بهترین تجربه ها از کسانی که قبول شدند

ماتاتا

New member
سلام خواهش ميکنم يکي از قبوليهاي پرستاري ويژه به ما قبول نشدگان کمک کنه.بخدا ثواب داره. براي داخلي برونر چه سالي و از کدوم انتشارات بخونيم؟برونر کافيه؟يا بايدمنابع ديگه اي رو هم براي داخلي بخونيم؟

- - - Updated - - -

:smilies-azardl (181

milan94

New member
دوستان نظرتون راجب اینکه ما بجای خلاصه نویسی یا نکات درآوردن از کتاب
نکات مهم رو بصورت فلش کارت درست کنیم روش خوبیه؟

milan94

New member
دوستان نظرتون راجب اینکه ما بجای خلاصه نویسی یا نکات درآوردن از کتاب
نکات مهم رو بصورت فلش کارت درست کنیم روش خوبیه؟
آیا کسی از روش استفاده کرده ونتیجه گرفته

- - - Updated - - -

دوستان آرزوی موفقیت دارم برای همتون

zy zy

New member
من اگه به عقب برمیگشتم به همون منوالی که درس خوندم دوباره میخوندم ولی زبان رو بیشتر کار میکردم چون تاثیرش خیلی زیاده ، بعدش سر جلسه آزمون سوالایی رو که شک داشتم جواب نمیدادم ، اونوقت الان درصدام خیلی بهتر بود !
واسه خلاصه نویسی هم که دوستمون پرسیدن به نظر من خیلی مفیده من همه درسامو نکته برداری کردم تویه دفترچه کوچولو و روز قبل آزمون فقط اونو خوندم

goo

New member
سلام بچه ها،ضمن ارزوی موفقیت برای همتون:
همونطوری که اطلاع دارین 22 مرداد،چهارشنبه،ساعت 10 جلوی وزارت بهداشت تجمع هست برای کاهش ظرفیت ها.ازتون خواهش میکنم به خاطر همه ی داوطلب ها اگه امکانش رو دارین بیاین یا یک نماینده بفرستین.حداقل این اتفاق سال دیگه برای شما اتفاق نیافته.هیچ تضمیینی نیس که سال بعد یکی رتبش بشه 31 و وزارت ظرفیت بده که 30 نفر لازم داریم یا یک چیز مثه این.... خواهشا به دوستانتون کمک کنین...
باز هم ممنون

http://olumpezeshki.ir/thread13932.html

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

m_mobini

New member
منم اگه به عقب برمیگشتم حتما زبان میخوندم آخه بچه هایی که ارشدشرکت میکننداکثرادرسهای اختصاصی روخوب میخونند پس ملاک قبولی توی دانشگاه خوب زبانه بخصوص بااین کاهش ظرفیت هاحتما بایدزبانوخوب خوندموفق باشید

srn1

New member
من بهترین تجربه ایی که از کنکور اول گرفتم تغییر روش درس خوندنم بود با کمک دوست مشاورم و از 223 به رتبه 7 رسیدم

بالا