بهترین فیلم یا سریالی که تاحال دیدی؟

miler

New member
من ی سریال کره ای بود اسمشو نمیدونم. ولی اسم شخصیتاش گینا & جینهو بود...خیلی قشنگ بود

خاطرات ومپایرو فقط بخاطر روی گل کلاوس و کرولاین میدیدم.. میگن دیمن و استیفن از نسل کلاوسن. پس کلاوسم تا آخر زنده میمونه دیگه...:a2d3:

miler

New member
من ی سریال کره ای بود اسمشو نمیدونم. ولی اسم شخصیتاش گینا & جینهو بود...خیلی قشنگ بود

خاطرات ومپایرو فقط بخاطر روی گل کلاوس و کرولاین میدیدم.. میگن دیمن و استیفن از نسل کلاوسن. پس کلاوسم تا آخر زنده میمونه دیگه...:a2d3::heart:

miler

New member
من عاشق فیلم اره{saw} هستم یک تا هفت امیدوارم هرچه زودتر هشت هم بیاد.................

وای منم میبینم اینو ولی اصلا نگاه نکمینم آخه همش دستم جلو چشممه:shocked:

بازگشت اشتباهی و مقصد نهایی هم میبینم ولی حالم بهم میخوره ... من مازوخیسم دارم

najma

New member
وای منم میبینم اینو ولی اصلا نگاه نکمینم آخه همش دستم جلو چشممه:shocked:

بازگشت اشتباهی و مقصد نهایی هم میبینم ولی حالم بهم میخوره ... من مازوخیسم دارم

شایدم نویسنده این فیلما سادیسم دارن :ph34r-smiley:

TUMS

Well-known member
توی چه ژانری هستن ؟
بیشتر فیلم های یونان قدیم و گلادیاتوری هستن
چون حس قهرمان پروری من بیشتر از سایر آدما هستش
و فیلم exam هم که یک فیلم بسیار جالبه یه نوع تست هوشه
فیلم I AM A LEGEND هم تازه دیدم باحاله

شهاب

New member
اونجا چی گفته که برات جالب بوده؟
البته باید اون صحنه رو ببینید تا همون اثرو داشته باشه.صحنه ای که از طرز بیان تام و . . . تشکیل شده.ولی خوب میگم البته عین عبارت رو که یادم نیست ولی تا جایی که یادم میاد معنیش اینه:میگه کاری نکنید((نمایش اعدام با خنده و . . .) که وقتی زمان انجام نمونه واقعیش شد یاد نمایش خنده دارش بیفتید و خندتون بگیره!

nsj

New member
من که اصلا تو خط خارجی مارجی نیستم

بیشتر فیلم های ایرانی رو می پسندم

راستی شما ها که خارجی میبینید به زبان اصلی نگاه میکنید ؟

parnian24

New member
ففیلم in time که تازه دیشب دیدم خیلی خیلی فشنگ بود و یه سریل کره ای به اسمkiss

estel

New member
من از عاشق فیلم ارباب حلقه ها گلادیاتور ماتریکس . یه عالمه فیلم دیگه هستم به زبان اصلی نگاه میکنم مختار نامه رو ندیدم و خیلی دوست دارم ببینمش

ba ba barghi

Well-known member
سمندون ....زیباترین سریالی بود که دیدم !!

یادش بخیر اون زمان ، تیلویزیون برفکی بود !!ما از یه ساعت قبلش گرفتار تنظیم کردن آنتن بودیم !!بعد دقیقن وقتی فیلم سمندون که شروع میشد ، برفک ها و خش خش ها میومدن !!و دقیقن وقتی تمام می شد ، تی وی می شد عینهو آینه که خودتو تو صفحه ی تلویزیون می دیدی !!!

یادش بخیر......... شبکه ی دو ....چهار و نیم ..اگه اشتباه نکنم !!

آخرین ویرایش:

emmy

Member
اول از همه فیلم وسریال پلیسی.....
عاشق سریال پوآرو بودم وهستم....شرلوک جدیدم که بینظیره...بعد هم عاشق سریال house.md هستم در حد تیم ملی ،،همشو حفظم از بس که دیدمش....
:thanks::thanks::thanks::thanks:

AWWA

New member
منم از طرفدارای سریال پوآرو هستم. از سریالام "کافه پرنس" رو اونقدر دیدم که تک تک دیالوگاشو حفظم.

varia

Well-known member
خوب بستگی داره به نوع فیلم، ایرانی،خارجی،اکشن،عاشقانه،طنز: ولی در کل سام و نرگس رو خوشم اومد و تو سریالها هم خواب و بیدار. تو طنزها هم زیر آسمان شهر

AWWA

New member
آره سام ونرگس خوب بود. منو یاد فیلم "می خواهم زنده بمانم" میندازه.

AWWA

New member
من که اصلا تو خط خارجی مارجی نیستم

بیشتر فیلم های ایرانی رو می پسندم

راستی شما ها که خارجی میبینید به زبان اصلی نگاه میکنید ؟

من اکثرا" سعی می کنم با زبان اصلی و زیر نویس دار ببینم. فرق نمیکنه به چه زبونی باشه. اینطوری بهتر فضای فیلمو حس می کنمو با زبونشونم بیشتر آشنا میشم.

zErOOn3

Well-known member

من اکثرا" سعی می کنم با زبان اصلی و زیر نویس دار ببینم. فرق نمیکنه به چه زبونی باشه. اینطوری بهتر فضای فیلمو حس می کنمو با زبونشونم بیشتر آشنا میشم.

سلام ...

خداییــــش چینـــی و ... (شرق آسیا) حــــال میده زبون اصلـــی نیگــاش کنیـــم ؟؟؟؟

حــرص آدمــو در می یارـــه ...

فیلـم فقط زبـــــــــــــــون اصلـــــــــــــــــــــــی با زیــر نویســـشـ (بـه غیــر از شــرق آسیــا)

GoOoD GoOoD

آخرین ویرایش:
بالا