بهترین فیلم یا سریالی که تاحال دیدی؟

AWWA

New member
من که ناراحت نشدم.کینچانا(خوبم)
33619_rosesmile.gif
103220_girl_flag_of_truce.gif

AWWA

New member
چه باحال آوا جون! منم خیلی علاقه دارم اندکی از لغات بسیار مورد استفاده در زبانهای دیگه رو بدونم مخصوصا زبان فرانسه!!!
668919_greenstars.gif

راست میگی فرانسه هم خیلی خوبه. خیلیم زبون پر طرفداریه.

zErOOn3

Well-known member
موضوع: بهترین فیلم یا سریالی که تاحال دیدی؟ (مــوضــوع چــــی بـــود کجـــا رفتیـــم :14:) عیب نداره ... بزرگتــر میشیــم یادمــون میــــره :thumbsupsmileyanim:

AWWA

New member
موضوع: بهترین فیلم یا سریالی که تاحال دیدی؟ (مــوضــوع چــــی بـــود کجـــا رفتیـــم :14:) عیب نداره ... بزرگتــر میشیــم یادمــون میــــره :thumbsupsmileyanim:

برای اینکه برگردیم سر اصل مطلب، من اسم دو تاسریال مورد علاقمو میگم: روزنامه فردا و شکارچی شهر

emmy

Member
سلام مجدد به دوستان
اگر میخواهید یک طنز بینظیر ببینید اول از همه سریال. THE SIMPSONS را ببینید یعنی عشق است.....:25r30wi:
بعد هم how i met your mother خوبه بامزست... اگر اکشن دوستین 24 باحاله....

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
سلام مجدد به دوستان
اگر میخواهید یک طنز بینظیر ببینید اول از همه سریال. THE SIMPSONS را ببینید یعنی عشق است.....:25r30wi:
بعد هم how i met your mother خوبه بامزست... اگر اکشن دوستین 24 باحاله....

"آشنایی بامادرو" دیدم و خیلیم دوست داشتم. اون یکیم منظورت کارتون" خانواده سیمپسونه"؟

emmy

Member
دآره دیگه...همچین کارتونم نیست دیگه..:4d564ad6:
راستی از سریالهای طنز ایرانی دزد وپلیس و ساختمان پزشکان و بدون شرح هم جذاب هستند....

AWWA

New member
یه نکته ای در مورد فیلم" فرار از شائوشنگ" به ذهنم اومد گفتم بد نیست اینجا بنویسمش.
اولین بار که"برنامه سینما یک" این فیلمو پخش کرد، من دیدمش، از اون فیلمای اثر گزار بود. هفته بعد که منتظر فیلم دیگه ای بودم، مجری اومد وگفت: از هفته پیش چند نفر با ما تماس گرفتن و بابت فیلم " فرار از شائوشنگ" تشکر کردن و گفتن که بنابه دلایلی قصد خودکشی داشتن ولی با دیدن این فیلم دوباره به زندگی امیدوار شدن. و درخواست پخش مجددش رو کردن. این فیلم از معدود فیلمایی بود که دو بار تو برنامه سینما یک پخش شد.

ZOT

New member
یه نکته ای در مورد فیلم" فرار از شائوشنگ" به ذهنم اومد گفتم بد نیست اینجا بنویسمش.
اولین بار که"برنامه سینما یک" این فیلمو پخش کرد، من دیدمش، از اون فیلمای اثر گزار بود. هفته بعد که منتظر فیلم دیگه ای بودم، مجری اومد وگفت: از هفته پیش چند نفر با ما تماس گرفتن و بابت فیلم " فرار از شائوشنگ" تشکر کردن و گفتن که بنابه دلایلی قصد خودکشی داشتن ولی با دیدن این فیلم دوباره به زندگی امیدوار شدن. و درخواست پخش مجددش رو کردن. این فیلم از معدود فیلمایی بود که دو بار تو برنامه سینما یک پخش شد.

چه جالب کاش منم دیده بودمش! البته بنده قصد خودکشی ندارم ها!!!

ZOT

New member
انیمیشن های عصر یخ بندان، در جستجوی نمو، پاندای کنگفو کار و ماشین ها هم بسیار زیبا و خلاقانه هستند!!!:smiliess (8):

zErOOn3

Well-known member

سلام ...

همون فیلمی نبود که با یه چکش کوچولو بعــده 20 سال فرار می کنه از زندان ....

امتیازشم تو IMDB

یا 9.2 بود یا 9.7 ...

ولـــی مــا بهــش 10 ــــو میدیــــــــــــم .... خیلی خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوب که نـــه عــــــــــــــــاآاااااااااااااااااااااااااالــــــــــــــــــــــــی بــــــــــــــــود ...

:riz304:

آخرین ویرایش:

zErOOn3

Well-known member
سلامی دوباره ...

فیلم ... اینجوری باشــه (سلسقه مــا)

1 : هکر مکــری باشــه
2 : هیجـــــــــــان در حد ........... باشه
3 : تاریخـــــی باشه (شمشیـــــــــــیری باشه و ...)
4 : خــون آشام داشته باشه (بی خیال زامبی)
5 : علمی ... تخیلی باشه
6 : اونایی که یادم نــی

.................................................
جان سخت ... همون شاوشنگ ــه چیه نمیدونیم ... 'گرگ و میش(twilight) ... بتمن ... ارباب حلقه ها (Lord Of Rings )... جیسون بورن ... Stepup و ... ... خـــدمتکار(The Help) ...

و کلــــــــــــی فیلم با حــال دیگه کــه یادمون نـــــــــــــــــــــی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*حوصلمون سریده بود ... همین*

emmy

Member
خدایی یکی بگه انیمیشن بد هم داریم آخه؟؟؟
عاشق wall-e هستم بدجور بدون ذره ای حرف آدم تا آخر میخکوب میشه.....

AWWA

New member
سلام ...

همون فیلمی نبود که با یه چکش کوچولو بعــده 20 سال فرار می کنه از زندان ....

امتیازشم تو IMDB

یا 9.2 بود یا 9.7 ...

ولـــی مــا بهــش 10 ــــو میدیــــــــــــم .... خیلی خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوب که نـــه عــــــــــــــــاآاااااااااااااااااااااااااالــــــــــــــــــــــــی بــــــــــــــــود ...

:riz304:

آره همونه. البته نسخه اصلیش بهتر از دوبله شدشه.

mohana

Well-known member
برباد رفته وتایتانیک رمانتیکو قشنگن. اگه عاشق سریالای رمانتیک وعشقی هستین توصیه می کنم" پسران بهتر از گل" رو ببینین. هرکی دیده عاشقش شده.

من ديدم خييييييلي قشنگ بود

بالا