خـودآموز جامـع خواستـگاری به هم زدن !!!

mahnam

New member
فقط یکی از ترفندای مخصوصم رو بگم

گفتگوی دختر و پسرای خانواده ما برای شب خاستگاری معمولا تو اتاق دختر خانوم انجام میشه
من 2 تا صندلی میذارم با فاصله تقریبا نزدیک ... حدود 1 متر، این فاصله رو جوری تنظیم میکنم تا ببینم طرف عکس العملش چیه ... اگه صندلی رو دورتر کرد و نشست، نشون میده که پسر محجوبیه و به مسایل دینی پایبنده ... ولی اگه همونجوری نشست 2 حالت داره یا خیلی خجالتیه یا هم به اندازه کافی محجوب نیست .... تشخیص اینکه کدوم یکی از این 2 تا حالت صدق میکنه (خجالتی یا عدم پایبندی) تو حرف زدنش و نگاهاش مشخص میشه

حالا یه چیز جالب یه بار یه کدومشون تازه صندلی رو نزدیکتر کرد و نشست .... منو میگی ... پا شدم از اتاق زدم بیرون و رفتم تو سالن پیش بزرگترا نشستم ... پسره هم دنبالم .... مامان و باباها دهنشون باز مونده بود که چی شده ... ولی هیچکدوم هیچی نپرسیدن فقط همه زدن زیر خنده و فهمیدن به تفاهم نرسیدیم

وااااااااااااااااااای تارا جون راس میگیااااا
به چه نکته ی خوبی اشاره کردی :4d564ad6:
منم از این به بعد حتما این کارو انجام میدم :smiliess (8):

Artmis.a

New member
بچه ها ببخشید واقعا
من اهل کل کل نیستم
اما بعضی چیزارو واقعا نمی تونم جواب ندم
اگه جواب ندم بعد اوضام با خودم این جوری میشه

منم اول مثل شما بودم ولی به جز ناراحتی و اعصاب خوردکنی برام چیزی نداشت پس ترکش کردم:4d564ad6:

گاهی سکوت بهترین جواب و واکنش در مقابله افراد و نتیجه ی عالی ای هم میده:a2d3:

هیچ کس ارزششو نداره که به خاطرش به آرامش و متانتت لطمه بزنی :riz304::a2d3:

mahnam

New member
منم اول مثل شما بودم ولی به جز ناراحتی و اعصاب خوردکنی برام چیزی نداشت پس ترکش کردم:4d564ad6:

گاهی سکوت بهترین جواب و واکنش در مقابله افراد و نتیجه ی عالی ای هم میده

هیچ کس ارزششو نداره که به خاطرش به آرامش و متانتت لطمه بزنی :riz304::a2d3:

چششششم :heart:

Artmis.a

New member
قبل خواستگاری در خونمون یه تابلو میزنم: لطفاً با خواهر وارد نشوید! :a2d3:

mahnam

New member
شاید بخندین همونطور که من وقتی شنیدم "مخفیانه" کلی خندیدم!!!!!!

بنظرشون چایی جزء مخدرا میومد! و اونا به هیچ عنوان لب به هیچگونه مخدری نمیزنن (اثبات عدم اعتیاد
:25r30wi:)..... اولین بار که همچین چیزی رو دیدم خیلی تعجب کردم ولی گفتم لابد داره فیلم میاد ولی وقتی تو چن تا خانواده اینو دیدم، فهمیدم انگار همچین تفکراتی خیلی هم نادر نیستن .. جالب اینجاس فقط پسره چای نمیخورد و کل خانواده اش میخوردن (یعنی با این حساب کل خونوادش معتاد بودن:25r30wi:)
بعد پرسیدیم خوب تو که اهل چای خوردن نیستی پس چرا برداشتی ؟ میگفت ما عادت نداریم دست بزرگترا رو رد کنیم بی احترامیه! (مامانم معمولا چایی میارن برا خاستگارا )

تارا جان اگه طرف این جوری براتون توضیح داده باور نکنین
قضیه فکر کنم از یه جای دیگه نشات میگیره :smiliess (3):
والا چطور خونواده ی طرف بخورن معتاد نیستن خودش بخوره معتاده؟؟!!!
جون من غش نکردی از خنده وقتی اینو گفت
خداارو شکر که بهشون نه گفتی

دنیا

New member
دوستان عزیز برای کامل کردن این روش ها لطفا خاطرات خواستگاری به هم زنی خودتون رو همینجا بنویسید

با تشکر:tonguesmiley:
این چه روشهایی که گفتی خواستگاری به هم میخوره اماابرودخترهم میره یه روشای درست وحسابی بگید؟مثلاچیکارکنیم که خواستگارمون اصلاپاشوتوخونه نذاره؟

rosalin

New member
به نظر من تو سال ۲۰۱۲ نه کسی رو به زور شوهر میدن نه به زور برای کسی زن میگیرن پس بهترین راه حل اینه که بگه نمیخوام :) اگه علاقه یکطرفه هم باشه تا ابد نیست و هیچکی تنها نمیمونه :)

miis.s

New member
خوب از اول نذارن مراسمی صورت بگیره تا بعدا این کارا نیاز نشه! اصلا چه نیازی به بهم خوردن مراسمه؟ میتونن خیلی محترمانه بگن بعدا جواب مثبت یا منفی رو خبر میدیم و بگن نه! ولی اگه از جنبه طنز بهش نگاه کنیم قضیه ش جداس!!

Hamidvet

New member
انقدددددددددر سیگار نکشید تو اینجا ... صدبارررررررررر گفتم :smilies-azardl (12):mad_majidonline::eek:t0837h0nn8zfqu8ult

هانیه

Well-known member
انقدددددددددر سیگار نکشید تو اینجا ... صدبارررررررررر گفتم :smilies-azardl (12):mad_majidonline::eek:t0837h0nn8zfqu8ult
صد بار؟خخخخخخ...سیغار مجازی دیگه.....دودشم مجازی...به ریه های مجازیت اسیبی وارد نمیکنه......خخخخخخخخخخخخخ

بالا