تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه تهران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

love virology

New member
بچه ها گفته بود براي دريافت كارت دانشجوئي پس از صدور شماره دانشجوئي به نشاني vsca.tums.ac.ir مراجعه نماييد.
به این آدرس بریم چیکار کنیم؟

غذا رزوو کنید خوابگاه ثبت نام کنید دیگه برنامه مهر و ابان نوشته غذایی

سلام بچه ها چرا من شماره دانشجوییم و کد ملی رو تو قسمت رزرو غذاوارد می کنم میزنه اشتباهه.

12500

Member
دوستان انتخاب واحد اینترنتی خودمان باید انجام بدیم؟؟من تو سامانه ساما وارد میکنم میگه کد کاربری نا معتبره...شما چکار کردید؟؟؟؟؟

robogirl

New member
سلام همکلاسی :)اظهارنامه چیه؟چند واحد برای ترم اول درنظر گرفتند؟ ساعت و روز ها مشخصه؟

سلام هم کلاسی عزیز... اظهارنامه واسه همون پوشش و ایناس من تو سایت دقت نکرده بودم بهش.همونجا تو دانشکده از خانوم ابولحسنی فرمشو گرفتم کپی کردم..14 واحد دادن البته 3 واحدش فیزیو و آناتومیه...برنامه کلاسی رو هم رو برد زدن...ایشالا شنبه ساعت 10 سر مدلسازی میبینیم همو..

robogirl

New member
برگه انتخاب واحد؟:21:
به من هيچي ندادن
اونجا هم پرسيدم گفتن از طريق سايت پيگيري كنيد بقيه چيزا رو:21:

سلام به من که گفتن چون شماره دانشجویی نداری نمیتونی انتخاب واحد اینترنتی بکنی واسه همین باید اینجوری واحداتو مشخص کنی و اینا..

orkide1

New member
سلام هم کلاسی عزیز... اظهارنامه واسه همون پوشش و ایناس من تو سایت دقت نکرده بودم بهش.همونجا تو دانشکده از خانوم ابولحسنی فرمشو گرفتم کپی کردم..14 واحد دادن البته 3 واحدش فیزیو و آناتومیه...برنامه کلاسی رو هم رو برد زدن...ایشالا شنبه ساعت 10 سر مدلسازی میبینیم همو..

mersi azizam :) ishala..shoma az key mirid khabgah?

khorsand

New member
بچه ها من امروز رفتم ثبتنام همه کارامو کردم خوابگاهمم گرفتم شنبه قراره دانشگاه برامون جشن بگیره بنابراین فکر نمیکنم کلاساتون تشکیل بشه واسه بچه های فناوری نوین هم یکشنبه جشن ورودی خود دانشکده گذاشته بعدش کلاسا رو شروع میکنن
راستی کلا خوابگاه رو باتوجه ب دانشکده میدن ب ماها دمشق دادن من رفتم دیدم بنظرم خوب بود
راستی گفتن سایت مشکل داشته بخاطر همین فرم محارم رو از دخترا نخواسته برید سریع اصلاح کنید

12500

Member
بچه ها من امروز رفتم ثبتنام همه کارامو کردم خوابگاهمم گرفتم شنبه قراره دانشگاه برامون جشن بگیره بنابراین فکر نمیکنم کلاساتون تشکیل بشه واسه بچه های فناوری نوین هم یکشنبه جشن ورودی خود دانشکده گذاشته بعدش کلاسا رو شروع میکنن
راستی کلا خوابگاه رو باتوجه ب دانشکده میدن ب ماها دمشق دادن من رفتم دیدم بنظرم خوب بود
راستی گفتن سایت مشکل داشته بخاطر همین فرم محارم رو از دخترا نخواسته برید سریع اصلاح کنید

انتخاب واحد رو خودشون انجام میدن یا باید خودمون انجام بدیم؟؟من هر چه میرم سایت سما میگه کد کاربری اشتباه هست در حالی ک تونستم خوابگاه ثبت نام کنم..دانشکده بهداشت یه اطلاعیه زده خودتون باید انتخاب واحد کنید..شما هم گفتن خودتون انتخاب واحد کنید؟

robogirl

New member

سلام عزیزم چه جوری واسه خوابگاه اقدام کردی؟ کارای محضریتو اکی کرده بودی قبلا؟

zhr.sdr

New member
من افتادم بلوک a گلستان دمشق
بچه ها تمییزه؟نزدیک دانشکده اس؟پیاده تا دانشکده پزشکی چند دقیقه اس؟

سلام برا همه رشته ها جشن میگیره یا فقط شما؟ به شبانه هام خوابگاه میدن یکی از دوستان ثبت نام کرد از ایلام اومد مجبور شد برگرده خوابگاه ندادن هنوز یهش.

صیاد

New member
این شماره دانشجویی رو هر چی وارد میکنی میزنه اشتباه است خوابگاهم تا یکم مهر بیشتر نیست ثبت نامش چیکار باید کرد کسی میدونه؟

این شماره دانشجویی رو هر چی وارد میکنی میزنه اشتباه است خوابگاهم تا یکم مهر بیشتر نیست ثبت نامش چیکار باید کرد کسی میدونه؟

برا انتخاب واحد به ما گفتن هفته بعد اقدام کنید.اگه باز نشد خودمون براتون انتخاب می کنیم.بهتره فایر فاکس نسخه اخرشواز سایت معاونت اموزشی بگیرید.سرعت خیلی بیشتر میشه.

بالا