تا حالا شده بفهمین که دارین از طرف خدا امتحان میشین؟چه امتحانی؟

reza.n

New member
من زیاد حس نکردم امتحانو.چندبار شاید.ولی یکبار یه اتفاق خیلی سنگینی برام افتاد.و بعدها که فکر کردم فهمیدم امتحان بوده و منم چقدر بد امتحانمو پس دادم.یعنی از این بدتر نمیشد امتحانیو مردود شی.

shiva3322

New member
کلا فصل امتحانات زندگیم تموم نمیشه........مصلحتش رو شکر البته

jeghele68

New member
من يه بار امتحان بزرگي رو پس دادم.اولش راهم داشت منحرف ميشد ولي خداروشكر كمكم كرد تا از زمين بلند بشم و ديدم نسبت به كل دنيا عوض شده

varia

Well-known member
از یه جهت کل زندگی امتحانه خداست. مورد خاصی پیش نیومده احساس کنم این مورد امتحان خدا بود ولی احساس میکنم کل زندگیم امتحانه چون معمولا کلیات خودمو و زندگیمو بررسی میکنم تا یه مورد مفرد رو.

zErOOn3

Well-known member
تا حالا شده بفهمین که دارین از طرف خدا امتحان میشین؟چه امتحانی؟
بچه ها همه یه طوری در پیشگاه خدا به نحو گوناگون امتحان میشن گاهی وقتا میشه که بعد اون امتحان متوجه میشیم و خب.....
اگه شما هم تا حالا متوجه امتحان خدا شدین برامون بگین وتعریف کنین تا باهم تامل کنیم روش ممنونم از همه تون
SLM
...Yep ... یه دونه بزرگـــش ...

...
..
.

:dadad4:
.................

:riz277:

:bunnyearsmiley:

maxin

Well-known member
:dadad4: الانم تو همین امتحان بزرگم خیلی سخته....:sad:
امیدوارم سر بلند بیرون بیام:sad:

آخرین ویرایش:

@... zahra

New member
آره
گفتم خدایا قرارمون نبود بود؟؟؟امتانش بماند....:tsimuzpzwoap1t9y3o7

شفق بانو

New member
من ثانیه به ثانیه ی زندگیم امتحان بوده وهست همیشه و در همه حال دارم امتحان میدم ./ ای کاش میشه گفت .
به قول شیوا جان فصل امتحان تمومی نداره . اما امتحان خدارو دوست دارم .... این طوری خیالم راحته که خدای مهربون حواسش به من هست و مواظبمه .
خدایا شکرت :riz304:

آخرین ویرایش:

ستاره70

New member
همیشه که در حال امتحان دادن هستیم...ولی..خیلی وقتا از امتحانای خدا سربلند بیرون نیومدم ولی دقیقا در لحظاتی که فکر میکردم باید تقاص اشتباهاتم رو پس بدم,مهربونی و رحمت خدا شامل حالم شد و ی طور خاصی شدم که فقط میتونستم از خوشحالی اینکه خدای به این مهربونی دارم,اشک بریزم....:dadad4:

a_67

New member
یه موقعیتی که...
باید یه جورایی در تضاد با آنچه که قبلاً بودی باشی....جور دیگه ای نمیشه....دریافتی هست که پرداخت و بهاش همینه.
ولی خب اذیت کننده هم نیست ولی از طرفی یجورایی شکننده هم هست...پارادوکس....هههههههههههه

آخرین ویرایش:

a_67

New member
رد شدم ههههههههههههههههههههه
ولی
فهمیدم که چرا(امتحانی که رد شدم، عاملی بود که به یاد بیارم اونچه که لازم بود یادم بیاد).
:thumbsupsmileyanim:

mexin

Well-known member
همین آزمون ارشد چند سال پیش بود دیگه .. با اختلاف 4-5 سوال قبول نشدیم .. عجب امتحانی بودا ...ولی به نفعم تموم شد ... اگه اون سال قبول میشدم رتبه م بالاتر بود باید میرفتم کرمان یا یزد یا رفسنجان که 3 شبانه روز باید تو را بودیما ....بعله ...:whistle: امتحانش هم تستی 4 گزینه ای بودا ...

mahjabin70

New member
سلام منم دارم امتحان میشم یا تقاص اشتباهامو پس میدم نمیدونم. ولی واگذار کردم بخودش. تورو خدا واسم دعاکنین خیلی حالم بده تورو به فاطمه زهرا دعام کنین که زندگیم خراب نشه .خداجونم تو خودت صلاحمو میدونی ولی اگه قراره از دست بدم زندگیمو صبرشو بهم بده

امین18

New member
همین آزمون ارشد چند سال پیش بود دیگه .. با اختلاف 4-5 سوال قبول نشدیم .. عجب امتحانی بودا ...ولی به نفعم تموم شد ... اگه اون سال قبول میشدم رتبه م بالاتر بود باید میرفتم کرمان یا یزد یا رفسنجان که 3 شبانه روز باید تو را بودیما ....بعله ...:whistle: امتحانش هم تستی 4 گزینه ای بودا ...
مکسین مگه این شهرای گفتی چه شونه؟؟؟من مال یکی از این استاناماااااااااا.ضرر کردی اینجاها کلی دیدنی بود مردم باصفایی داره .

امین18

New member
شوخی کردم مکسین خداروشکر که جای دلخواهت قبول شدی.

بالا