تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه تهران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

12500

Member
دستت درد نکنه اقا فرزاد ..بس ک تاپیکا دیگه رو زیرو رو کردیم ببینیم چ خبره واسه دانشگاه تهران گیج شدیم:wacsmiley:

RBC!

New member
شما برای دانشگاه تهران تاپیک زدید یا علوم پزشکی تهران؟

RBC!

New member
پس چرا اطلاعیه هایی که دوستان گذاشتن مال دانشگاه تهرانه؟

12500

Member
من لارستانی ام .البته کارشناسی ایران بودم ک با تهران ادغام شد و ......درکل اخبارشو دارم .اینم برادرم ک یونی تهرانی بود گف فرق داره پزشکیش و باقی رشته هاش

واسه خوابگاه باید در همون مراجعه حضوری اقدام کنیم؟؟تعداد افراد توی یه اتاق معمولا چن نفره؟

monavvar

New member
نمیدونم اینکه حضوری یا غ حضوری
اتاقایی ک من دیدم تو خوابگاهاش خیلی وضع جالبی ندارن
مثلا من گلستان 8 رو دیدم ک مثلا سه نفره اس ولی خیلی محیط کوچیکی داشت .حتی من اونجا 6 نفره هم دیدم .
اگر خوابگاهای ایران رو پس نداده باشه خیلی خوبه. نمیدونم من امیدم ب کوی بود ک زدم تهران .....
درکل خوابگاهای تهران شرایط مطلوبی ندارن
کوی هم فقط همون فضای بازش هس ک خوبه اتاقاش خیلی خوب نیس
ولی در عوض سرویس های منطمی داره
گلستاناش اینطور ک پرستاریا میگفتن سرویس هم نداره و در کل معضلی هستش تا توحید رفتن ....

آخرین ویرایش:

12500

Member
مثلا من گلستان 8 رو دیدم ک مثلا سه نفره اس ولی خیلی محیط کوچیکی داشت .حتی من اونجا 6 نفره هم دیدم .
اگر خوابگاهای ایران رو پس نداده باشه خیلی خوبه. نمیدونم من امیدم ب کوی بود ک زدم تهران .....
میگن خوابگاه کوی رو از ترم های بعدی میدن ب دانشجو ارشد البته اگه بخان باید اقدام کنند..معمولا خوابگا های دمشق و نسترن رو میدن به ارشداا علوم پزشکی

monavvar

New member
خوبه دمشق و دیدم .نسترنم توش زندگی کزدم
جفتشون خوبن .نسبت به خوابگاهای تهران عالین
نسترن ک سه راه طالقانیه و دسترسی خوبی ب همه حا داره جز دانشکده البته !!!!ک اونم دیگه برا ما عادی شده بود
مترو طالقانی یه چن دقیقه باهاش فاصله داره
درکل من نسترن بودم .ازش راضی ام
دمشق هم از نزدیک دیدم .شیک تره خخخخ
توی خیابون دمشق .اونم خوبه .ولی حالت واحدی داره مثه اپارتمان .
اتاقای دو سه نفره نسترن خیلی جالب نیستن البته اینم بگم
یه ساختمان دوطبقه و یه ساختمان 5 طبقه داره ک دوطبقه رو به شخصه ترجیح میدم ولی کتابخونش توی ساختمان 5 طبقه اس .
تعاونی خرید بانک رفاه و اکثر بانکا نزدیکشن .نونواییش نزدیکه خهخ
و به انقلاب و هفت تیر اتوبوس داره
نزدیک ترین مترو ایستگاه طالقانیه ک حدودا 5 تا 7 مین پیاده رویه.

mahsast

New member
کوی هم فقط همون فضای بازش هس ک خوبه اتاقاش خیلی خوب نیس
ولی در عوض سرویس های منطمی داره
گلستاناش اینطور ک پرستاریا میگفتن سرویس هم نداره و در کل معضلی هستش تا توحید رفتن ....

وقتی ثبت نام کردید و شماره دانشجویی گرفتید تو سامانه اسکان ثبت نام میکنید بعد اخرای شهریور یا اول مهر همون موقع که که ترم شرو میشه میرید خوابگت میگیرید یه چیری هم بگم زیاد به فکر خوابگا کوی نباشید ارشد دوران کوتاهیه زیاد فرقی نمیکنه کدوم خوابگا باشید من خودم درخواست دادم قبول هم کردن ولی به دلایلی نرفتم یه چیزی هم هست اونجا بیشتر بچه های کارشناسی و پزشکی هستن جو ارشد با کارشناسی متفاوته به نظرم ارشدا تو یه خوابگا دور هم باشن بهتره:)

monavvar

New member
وقتی ثبت نام کردید و شماره دانشجویی گرفتید تو سامانه اسکان ثبت نام میکنید بعد اخرای شهریور یا اول مهر همون موقع که که ترم شرو میشه میرید خوابگت میگیرید یه چیری هم بگم زیاد به فکر خوابگا کوی نباشید ارشد دوران کوتاهیه زیاد فرقی نمیکنه کدوم خوابگا باشید من خودم درخواست دادم قبول هم کردن ولی به دلایلی نرفتم یه چیزی هم هست اونجا بیشتر بچه های کارشناسی و پزشکی هستن جو ارشد با کارشناسی متفاوته به نظرم ارشدا تو یه خوابگا دور هم باشن بهتره:)

بسیار تشکر دوست گل .

emi

New member
بچه ها دانشگاه اس ام اس داد بهتون؟اطلاعیه زدن برید معاونت آموزشی ببینید

nafasmrn

New member
یکی از بزگترین ارزوی این روزهام اینه ک دمشق نیوفتم :| نسترن رو میگن تمیزتره ک من نرفتم
اتاقاییش ک رو ب خیابون نیست افتضاحه ولی جای خوابگاه خوبه و نمای بیرونیش برعکس داخلش عالیه
به شدت کوچیکه و هنوز کمدهای دانشگاه ایران توش ب چشم میخوره :|
من ک دو سه شب اونجا بودم اونم ب صورت مهمان تا مرز افسردگی رفتم ولی خب جای خودش خوابگاه عالیه پیاده هم میشه رفت دانشگاه
ولی کوی ی چیز دیگست ک بعید بدونم ب ترم اولیا بدن دوستای من از ترم دو رفتن

بالا