خـودآموز جامـع خواستـگاری به هم زدن !!!

miler

New member
ها؟؟ نیدونم..تو این دوره زمونه که دیگه دختر پسر نداره...یاد کارتون پسر کوهستان میوفتم ولی دخترونس؟؟؟:ph34r-smiley:

Taraa

Well-known member
دخترونه اس.... شمالیه .... به معنی ستاره
خودمم دخترم اگه خدا قبول کنه
:ph34r-smiley:

ali_ah

New member
میلر خانوم هم رشته ای سابق و محترم بحث رو از جاده خارج نکن
میلر هم اسم اقا هست
همون میلر انستزیا یه پروفسور فیزیولوژیسته
عکسش هم تو اینترنت هست

Rain bow

New member
سلام بحث بامزه ایی بود کلی خندیدم ممنون
ولی تارا خانم اون 30تا سوالتون رو یواشکی به ما هم بگین بدرد ایندمون میخوره .

Rain bow

New member
برای جواب رد دادن چرا انقدر زحمت میکشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ولی قضیه چایی خیلی عجیب بود منم اصولا چایی نمیدم ولی تا حالا نشنیده بودم.

Taraa

Well-known member
Rain bow چیو تا حالا نشنیده بودی؟

اینکه پسره چایی نمیخوره چون اعتقاد داره چایی هم جزء مخدراست؟

میدونی اگه اون سوالا رو اینجا بگم هویتم فاش میشه ، میدونین دیگه دنیا خیلی کوچیکه:tonguesmiley:..... تازه یه دختر عاقل هیچوقت دست خودشو رو نمیکنه ....
شوخی کردم ، ولی اون سوالا فقط یه سری چیزاست که برا خودم خیلی مهمه .... یعنی یه جورایی اختصاصیه ... مثل آنزیم و سوبسترا ... فقط بدرد خودم میخوره .... شما هم میتونید هر کدوم چیزایی که براتون مهمه رو یه ورقه بنویسید و یه همچین چیزی درست کنید

Taraa

Well-known member
ولی یه کتاب به همه پیشنهاد میکنم که شاید کمک کننده باشه ، البته شاید خودتون خونده باشیدش

کتاب "گلبرگ زندگی" نویسنده آقای دهنوی

Taraa

Well-known member
فقط یکی از ترفندای مخصوصم رو بگم

گفتگوی دختر و پسرای خانواده ما برای شب خاستگاری معمولا تو اتاق دختر خانوم انجام میشه
من 2 تا صندلی میذارم با فاصله تقریبا نزدیک ... حدود 1 متر، این فاصله رو جوری تنظیم میکنم تا ببینم طرف عکس العملش چیه ... اگه صندلی رو دورتر کرد و نشست، نشون میده که پسر محجوبیه و به مسایل دینی پایبنده ... ولی اگه همونجوری نشست 2 حالت داره یا خیلی خجالتیه یا هم به اندازه کافی محجوب نیست .... تشخیص اینکه کدوم یکی از این 2 تا حالت صدق میکنه (خجالتی یا عدم پایبندی) تو حرف زدنش و نگاهاش مشخص میشه

حالا یه چیز جالب یه بار یه کدومشون تازه صندلی رو نزدیکتر کرد و نشست .... منو میگی ... پا شدم از اتاق زدم بیرون و رفتم تو سالن پیش بزرگترا نشستم ... پسره هم دنبالم .... مامان و باباها دهنشون باز مونده بود که چی شده ... ولی هیچکدوم هیچی نپرسیدن فقط همه زدن زیر خنده و فهمیدن به تفاهم نرسیدیم

ali_ah

New member
خاستگاری شما اومدن خیلی خطرناکه
بدبخت خاستگاراتون:bunnyearsmiley:

بالا