بهترین فیلم یا سریالی که تاحال دیدی؟

shima.p

New member
من که فعلا الان عاشق سریال kuzey Guney هستم یعنی اونقد که به این فیلم علاقه دارم به درس علاقه داشته باشم باور کنید پزشک میشدم:tonguesmiley:

از کدوم شبکه پخش میشه؟من اصلا اسمشو نشنیدم

AWWA

New member
سلام ...

خداییــــش چینـــی و ... (شرق آسیا) حــــال میده زبون اصلـــی نیگــاش کنیـــم ؟؟؟؟

حــرص آدمــو در می یارـــه ...

فیلـم فقط زبـــــــــــــــون اصلـــــــــــــــــــــــی با زیــر نویســـشـ (بـه غیــر از شــرق آسیــا)

GoOoD GoOoD

آدما سلیقه های متفاوتی دارن.اتفاقا" من زبان کره ای رو دوست دارم. تا یه حدیم یاد گرفتم. خیلی از سیاستمدارا و محققا اعلام کردن که آینده از آن کسیه که زبان چینی بلد باشه. حتی تو فیلم 2012 اگه دقت کرده باشی می بینی که تمام دنیا نابود میشه و تنها کسایی نجات پیدا می کنن که وارد کشتی ساخته دست چینیا میشن.

راستی داشت یادم می رفتا:علیک سلام

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
البته فیلم 2012 با پیش بینی اسلام کلا" غلطه. اما برای احتیاط وهمونطوری که عقل ایجاب می کنه بهتره آدم مجهز به استقبال آینده بره.

TUMS

Well-known member

فیلم طنز فقط رجب ایویدیک
ترکی هست
من که زیاد فیلم طنز نمیبینم این فیلم را دیدم از خنده مردم.
خیلی باحاله برای پشت کنکوری های عزیز توصیه میشه!!!!!!!!!!!!

merinos

New member
از کدوم شبکه پخش میشه؟من اصلا اسمشو نشنیدم

اطلاع رسانی میکنم عزیزم از کانال D چهارشنبه شبا ساعت 9:30 مسیر ترکیه

البته من دوست دارما شاید با سلیقه شما جور درنیاد:thumbsupsmileyanim:

Mohammad gh

New member
فقطططططططططططططط و فقطططططططط friends
فکر کنم ۱۰ باری میشه که از اول تا اخر و کل ۲۱۰ قسمتشو دیدم

mohamad21

New member
فقطططططططططططططط و فقطططططططط friends
فکر کنم ۱۰ باری میشه که از اول تا اخر و کل ۲۱۰ قسمتشو دیدم
دوس دارم freinds را ببینم ولی هنوز وقتش را نداشتم. 24. lost. فرار از زندان.اناتومی گری و... از سریالای خارجی بودن که جالب بودن. جدیدا میخام allias را بگیرم. میگن جالبه. کلا سریالای هیجانی و معمایی باحالترن. خاطرات یک خون آشامم کنجکاو شدم ببینم

سريال فقط lost شش فصل كاملش- بعد فرار از ندان -بعد سريال نيكيتا كه عاليه- سريال ترسناك هم فقط قدم زدن مردگانThe Walking Dead اين فيلم از ده نمره 8 رو گرفته بود
فيلم هم ايراني اجاره نشين ها- خارجي هم بتمن عاليه

shima.p

New member
اطلاع رسانی میکنم عزیزم از کانال D چهارشنبه شبا ساعت 9:30 مسیر ترکیه

البته من دوست دارما شاید با سلیقه شما جور درنیاد:thumbsupsmileyanim:
ممنون
من که سمت ترک ندارم.سریالای ترک رو درحد جم میبینم.ولی حتما خوبه

AWWA

New member
منم تازه شروع کردم به دیدنlost .قسمت چهارمشم هنوز. سریال جذاب و با کیفیتیه.

zErOOn3

Well-known member

آدما سلیقه های متفاوتی دارن.اتفاقا" من زبان کره ای رو دوست دارم. تا یه حدیم یاد گرفتم. خیلی از سیاستمدارا و محققا اعلام کردن که آینده از آن کسیه که زبان چینی بلد باشه. حتی تو فیلم 2012 اگه دقت کرده باشی می بینی که تمام دنیا نابود میشه و تنها کسایی نجات پیدا می کنن که وارد کشتی ساخته دست چینیا میشن.

راستی داشت یادم می رفتا:علیک سلام

سلام

(می گــن یکی از نام های خداست و بایــد اول و ددست بیـــان بشــه ... وا3 خــودمــون پیــش اومــده)

ای ناقــلا .... وا3 همیـــن آواتــارتـــــــــــــــون ....

آره فیلــم با حالــــــی بـــــــــود ... (مـرحبــا به سازنــدگانـــش)

ای کــاش تمـوم اوــن Made in CHina JJـــا هم همیــن چـــورکـــــی باشــــه (نبــاشم ... اینجــوریــاش بیـــاد اینــورا)

چــــــــــون چی چـــــــــــــــــو ... ( اگــه گفتیــن چیـــه ؟؟؟ )

آخرین ویرایش:

zErOOn3

Well-known member

فیلم طنز فقط رجب ایویدیک
ترکی هست
من که زیاد فیلم طنز نمیبینم این فیلم را دیدم از خنده مردم.
خیلی باحاله برای پشت کنکوری های عزیز توصیه میشه!!!!!!!!!!!!

