تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه تهران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

mahii

New member
استخدامي تامين اجتماعي
امروز 16 اخرين مهلت ثبتنام
tamin.ir

emi

New member
دوستان ریز نمرات از دانشکده قبلی باید بگیرم دیگه؟من فقط گواهی موقت دارم

monavvar

New member
یکی از بزگترین ارزوی این روزهام اینه ک دمشق نیوفتم :| نسترن رو میگن تمیزتره ک من نرفتم
اتاقاییش ک رو ب خیابون نیست افتضاحه ولی جای خوابگاه خوبه و نمای بیرونیش برعکس داخلش عالیه
به شدت کوچیکه و هنوز کمدهای دانشگاه ایران توش ب چشم میخوره :|
من ک دو سه شب اونجا بودم اونم ب صورت مهمان تا مرز افسردگی رفتم ولی خب جای خودش خوابگاه عالیه پیاده هم میشه رفت دانشگاه
ولی کوی ی چیز دیگست ک بعید بدونم ب ترم اولیا بدن دوستای من از ترم دو رفتن

دوست گلم خوابگاهای ایران در مقایسه با تهران بهشتن !!!!
معلومه ک کمداش مال ایرانه چون احتمالا دمشق هم مال ایرانه
نسترن ک مال ایرانه گکه در اجاره دانشگاه تهرانه .
شما اگر گلستانای تهرانو ببینین چی میگین !!!!در کل بله نسترن خوابگاه تمیزیه .....
ایشالله هر جا دوس داری بیفتی
خدایا کوی هم نصیب من کن .....همممم

آخرین ویرایش:

RBC!

New member
علوم پزشکی تهران و دانشگاه تهران فرق داره زمانبندی ثبت نام ایناش
.جداشدن از هم .

اینکه مشخصه با هم فرق دارن

منظور من اینه چرا برای دوتا دانشگاه مختلف یه تاپیک زدن. اینجوری ممکنه باعث سردرگمی بشه.

اینکه مشخصه با هم فرق دارن

منظور من اینه چرا برای دوتا دانشگاه مختلف یه تاپیک زدن. اینجوری ممکنه باعث سردرگمی بشه.

12500 سلام منظورت از اس ام اس چیه برا من که چیزی نیومد.من کد ملی و شماره موبایلمو میزنم جواب نمیده

- - - Updated - - -

بله ب منم پیام دادن

12500 سلام منظورت از اس ام اس چیه برا من که چیزی نیومد.من کد ملی و شماره موبایلمو میزنم جواب نمیده

12500

Member

- - - Updated - - -

از طرف خود علوم پزشکی تهران پیام دادن ک برین اطلاعیه سایت رو بخونین ..شماره ای ک دادین ب سنجش همون شماره رو بهش پیام میدن..وگرنه ثبت نام ک هنوز شروع نشده

emi

New member
بچه هایی که علوم پزشکی تهران قبول شدن دانشگاه بهشون اس ام اس داده که برن اطلاعیه ثبت نام تو سایت ببینن.

بچه هایی که علوم پزشکی تهران قبول شدن دانشگاه بهشون اس ام اس داده که برن اطلاعیه ثبت نام تو سایت ببینن.

به من ندادن نکنه من اصلا دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول نشدم.وای دلشورهگرفتم.با اینکه کارناممو میبینم باز شک دارم.دانشگاه رو فقط زده تهران دیگه.

ramtin20

New member

- - - Updated - - -

از هفدهم ارشدا

digoxin

New member
استخدامي تامين اجتماعي
امروز 16 اخرين مهلت ثبتنام
tamin.ir

من هنوز گواهی معافیت از طرحم رو نگرفتم چون تازه ثبت اختراعم تایید شده و تا 31/6/1395 نمیتونم معاف بشم چون فارغ التحصیل نشدم . به نظرت میتونم شرکت کنم ؟ اختراعم تایید شده اما فعلا نمیتونم معاف از طرح بشم میشه دقیقا لینک ثبت نام بدی ؟

mahsast

New member
دوست گلم خوابگاهای ایران در مقایسه با تهران بهشتن !!!!
معلومه ک کمداش مال ایرانه چون احتمالا دمشق هم مال ایرانه
نسترن ک مال ایرانه گکه در اجاره دانشگاه تهرانه .
شما اگر گلستانای تهرانو ببینین چی میگین !!!!در کل بله نسترن خوابگاه تمیزیه .....
ایشالله هر جا دوس داری بیفتی
خدایا کوی هم نصیب من کن .....همممم

نسترن چون به دانشکده توانبخشی نزدیکه بیشتر ارشدای توانبخشی رو میفرستن اونجا بیشتر بچه ها رو میفرستن دمشق البته خوابگا سمیه و ایتالیا و یه سری خوابگا دیگه هم هست

monavvar

New member
بچه ها ...بند 3 ثبت نام گفتن ک دانشنانه کارشناسی و ریز نمرات یا مدرکی ک نشان دهنده فارغ التحصیلی باشد .این یا یعنی ک ریز نمره لازم نیست دیگه .درست متوجه شدم ؟

آخرین ویرایش:

mahsast

New member
بچه ها ...بند 3 ثبت نام گفتن ک دانشنانه کارشناسی و ریز نمرات یا مدرکی ک نشان دهنده فارغ التحصیلی باشد .این یا یعنی ک ریز نمره لازم نیست دیگه .درست متوجه شدم ؟

تمام مدارک رو خودشون استعلام میکنن اگر نداشتید هم هیچ اشکالی نداره به جاش یه صفحه سفید اسکن کنید:) خودم گواهی موقت نداشتم پارسال ولی ثبت نام کردم:)

emi

New member
بچه ها نگران نشید شاید به همه نرسیدن اس ام اس بدن.یا هزار تا دلیل دیگه.اطلاعیه رو بخونید ثبت نام کنید

بالا