بهترین تجربه ها از کسانی که قبول شدند

bacillus.bs

New member
اگر به عقب بر می گشتید چه کارایی برای بهتر شدن انجام میدادید تجربه ای که به دست اوردید بیان کنید:cheerful::riz277:

hediyeh_65

New member
اگر به عقب بر می گشتید چه کارایی برای بهتر شدن انجام میدادید تجربه ای که به دست اوردید بیان کنید:cheerful::riz277:

سلام دوستای عزیز.من امسال ایمنی بهشتی قبول شدم.اگربرمیگشتم به عقب حتما درس زبان وسلولی مولکولی روباجدیت خیلی بیشتری میخوندم وخودمو در این درساخیلی قویترمیکردم.چون بالازدن این درسابه رسیدن به رتبه های عالی خیلی کمک میکنه

hediyeh_65

New member
سلام bacillus.من برای زبان 504 وتافل رواول خوب خوندم بعدش رفتم سراغ سوالات زبان سالهای گذشته.هم لغات جدیدشودراوردم هم روی متنها خیلی کارکردم وهمیشه زمان میگرفتم تابتونم به ایدآلم برسم.میدونی تودرس زبان فقط اطلاعات کافی نیست بایدمهارت وسرعت تست زنیتم خوب باشه.کتاب دکترلزگیم کتاب خوبیه چون خیلی متن داره.برای تمرین کمک میکنه.برای سلولی جزوه میخوندم که خیلی عالی نبودواسه مباحثی که نمیفهمیدم میرفتم سراغ لودیش ومهدوی.ولی ازخیلیاشنیدم کتاب کوچک برای کنکورومریم خالصی کمک کننده است.بقیه درسام که گفتینومن تورشتم نداشتم.شرمنده نمیدونم

bacillus.bs

New member
خسیس نباشید تجربه هاتونو بنویسید تا دیگران هم استفاده کنند:riz277:

RBC!

New member
دوستانی که قبول شدن لطفا برای زیست سلولی بیشتر راهنمایی کنن..

راستش من هنوز نمیدونم از چه منبعی بخونم بهتره.. :(

marya

New member
سلام لطفا اگه میشه درباره فیزیولوژی هم بگید چی بخونم بهتره

neda n2

New member
دوستاني كه ارشد روانشناسي باليني ميخونن اگه به عقب بر ميگشتن چيكار ميكردن؟؟:33:

almaci

New member
دوستانی که قبول شدن لطفا برای زیست سلولی بیشتر راهنمایی کنن..

راستش من هنوز نمیدونم از چه منبعی بخونم بهتره.. :(
سلام به نظر من زیست سلولی را اگر پایه ات ضعیفه یک کتاب مثل برای کنکور را انتخاب کن و خیلی خوب مفهومی بخوان و بعد میتوانی مریم خالصی انتشارات سنجش و مهدوی خانه زیست و تست هاش که تشریحی است , طبق توصیه همه iqb را بخوانی موفق باشی

negar91

New member
لطفا بگین بیوشیمی رو چطور بخونیم چون خیلی فرارهرو فوق العاده سخت

mikhak s

New member
بله منم با نگارجون موافقم واينكه بگيد چه منبعي براي بيوشيمي مناسبتره .ممنون

patris

New member
تجربه تلخی که من از سال قبل دارم این بود که سعی کنم یه کتاب واسه هر منبع بخونم ولی اون کتاب رو خوب بخونم نه چند تا کتاب دورم جمع کنم و سرسری بخونم که فقط خونده باشم و فکر کنم خیلی خوندم:sad: امیدوارم کسی اشتباه منو تکرار نکنه

patris

New member
:21:ای وای ببخشید من عنوان تاپیکو خوب نخوندم اشتباه شد من قبول نشدم :tonguesmiley: به هر حال اینم یه تجربه بود که حداقل دیگران تکرار نکنن

xavi

New member
نه اتفاقا پاتریس جان کار خیلی خوبی کردی که اومدی اشتباهتو گفتی تا بقیه هم درس بگیرن به نظر من عنوان تایپیک رو هم میشه اصلاح کرد
امیدوارم امسال حتما موفق بشی

patris

New member
نه اتفاقا پاتریس جان کار خیلی خوبی کردی که اومدی اشتباهتو گفتی تا بقیه هم درس بگیرن به نظر من عنوان تایپیک رو هم میشه اصلاح کرد
امیدوارم امسال حتما موفق بشی
مرسی عزیزم منم همین آرزو رو واسه شما و بقیه دوستان که امسال کنکور دارن دارم

Rbio

New member
سلام
با تشکر از باسیلوس جون.
چون من هنوز در مقطع کارشناسی هستم بنابراین تجربه ای چندان ندارم ولی اگه می شد و می تونستم به مقطع دبیرستان برمی گشتم و کتاب هامو درست حسابی می خوندم تا از رشته مورد نظرم قبول می شدم.
:sad:

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
پاتریس مشکل این جاست که هیچ منبعی به تنهایی کامل نیست وقتی تست بزنید کاملا متوجه میشید هر منبعی یه کمبودی داره

بالا