سلام ...

بهتـــــــــــــریـــــــــــــــــــــــــن فیلم طنـــــــــــــــــــــــز ـــــی ـــه کــ تا حالــا واچیــــــــــــــــــــدیــــــــــــــــــــــم ... (2 تمــــوم زبــــــــــــونــــــــــا)

مخصـــــوصـــــــــــــــــا با زیـــرنویـــســـــــــــــــــــش

راســـی یادم نــی : مــادربزرگـــش بــرد یـــا رـــه جـــب ... اینتــــــــــــر و .... :black_eyed:

GoOoD GoOoD

zErOOn3

Well-known member
سريال فقط lost شش فصل كاملش- بعد فرار از ندان -بعد سريال نيكيتا كه عاليه- سريال ترسناك هم فقط قدم زدن مردگانThe Walking Dead اين فيلم از ده نمره 8 رو گرفته بود
فيلم هم ايراني اجاره نشين ها- خارجي هم بتمن عاليه

سلام ...

بــه قــول مهــدی خــودمـــون نصف عمــرمـــون بــر فنـــا رفتـــه (آخــه هنــوز لاستـــو ندیدیـــم)

فــــرار از زنــدانم : فصــل اولـــش عالــــی بــــــــــــــود ...

نیکیتــــا هم : خــــــــــوبــه .... بیــرکـــــــوف یـ چیـــز دیگـــــــــــــس

the whalking dead ــــرو هم داریــم اضــافــــش می کنیــم به لیست ... (در آینده ای نـ جـندان درو)

بتـمـــــــــــــــــنم عــــآلیـــــــــــــــــــه ... (عجب مــوتوری داره )

ایــرونــــی ام ... چــی بگیـــم ....

آره هـــوش سیآآآ بـــود یــارو هکـــــــــــــــــــره ...
با اون همــــــــــــه هــــــوشش میــره بالای پشت بــومـــــــــــــی کـــــــــ ...
ایـــــرونـــی بــــــــــود دیگـــــــــــه ...
در جــــریــــــــــــــونیـــــــــــــــن حتمـــــــــــــــا ...

ولــــی از رویــای خیـــس خوشمـــان مـی آمــدید ... مخصـــوصـــا آخـــــــــرش ...

:rose:

AWWA

New member
سلام

(می گــن یکی از نام های خداست و بایــد اول و ددست بیـــان بشــه ... وا3 خــودمــون پیــش اومــده)

ای ناقــلا .... وا3 همیـــن آواتــارتـــــــــــــــون ....

آره فیلــم با حالــــــی بـــــــــود ... (مـرحبــا به سازنــدگانـــش)

ای کــاش تمـوم اوــن Made in CHina JJـــا هم همیــن چـــورکـــــی باشــــه (نبــاشم ... اینجــوریــاش بیـــاد اینــورا)

چــــــــــون چی چـــــــــــــــــو ... ( اگــه گفتیــن چیـــه ؟؟؟ )

آنیونگ هاسئو(سلام به زبان کره ای)
اون بالا سلامم دیر شد ولی درست بیان شد.میانا(متاسفم)

من همیشه از اینکه بدونم بقیه مردم دنیا چطوری باهم سلام واحوال پرسی می کنن و شادی و ناراحتیشونو چطور براهم توضیح میدن خوشم میاد. قبلا" وقتی نوجوون بودم یه مدت کتاب آموزش زبان هندی می خوندم. از اون جاییم که از رقص اسپانیایی ها خوشم میاد به زبونشون هم علاقه مندم.(سلام : Hola و متاسفم: Lo siento )

"چون چی چو "!! رو نمیدونم ولی"چون چی میا" یعنی "واقعا"". تازه اونم به کره ای.

چین هنوز چهره واقعیشو به دنیا نشون نداده.برا همین فعلا" خیلیا دست کم گرفتنش.

آخرین ویرایش:

zErOOn3

Well-known member

من همیشه از اینکه بدونم بقیه مردم دنیا چطوری باهم سلام واحوال پرسی می کنن و شادی و ناراحتیشونو چطور براهم توضیح میدن خوشم میاد. قبلا" وقتی نوجوون بودم یه مدت کتاب آموزش زبان هندی می خوندم. از اون جاییم که از رقص اسپانیایی ها خوشم میاد به زبونشون هم علاقه مندم.

سلامــی دوبــاره ...

1 : منظـــورم ایــن نبــود کــ ... (تـریــپ نــاراحتــی نــداریــــم) OK OK :rose:
2: 2
3: ,اســــاســــا :)p)
4: چـــــــــــــــــــــــــه شــــــــــــــــــود :smilies-azardl (113

:28: GoOoD GoOoD

ZOT

New member

من همیشه از اینکه بدونم بقیه مردم دنیا چطوری باهم سلام واحوال پرسی می کنن و شادی و ناراحتیشونو چطور براهم توضیح میدن خوشم میاد. قبلا" وقتی نوجوون بودم یه مدت کتاب آموزش زبان هندی می خوندم. از اون جاییم که از رقص اسپانیایی ها خوشم میاد به زبونشون هم علاقه مندم.(سلام : Hola و متاسفم: Lo siento )

چه باحال آوا جون! منم خیلی علاقه دارم اندکی از لغات بسیار مورد استفاده در زبانهای دیگه رو بدونم مخصوصا زبان فرانسه!!!
668919_greenstars.gif

بالا