تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه تهران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

ramtin20

New member
وا ببخشید اره انتخاب واحد، به ما که ندادن برگه ای واسه انتخاب واحد، دانشکده فناوری نوین

monavvar

New member
اگر انتخاب وواحد منظورتونه و پرستار هستبن برید سیستم سما و انتخاب واحدو انجام بدین .تو دانشکده هم روز و ساعت کلایا مشخصه وزدن تو برد .

Milad*

New member
دوستان
وضعیت خوابگاه phd وزارت بهداشت دانشگاه تهران چطوره؟

Milad*

New member
به دانشجویان دکتری خوابگاه خود گردان میدن بد نیست....

ممنون از پاسختون فقط مطمئنید phd دکتری؟
چون رشته شما رو چک کردم جز گروه توانبخشی به حساب میاد قضیه اش برا وزارت بهداشت جداست

mahsast

New member
ممنون از پاسختون فقط مطمئنید phd دکتری؟
چون رشته شما رو چک کردم جز گروه توانبخشی به حساب میاد قضیه اش برا وزارت بهداشت جداست

به کل دانشجوهای phd خوابگاه دولتی نمیدن خوابگاه خودگردان هم فرقی با خوابگاه دولتی نداره فقط هزینش بیشتره شما phd چه رشته ای هستین؟

Milad*

New member
به کل دانشجوهای phd خوابگاه دولتی نمیدن خوابگاه خودگردان هم فرقی با خوابگاه دولتی نداره فقط هزینش بیشتره شما phd چه رشته ای هستین؟
ممنون از پاسختون
نه من phd نیستم دانشجوی عمومی دامپزشکی دانشگاه تهران هستم برای رشته ی باکتری شناسی یا ژنتیک دانشکده پزشکی پرسیدم ;)

یک سوال دیگه خوابگاه خودگردانش زیرنظر خود دانشگاست دیگه؟

آخرین ویرایش:

mahsast

New member
اها...شما الان وزارت علومی اگه پی اچ دی وزارت علوم بخونین خوابگاه میدن بهتون ولی وزارت بهداشت به کل رزیدنت ها و دانشجوهای پی اچ دی خوابگا نمیده..عوضش ماهانه حقوق میده اره خودگردان ها هم زیر نظر دانشگا هستن

Milad*

New member
اها...شما الان وزارت علومی اگه پی اچ دی وزارت علوم بخونین خوابگاه میدن بهتون ولی وزارت بهداشت به کل رزیدنت ها و دانشجوهای پی اچ دی خوابگا نمیده..عوضش ماهانه حقوق میده اره خودگردان ها هم زیر نظر دانشگا هستن

می خوام صد سال سیاه نده!
وزارت علوم علوم دانشگاه تهرانش این باشه دیگه... :eek:fftopic:
ممنون از پاسختون

بالا