بهترین تجربه ها از کسانی که قبول شدند

bacillus.bs

New member
rbioمنم خیلی دوست دارم که برگردم به عقب ولی حیف که نمیشه تلاشی که برای قبولی در ارشد می کنیم اگر برای کنکور سراسری کرده بودیم حالا پزشکی قبول شده بودیم

mikhak s

New member
يعني كسي نميتونه يه منبع خوب براي بيوشيمي معرفي كنه؟من واقعا موندم بايد چه كتابي بخرم:33:

patris

New member
پاتریس مشکل این جاست که هیچ منبعی به تنهایی کامل نیست وقتی تست بزنید کاملا متوجه میشید هر منبعی یه کمبودی داره
درست میگی باسیل ولی اگه سعی کنیم یه کتاب رو خوب بخونیم حداقل میتونیم از اون چیزی که خوندیم استفاده کنیم منم میدونم باید واسه هر منبع چند تا کتاب بخونیم که بهترین نتیجه رو بگیریم ولی وقتی وقت کمه یا کند میخونیم بهتره این شاخه اون شاخه نپریم :wacsmiley:

almaci

New member
:21:ای وای ببخشید من عنوان تاپیکو خوب نخوندم اشتباه شد من قبول نشدم :tonguesmiley: به هر حال اینم یه تجربه بود که حداقل دیگران تکرار نکنن
سلام دوستان فکر میکنم منم مثل پاتریس جان باعث سو ء تفاهم شدم:riz513: من متاسفانه جز قبولی ها نبودم ولی میدانید که فاصله قبول شدن و نشدن خیلی کمه:sad: و من از تجربه ام گفتم در مورد سلولی هم من 60 % زدم که واقعا کم زدم چون مرور نکردم و فکر میکنم دانسته هام در حد 80% بود امیدوارم امسال همگی جزء قبولی ها باشیم

almaci

New member
سلام لطفا اگه میشه درباره فیزیولوژی هم بگید چی بخونم بهتره
سلام من جواب شما را در بخش چطور تصمیم گرفتید این رشته را برای ارشد بخوانید دادم امیدوارم مفید باشه موفق باشید

mojtabak62

New member
سه مطلب که برای ارشد شما به نظرم کمک کننده باشد:
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند بلکه کارها را به گونه ای متفاوت انجام می دهند.
بیشتر کسانی که موفق شده اند کمتر تعریف شنیده اند.
سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است اما نگرانی از آنجام آن است که انسان را از بین می برد.

marya

New member
سلام almaciعزیز
رفتم جوابتون رو دیدم مرسی از راهنمایتون:ad54ad:
موفق باشید

bacillus.bs

New member
هر کسی هم یه چیزی میگه تا خودمون کتاب نخریم و تستشو نزنیم مشخص نمیشه خوبه یا نه

m imeni

New member
سلام این تجربه منه واتفاقا بنظرم خیلی بهتره که 1 جزوه یا 1 کتاب که حدود 80 تا90درصد سوال ها رو پوشش بده بخونین چون هیچوقت نمیشه تو 1 سال برای هر درس 3تا کتاب خوند تا رو 100درصد مطالب تسلط پیدا کرد در واقع با این کار حداقل 2سال زمان میخوای اما 2سالی که صبحو شب بخونی.
من امسال با10ماه خوب خوندن باوجود دانشجو بودن دانشگاه تهران قبول شدم چون همه ی درسا رو به حد قابل قبول رسوندم نه 100درصد!!! راستی در مورد زبان هم کاملا موافقم خیلی موثره اونقد که اگر بالای 60بزنی کلی رتبه ات رو تکون میده

marava

New member
لطفا دوستان در مورد ميكرو ب شناسي هم از تجربياتتون بگيد.ممنون
:ad54ad:

Artmis.a

New member
سلام من اگه به عقب برمیگشتم به جای سلولی میرفتم میکروب! حتی با اینکه میکروب دانشگاه آزاد قبول شده بودم!:sad:

زبان عالی تر میخوندم

بیوشیمی بیشتر میخوندم

به خاطر هیچ چیز و هیچ کس از رشته مورد علاقه ام دست نمیکشیدم چون هیچ چیز و هیچ کس توی این دنیا ارزش این همه ایثارو نداره!:sdasdasd:

بهتون توصیه میکنم دنبال رشته ی مورد علاقه ی خودتون برید نه دنبال ملاک و معیارهای دیگه!

حالا میفهمم که علاقه چقدر توی ادامه تحصیل مهمه!
:auizz3ffy9vla57584x

Artmis.a

New member
اولین کاری که میکنید این باشه که به استرس و نگرانی هاتون غلبه کنید!

کسی به جز خودتون و نگرانیاتون رقیبتون نیست!

فراموش نکنید هر انسانی معجزه ای از وجود خداست پس خودتونو دست کم نگیرید!:thanks:

خودتون و توانایی هاتونو باور کنید بعد ببینید چطوری از تمام سدهای زندگیتون میگذرید!:(40):

معجزه رو باور کنید!!!!!!!!!!!!
:rose:

skyy

New member

Tapike jalebi merci...
Bebin toro khoda ye parastari miad tajrobe bege b ma...!!
Hey khoda...!
Sorry fingilish typidam... moshkel fani daram

setareh58

New member
يعني كسي نميتونه يه منبع خوب براي بيوشيمي معرفي كنه؟من واقعا موندم بايد چه كتابي بخرم:33:
اگه پایه بیوشیمی داری کتاب ضروریات دکتر محمدی و گنجینه دکتر جعفرنزاد عالییییییییییییییییییییییییییییی و البته کتاب لنینجر متابولیسمش خیلی کامل و خوب گفته
سعی کنید متابولیسما خیلی از روی کتاب تکرار کنید تا چرخشون توی ذهنتون شکل بگیره:ad54ad:

setareh58

New member
فقط زبان..........

قبول دارم زبان خیلی روی رتبه تاثیر داره اما ب شرطی که درسهای اصلی دیگه رو خوب بزنی زبان هم بالا بزنی ناپلئونی رتبت بالا میره والا زبان تنها جوابگو نیست
زبان تست زیاد کار کنید هم وکب و هم متن باید مهارتهای زبان درکنار لغت یاد بگیرید من زبان خوب خوندم طوری ک راحت میشد 60 درصد بزنم اما آخرین درس جوابش دادم هم خیلی خسته بودم و هم وقت کم اوردم والا زبان امسال راحت بود متاسفانه 40% زدم

- - - Updated - - -

فقط زبان..........

قبول دارم زبان خیلی روی رتبه تاثیر داره اما ب شرطی که درسهای اصلی دیگه رو خوب بزنی زبان هم بالا بزنی ناپلئونی رتبت بالا میره والا زبان تنها جوابگو نیست
زبان تست زیاد کار کنید هم وکب و هم متن باید مهارتهای زبان درکنار لغت یاد بگیرید من زبان خوب خوندم طوری ک راحت میشد 60 درصد بزنم اما آخرین درس جوابش دادم هم خیلی خسته بودم و هم وقت کم اوردم والا زبان امسال راحت بود متاسفانه 40% زدم

bacillus.bs

New member
براي بيوشيمي اميره نجات شكوهي هم خوبه ولي در كنار كتاب هاي ديگه

بالا