچه ها خیلی باحاله راهکاراتون کلی خندیدم :black_eyed:

mahnam

New member
همینه دیگه...
یک صفحش رو هم نخوندم. حالا بخند

دهنت رو ببند

بااااااااااااااااااشه :25r30wi::25r30wi:
اگه یه صفحشم نخوندی پس از کجا فهمیدی که من تو صفحه ی 9 این تاپیک یه چیزی خطاب به شما نوشتم؟؟؟!! :smiliess (15):
با این نیروهای غیبی که من تو جنابعالی دیدم کارت خیلی درسته :5:

mahnam

New member
بچه ها ببخشید واقعا :riz513::78:
من اهل کل کل نیستم
اما بعضی چیزارو واقعا نمی تونم جواب ندم
اگه جواب ندم بعد اوضام با خودم این جوری میشه :sdasdasd:

ali_ah

New member
بچه ها ببخشید واقعا :riz513::78:
من اهل کل کل نیستم
اما بعضی چیزارو واقعا نمی تونم جواب ندم