تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه تهران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

فایر فاکس رو از سایت مدیریت اموزشی سنا (جهت انتخاب واحد) بگیرید
ادرسشم اینه:edu-e.tums.ac.ir/samsweb

khorsand

New member
برای ما ک خودشون واحد دادن ما امروز فقط برنامه کلاسی گرفتیم
سما برای ماها هنوز فعال نشده
خوابگاه هم من اینترنتی ثبتنام کرده بودم از قبل امروز دیگه رفتم دادن
ب شبانه ها طبق قانون خوابگاه نمیدن مگه اینکه خیلی اضافه داشته باشن ک بعیده
جشن شنبه مال هممونه

آخرین ویرایش:

monavvar

New member
سلام هم دانشگاهی های عزیز !!!
بچه ها ش دانشجویی ک پریشب دادن .یعنی دانشکده پرستاری گفت پریشب ش دانشجویی داده شده .میخاستم بدونم شما ک خوابگاه دادن بهتون قبلا ثبت نام کرده بودین؟چن وقت طول کشید ک مشخص شد کدوم خوابگاهید ؟

khorsand

New member
بچه ها ش دانشجویی ک پریشب دادن .یعنی دانشکده پرستاری گفت پریشب ش دانشجویی داده شده .میخاستم بدونم شما ک خوابگاه دادن بهتون قبلا ثبت نام کرده بودین؟چن وقت طول کشید ک مشخص شد کدوم خوابگاهید ؟

من بلافاصله ک شماره دانشجویی دادن خوابگاه ثبتنام کردم خانومه دیروز صبح گفت مدارکتون کامل باشه تا عصر اعلام میکنیم. شما احتمالا فرم محارم رو اسکن نکردید ک ندادن هنوز بهتون.

Eminem

New member

من پریروز ثبتنام کردم امروز نتیجش اومد! خودشون گفتن نهایتا بعد 72 ساعت اعلام میکنیم

monavvar

New member
خوب شد گفتین ک دوباره چک کردم ....اه
باهوشا بار اول اخه زدن جناب اقای منور جوکار .....برا همون فرم محارمم نخواست .مسخره وگرنه منم همون وخت ک ش دادن ثبت نام کردم .فرداش رفتم زنگ بزنم ک من دخترم دیدم درست کردن زدن سرکار خانم هیچ اروری هم ص اول مداده الان رفتم دوباره فرم پر کنم میگه فرم محارم ندادی ....ای خدا
حالا خلاصه انگار کمتر از 24 ساعت میاد جواب نه؟
ی چیز دیگه ...پرستار داریم دختر ک خوابگاهی باشه؟کدوم خوالگاه افتاده ؟

12500

Member
سلام دوستان..من زنگ زدم به این شماره گفتم مدارکم کامله سریع واسم یه خوابگاه زدن..شما هم اگه میخاین زنگ بزنین :rose:88002654

آخرین ویرایش:

Sahar_az

New member
خرسند جان كدوم سايت نوشته شنبه جشنه؟
من اصلا نمي دونم كجا بايد سر بزنم:33:
سما هم كه ارور مي ده

12500

Member
جمعه اگه بخایم بریم خوابگاه مستقر بشیم اتاق میدن؟؟شما کی میرید خوابگاه؟؟

monavvar

New member
هر زمان خوابگاهتون تعیین شد تشریف ببرید بچه ها.
من کوی افتادم :4d564ad6:
سه نفره .ولی خیلی اتاقاش داغونه ....

12500

Member
خودت تقاضا خوابگاه کوی رو دادی؟؟میگن اونجا بیشتر بچه کارشناسیا هستن؟هم اتاقیات ارشدن؟

monavvar

New member
خودت تقاضا خوابگاه کوی رو دادی؟؟میگن اونجا بیشتر بچه کارشناسیا هستن؟هم اتاقیات ارشدن؟

نه خودشون دادن. شایدم منم شنیدم کارشناسی بیشتره اونجا
والا دندونه هم اتاقیم اون یکی ورودیه هنوز ندیدمش

12500

Member
نه خودشون دادن. شایدم منم شنیدم کارشناسی بیشتره اونجا
والا دندونه هم اتاقیم اون یکی ورودیه هنوز ندیدمش

ب من خوابگاه دمشق رو دادن میگن دمشق سوئیتی هست خوابگاهش...ولی مزیت کوی اینه ک هم ناهار و هم شام خوابگاه میدن ولی ما رو شام فقط خوابگاه میده

monavvar

New member
ب من خوابگاه دمشق رو دادن میگن دمشق سوئیتی هست خوابگاهش...ولی مزیت کوی اینه ک هم ناهار و هم شام خوابگاه میدن ولی ما رو شام فقط خوابگاه میده

اره من دمشق رو دیدم .دمشقم خوب بود اگه میفتادم چون ب دانشکده مون نزدیک بود. کلا جای دمشق خوبه. کوی فضای سبزش رو دوس دارم.

بالا