تا حالا شده بفهمین که دارین از طرف خدا امتحان میشین؟چه امتحانی؟

زهرا-آ

New member
بچه ها همه یه طوری در پیشگاه خدا به نحو گوناگون امتحان میشن گاهی وقتا میشه که بعد اون امتحان متوجه میشیم و خب.....
اگه شما هم تا حالا متوجه امتحان خدا شدین برامون بگین وتعریف کنین تا باهم تامل کنیم روش ممنونم از همه تون

OMID2010

New member
آدما همیشه در حال امتحان شدن هستند

آخرین ویرایش:

vitamin

New member
منم هميشه در حال امتحان شدنم
امتحان سختيه خيلي سخت...

ZOT

New member
آره شده در عین حال که می ترسم اما یه حس خوب دارم از این که خدا داره به من توجه می کنه، که واسه اش مهمم که داره ازم امتحان میگیره !:heart:

OMID2010

New member
چقدر امتحان های خدا سخته...

امتحانی که متهمت کنه به کاری که انجام ندادی...
به اتفاق و حرفی که باعث شرمندگیت بشه.
و حتی روحت هم خبر از اون ماجرا نداشته.
متهم شدن،در مقابل کسی که خیلی برات عزیزه...واقعا سخته

اون موقست که نمیتونی چیزی بگی...و بیشتر متهم میشی
گاهی وقتا اتفاقاتی تو زندگیمون می افته که ما دلیلش نیستیم
دنبال کسی نباش...کمی فکر کن...خواهی دید خدا نقش دارد
پس میسپارم به خودش....شاید زیباترین شد...

persona

Member
گاهی بعضی از پستای بچه ها رو که تو انجمن می خونم ... به شدت حس می کنم که این یه امتحان الهیه ... برای اینکه ببینه صبر من چقدره !!!!! و می ترسم یه روز بالاخره صبرم تموم بشه و تو این امتحان بدجوووری رد بشم !!! :14:

زهرا-آ

New member
گاهی بعضی از پستای بچه ها رو که تو انجمن می خونم ... به شدت حس می کنم که این یه امتحان الهیه ... برای اینکه ببینه صبر من چقدره !!!!! و می ترسم یه روز بالاخره صبرم تموم بشه و تو این امتحان بدجوووری رد بشم !!! :14:
چطور ؟؟مگه چه پستایی میبینی که تا این حد روت تاثیر میذاره؟

زهرا-آ

New member

امتحانی که متهمت کنه به کاری که انجام ندادی...
به اتفاق و حرفی که باعث شرمندگیت بشه.
و حتی روحت هم خبر از اون ماجرا نداشته.
متهم شدن،در مقابل کسی که خیلی برات عزیزه...واقعا سخته

اون موقست که نمیتونی چیزی بگی...و بیشتر متهم میشی
گاهی وقتا اتفاقاتی تو زندگیمون می افته که ما دلیلش نیستیم
دنبال کسی نباش...کمی فکر کن...خواهی دید خدا نقش دارد
پس میسپارم به خودش....شاید زیباترین شد...

اره امید خیلی سخته خب اگه اسون بود که این همه رفوزه نداشتیم!
ولی حرفایی که زدی خیلی جالب بود راست میگی اتهام خیلی سخته دربرابرش سکوت کنی ومجبور باشی که سکوت کنی

kahkeshan

New member
من که زیادامتحان شدم.ازبیشترشون درس گرفتم.ومهمترین درسش این بود:زندگی باورمی خواهد.آن هم از جنس امید که اگر سختی راه به تویک سیلی زد.یک امید قلبی گوید: که خدا هست هنوز!

shima.p

New member
من هر وقت عصبانی میشم میخوام بترکم یهو یادم میفته که همه اینا یه امتحانه و یکم آروم میشم

ariya21

New member
همیشه هواستون باشه یکی اون بالا بالاها همیشه حواسش بهتون هست و هواتونو داره

mahraz

New member
ما اومدیم تواین دنیا که امتحان پس بدیم..
درست همون وقتی یه چیزی یا کسی رواز دست میدیم که از ته دل بهش احتیاج داشتیم،درست وقتی از چیزی فرار میکنیم جلوی پامون سبز میشه،همه اینا امتحانه..!یه موقعیت شغلی خوب و...بیماری، خلاصه هر جور گرفتاری دیگه..مهم ماهستیم که باید این جور مواقع همه هستیمونونو بدیم دست خودش وازش بخایم کمک کنه که نمره مون 20 بشه..ایمان قوی به درد همین موقعیتا میخوره بدون هیچ چون وچرایی اطاعتش کنیم ونتیجه رو بسپریم دست خودش..
آرامش سهم قلبی ست که در تصرف خداست...

shahram25

New member
من هميشه احساس كردم و لمس كردم اينو كه خدا ازم امتحان ميگيره اكثرا قبول شدم

shahram25

New member
واقعا خوش بحالتون
خانم زهرا خداوند هميشه كسايي رو براي هدايت كسان ديگر سر راه انسانها قرار ميده و ما بايد خدا رو شاكر باشيم و از اين كسان حالا هركسي باشه پدر مادر همسر خواهر يا يه دوست يا هركسي كه اين نقش رو بازي ميكنه و نقش حامي و هدايتگر و چه قرباني هم كنه خودشو براي اينكه كسي ديگر رو هدايت يا ترك عادت بده نعمت بزرگيه

بالا